Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Cbd olje mnenje

Cbd olje mnenje

Seveda je možno, ampak bi vseeno priporočila, da se pogleda laboratorijski test. Itak ta smola ne bo zadela, pravzaprav ne sme zadet.

Da, cbd olje se pogosto uporablja za takšne motnje, kot so bolečina, tesnoba, nespečnost in druge bolezni, čeprav ni dovolj raziskano, vendar ne pozabite, da ga je treba predpisati pravilno, sicer lahko resno škodite.
CBD velja za veliko manj škodljivega kot večina zdravil, ki jih danes lahko kupite

https://cbdoilboard.com/


CBD smola ali olje bi moralo biti popolnoma naravno, brez primesi in kot tako popolnoma neškodljivo in ne manj škodljivo.
Me pa res zanima kako bo pomagal CBD za dvig imunskega sistema proti novemu virusu – neke študije se že pišejo. Vsi, ki jemljejo CBD smolo in ki jih poznam niso zboleli za gripo.

Uporabljam Nordic Oil izdelke in sem z njimi zelo zadovoljen. V bistvu je bilo tako, da so me kar nekaj casa spremljale bolecine v levi rami brez pojasnjenega vzroka. Kolega mi je svetoval CBD kapsule (16 mg CBD na kapsulo) in nekako sem pristal na 3 x 2 – 3 “kapsule” na dan. Bolecine v rami so scasoma res ponehale in po nekaj tednih povsem izvodenele. Po ca. pol leta sem lahko spet normalno spal. CBD od takrat jemljem skorajda redno in moje pocutje se je bistveno izboljsalo. Predvsem pa mi je bilo zanimivo v nekem, spet kriticnem obdobju. Takrat sem jemal CBD v “velikanskih dozah”. Ampak zacuda – je pomagalo. Tako da… mene so CBD izdelki dvakrat “izvlekli iz dreka”. Moja izkusnja jepozitivna.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Uporabljal sem cbd kapljice 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} plant of life polnega spektra, in sem bil po 1 mesecu uporabe pozitivno presenečen. Lažje spim in se dejansko naspim, pa tudi bolečine v hrbtu so se zmanjšale.

Sedaj pa sem z jemanjem prenehal, ker sem bil na preventivnemu urinskem testu pozitiven. Bil sem presenečen kajti konzumiral sem 3 kapljice pred spanjem v obdobju 1 meseca. Urinski test sem opravil ker imam napovedan zdravniški pregled v službi.

Na eni strani velik plus glede učinkov, na drugi pa velik minus glede posledic jemanja.

Ko bom clean če temu lahko tako rečem bom presedlal na broad spectrum kapljice ker je baje thc popolnoma odstranjen.
Ima kdo izkušnje z broad spectrum?
Ali so varne?
Hvala

Če vas zanimajo zares dobre cbd kapljice si preverite ponudbo na: https://biohempsi.si/k/cbd-kapljice/

Tu imajo kapljice pridelane v Sloveniji iz konoplje, ki je ekološko gojena v Sloveniji. Tudi celotno osebje obvlada vse kar je povezano s konopljo, zdravljenjem, gojenjem itd… Lahko rečem samo kapo dol.

New Report

Close