Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Cbd olje mnenje

Cbd olje mnenje

Viharc, greva se fočkat. Bo Srečko vidu nekaj novega. Pa morda obudil spomine na davno preteklost (mladost) 😂

Bravo, kaj sta cort.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Dobro je saj bo. Začniva pri osnovah, trdilo si, da si pri sebi pozdravilo shizofrenijo (čeprav napade imaš, se ti utrga s psihozami, takoj ko ni potvoje in do konca zblazniš). Vendar, ko si pozdravil shizofrenijo si zbolelo za rakom, gastritisom, multiplo, ščitnico in verjetno še čim. In spet si se zdravilo s “pravim zannjem”in pozdravilo praviš. Si res kdo želi tvoje metode, da kasira bolezen na bolezen? So “razmerja kriva v pravem zannju kriva”, ki jih ti osvajaš brez formalne izobrazbe ali je kaj v betici narobe ali, je morda zaslužna še vedno tita ista pozdravljena razcepljena osebnost in shizofrenija?

Dečko, kakšen sranje od šnopca piješ? Saj en normalni stavek ne zmoreš napisati. Daj si malo kofffi skuhaj. Se boš bolje počutil.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Pišem pač na telefon in za normalnega je berljivo. Nima pa nobene zveze s tem, da ti ne daš odgovora, kako “pravo znanje” ti to poseduješ in kak klinca zdravilec si to, če se ponašaš z oboolelostjo z vsemi možnimi boleznimi, ki jih lahko ljudje dobijo, nikoli pa toliko bolezni ne dobi en posameznik, le ti in si svetovni fenomen v tem?

Dečko, vau. Pa si le lepopisje popravil. Če imaš sam vse te bolezni, ne vem zakaj jih slikaš na druge ljudi. Kakšno znanje imam, tako, da drisko v hlače dobiš, če samo stopim do tebe. Razumeš, kaj sem ti napisal?

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

No, to bova pustila, ker bi te napokal po vuhah, če bi se srečala in ko se bova srečala, zaradi tega, kako si nesramno in koliko bolnih ljudi si okradlo.

Odgovori preprosto, vse kar je nekdo zbolel, praviš, da si pri sebi pozdravil. Torej ti nisi zdravilec, ampak poosebljena bolezen in zakladnica bolezni? Bo vsaj to šlo razumet, da ti to samo piseš, ničvredno, usekano, goljufivo?

Vidim, da si želiš obisk. Ok. Sva dogovorjena.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Znova. Odgovori preprosto, vse kar je nekdo zbolel, praviš, da si pri sebi pozdravil. Torej ti nisi zdravilec, ampak poosebljena bolezen in zakladnica bolezni? Bo vsaj to šlo razumet, da ti to samo piseš, ničvredno, usekano, goljufivo?

Sva dogovorjena.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________


Ne gre ne shizofreno? Toliko o tem , kako si pri sebi pozdravilo neozdravljivo shizofrenijo, če že ostlih tisoč bolezni, skupaj z vsemi neozdravljivimi, ki praviš, da si jih ravno tako pozdravilo pri sebi, izpustimo.

meni pomaga cbd, kupim tukaj, majo ful izbire: https://cbdsmartshop.eu/

Ne vem, meni mi delujejo malce sumljivo ta njihova olja…

Kot že večkrat napisano so olja stan metanje denarja zaradi tega, ker je CBD razredčen in ni popolnega spektra kanabinoidov. Olje je za na solato, CBD pa mora imeti čim višji odstotek in popolen spekter le tako lahko nudi telesu zadostno podporo.

Kot že večkrat napisano so olja stan metanje denarja zaradi tega, ker je CBD razredčen in ni popolnega spektra kanabinoidov. Olje je za na solato, CBD pa mora imeti čim višji odstotek in popolen spekter le tako lahko nudi telesu zadostno podporo.
[/quote]

Mimogrede povem, ker sem tole vedno opazila in vedno me je zmotilo – POPOLN, ne popolEn!!!! E nima kaj iskati v popolnosti!!!

Mimogrede povem, ker sem tole vedno opazila in vedno me je zmotilo – POPOLN, ne popolEn!!!! E nima kaj iskati v popolnosti!!!
[/quote]

Hvala za popravek, bom upoštevala.:)

Cbd potrebujete

Koliko pa pridejo te CBD kapljice? Imam malo tezave s spanjem pa me zanima, ce mi to lahko pomaga?

Ce rabi kdo cbd [email protected]

Pisite mi v omenjen email prevzem mb


Meni niso pomagale.
Lepo so me pa uspavale baldrijanove tablete, kupljene v lekarni.

Kapljice ti ne bodo pomagale, ker so preblage, potem je tu še olje v kateren je raztopljen CBD. Vzemi preverjeno, stestirano smolo CBD (nad 30{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ali še višjim odstotkom), z visoko vsebnostjo in polnim spektrom. To ti bo zagotovo pomagalo. Kje jo dobiš in po kakšni ceni ne bom pisala in delala reklame, lahko mi pišeš na mail.

Probal sem to ta pravo smolo-pasto, ki naj bi imela thc. Vsak večer sem dal pod jezik za en rižek snovi. Nikoli me ni zadelo. Okus pod jezikom je izjemno značilen in snov je izjemno lepljiva. Ko sem probal cbd sem lahko snov s prsta polizal. To smolo pa če namažeš na prst se vse zlepi in jo ne moreš kar tako polizat dol, zato jo dam na kruh in pod jezik. Ali obstaja možnost da je smola nekvalitetna, ker ne zadane. Dobil pa sem jo preko neznanih oseb tako da se o poreklu nisem mogel z nikomer pogovoriti.

Če smola ni imela polnega spektra, to je tudi THC, THCA… ni tako kvalitetna. Zahtevati bi moral certifikat laboratorija, kjer so smolo pregledali. O tem stalno pišem. Nisi pa zadet, tudi, če je THC-ja 3{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, ker je tudi CBD-ja veliko, to je nad 40{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. CBD izničuje psihotropni učinek THC. Zadetost z indijko se “zdravi” s CBD.

Pitra, torej je možno da je smola bila ok? Tudi če ne zadane? Ker kao je blo preko priporočil in naj bi bla ok. lp

New Report

Close