Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek CBDjevci in luglovci

CBDjevci in luglovci

Eh, že spet s prozornimi vprašanji. Res nič ne bereš, zi nič v glavi ne ostane?
Isti odgovor, kot Gunarčku.
Še to, k meni nihče ne hodi, ne pišem receptov, nič. Včasih pa vsaj nekaj osveščam in obveščam, kar je naloga tistih, ki to vedo.
Zato, ponovno, vsak sam skrbi in je odgovoren za lastno zdravje.
Malo bolj se potrudi, ti ne bo škodilo, ker nimaš niti osnovnega znanja.


Ni dovolj dokazov, si prelena da bi brala?
https://greenbalkan.org/discussion/44/reference-da-konoplja-lijeci-raka#latest

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Se mi je že. Tvoja tema=luglova.
Preveč se ponavljaš. Še en trittico vzemi, druge doze AP verjetno že na max. Še predoziraš lahko, merkej se.
Toliko o tem, kdo je multinično, ki vodiš lastne multinične teme in sam sebi repliciraš.
Danes zate zanič dan. Zdj se pa zgub!
[/quote]
Prav je shizofreno, da te nekaj preganja, magari blodnje, da se ti povsod prikazujem in me povsod vidiš, ker si pokvarjena mala podgana, nisi zaradi bolezni vredno usmiljenja.

Eh, že spet s prozornimi vprašanji. Res nič ne bereš, zi nič v glavi ne ostane?
Isti odgovor, kot Gunarčku.
Še to, k meni nihče ne hodi, ne pišem receptov, nič. Včasih pa vsaj nekaj osveščam in obveščam, kar je naloga tistih, ki to vedo.
Zato, ponovno, vsak sam skrbi in je odgovoren za lastno zdravje.
Malo bolj se potrudi, ti ne bo škodilo, ker nimaš niti osnovnega znanja.
[/quote]

Aha, kronski dokaz ucinkovitosti lugolove raztopine je, da je stara 200let? Hm, nekako me ne prepriča.

Isto, kot zame, zate in za vse, išči, beri, preverjaj, zapiši, beri, preverjaj.
Lugolova je stara 200let, ni hudič, da tudi slepa kura enega zrna ne najde.
[/quote]

berem ampak vse je v stilu za devetimi gorami… so mati za zapečkom pripovedovali…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.


Ni dovolj dokazov, si prelena da bi brala?
https://greenbalkan.org/discussion/44/reference-da-konoplja-lijeci-raka#latest
[/quote]
Shizofrenik, zakaj se ne odločiš za en vzdevek, pa si multinično, pa srečko, pa bodi raje nevrokirurg iz Avstrije, ki se je poslavljal s foruma, ko te forumaši najbolje pozaajo po tistem, ne?😅

Aha, kronski dokaz ucinkovitosti lugolove raztopine je, da je stara 200let? Hm, nekako me ne prepriča.
[/quote]

To mene tudi ne bi prepričalo, če niti ne vem, kaj naj bi to sploh bilo, ter v kaj naj me prepriča, kot sedaj ti ne veš, pa daješ že kar neke trditve, anede?
Me je pa intrigiralo mnenje zdravnikov, da marsikdaj niso niti vedeli, za kaj jo sploh predpisujejo, je pa učinkovala.
Kar je dovolj tehten razlog za študij in raziskovanje v tej smeri. Zame.
Tebi ni treba, tebi zadošča postavljanje trditev brez osnovnega vedenja o čemerkoli. Tebe v službi resno jemljejo?
Ahja, tu je le butast forum za butaste…

berem ampak vse je v stilu za devetimi gorami… so mati za zapečkom pripovedovali…
[/quote]

No, saj bo. Še malo se potrudi, obstajajo poljudno znanstveni članki z linki do znanstvenih.

No, saj bo. Še malo se potrudi, obstajajo poljudno znanstveni članki z linki do znanstvenih.
[/quote]
Znanstveni ja, kot tisti, da je shizofrenija ozdravljiva in da v bistvo ni bolezen, ker jo sam imaš….eh, al si čisto znorelo ponovno danes, štepaš samo sebi z vsemogočimi vzdevki, enkrat si srečko, trikrat multinično, ki samo sebi pritrjuje, noriš še v drugih temah nad tistimi uporabniki, ki ti pove kako je…. Se ne vidiš, kako si majhno, prozorno in plitvo, da trikrat tu omeniš, potem greš pa kot mali otrok napadat v drugo temo?


Shizofrenik, zakaj se ne odločiš za en vzdevek, pa si multinično, pa srečko, pa bodi raje nevrokirurg iz Avstrije, ki se je poslavljal s foruma, ko te forumaši najbolje pozaajo po tistem, ne?😅
[/quote]

Ok, tvoja tema, pod multiniki, pa vendar, se ne matraš pravzaprav preveč?
Ker zna se zgoditi, da boš zvedel preveč in postal sebi najhujši nasprotnik.
Ne preveč brat, se lahko nehaš motit…,
Kako te potem naslednjič ujamem, ti multinično teslo? Danes je bil to moj cilj!
Meni si danes nasedel, naslednjič boš še večim, nič več ne bo s tvojih lažnivih in provokativnih zapisov blatenja neregistriranih.
Na MOJEM PODROČJU si pač prezeleno ščene! SMO TE RAZKRINKALI KAJ TU POČNEŠ!
In TI boš drugim svetovalo za ovadbe o lažeh, lažno skrpucalo!
V kolikih temah danes si gnojilo lažnivo, najmanj v petih!
Tako, da, zgub se! Sramota sploh s tabo kakorkoli komunicirati. In TI boš komu lomilo kosti, ti gnoj lažnivi, hinavski in podrepni!


Shizofrenik, zakaj se ne odločiš za en vzdevek, pa si multinično, pa srečko, pa bodi raje nevrokirurg iz Avstrije, ki se je poslavljal s foruma, ko te forumaši najbolje pozaajo po tistem, ne?😅
[/quote]
Te razumem, kar nadaljuj. Me ne moti😅

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Ok, tvoja tema, pod multiniki, pa vendar, se ne matraš pravzaprav preveč?
Ker zna se zgoditi, da boš zvedel preveč in postal sebi najhujši nasprotnik.
Ne preveč brat, se lahko nehaš motit…,
Kako te potem naslednjič ujamem, ti multinično teslo? Danes je bil to moj cilj!
Meni si danes nasedel, naslednjič boš še večim, nič več ne bo s tvojih lažnivih in provokativnih zapisov blatenja neregistriranih.
Na MOJEM PODROČJU si pač prezeleno ščene! SMO TE RAZKRINKALI KAJ TU POČNEŠ!
In TI boš drugim svetovalo za ovadbe o lažeh, lažno skrpucalo!
V kolikih temah danes si gnojilo lažnivo, najmanj v petih!
Tako, da, zgub se! Sramota sploh s tabo kakorkoli komunicirati. In TI boš komu lomilo kosti, ti gnoj lažnivi, hinavski in podrepni!
[/quote]
Ja, ja moja je, vse so moje teme na tem forumu, nisi vedelo? Ker imaš preganjavico zmešanec zblojeni….😅, je pa prav da jo imaš, če noriš in bi še škodovalo, namesto se šlo zdravit.

No, saj bo. Še malo se potrudi, obstajajo poljudno znanstveni članki z linki do znanstvenih.
[/quote]

ne verjamem v pravljična bitja, tekočine in članke… če bi bilo kaj konkretnega na tem, bi povozilo ali pa bilo alfa in omega zdravilo uradne medicine… za alternativno je pa vseeno če folk golta pez bonbončke pa se prepričuje da je super zdravilo, vsaj resne škode ni od njih, nasprotno od raznih “čudežnih” zvarkov…. pa itak bo kmal kult da uživanje žabjih oči uničuje smrt, pa boste to histerično pograbili in prodajali naprej folku, kateremu veste da bo zagrabil torej vsakemu 5 min pred smrtjo…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.


Ni dovolj dokazov, si prelena da bi brala?
https://greenbalkan.org/discussion/44/reference-da-konoplja-lijeci-raka#latest
[/quote]

To so vse raziskave na ravni celic. Niti ene primerjalne dvojno slepe klinicne študije na dejansko bolnih.

ne verjamem v pravljična bitja, tekočine in članke… če bi bilo kaj konkretnega na tem, bi povozilo ali pa bilo alfa in omega zdravilo uradne medicine… za alternativno je pa vseeno če folk golta pez bonbončke pa se prepričuje da je super zdravilo, vsaj resne škode ni od njih, nasprotno od raznih “čudežnih” zvarkov…. pa itak bo kmal kult da uživanje žabjih oči uničuje smrt, pa boste to histerično pograbili in prodajali naprej folku, kateremu veste da bo zagrabil torej vsakemu 5 min pred smrtjo…
[/quote]

Če bi ti vsaj wiki prebral, bi vedel, da je bila lugolova dejansko uradno zdravilo, pravzaprav panaceja, uradne medicine tja do 1980.
Kot še marsikaj drugega. Kar je šlo ven zaradi prisile ogrožene farm.mafije.
Takrat so današnje zdravnike začeli učiti drugače, v bistvu so nevedni in nemočni kot nevedni laiki.
Ter vkalupljeni.
Se ti ne zdi sumljivo, s čem je ena jodova raztopina tako močno ogrožala te strupoprodukte iz sintetike? Ne?
Ker za to gre. Lugolova je preveč vsestransko nenadkraljiva in bi farm.korporacije dobesedno uničila.
Tudi danes se še vedno množično uporablja v uradni medicini, ne v alternativi.
Ježeš no, pa tak vseved. Se sramotiš kot bipolarc ali kaj? Z nevednostjo, naivnostjo in neznanjem? S tem res ne moreš adekvatno parirati nikomur, še srednješolcem ne.
Mene bi že to zaintrigiralo, da ne mečem ven butastih izjav. Ti pa kot tebi ustreza, si raje butast in naiven.

To so vse raziskave na ravni celic. Niti ene primerjalne dvojno slepe klinicne študije na dejansko bolnih.
[/quote]
Zakaj pa ne? vprašaj se malo, če že pišeš nekaj.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Če bi ti vsaj wiki prebral, bi vedel, da je bila lugolova dejansko uradno zdravilo, pravzaprav panaceja, uradne medicine tja do 1980.
Kot še marsikaj drugega. Kar je šlo ven zaradi prisile ogrožene farm.mafije.
Takrat so današnje zdravnike začeli učiti drugače, v bistvu so nevedni in nemočni kot nevedni laiki.
Ter vkalupljeni.
Se ti ne zdi sumljivo, s čem je ena jodova raztopina tako močno ogrožala te strupoprodukte iz sintetike? Ne?
Ker za to gre. Lugolova je preveč vsestransko nenadkraljiva in bi farm.korporacije dobesedno uničila.
Tudi danes se še vedno množično uporablja v uradni medicini, ne v alternativi.
Ježeš no, pa tak vseved. Se sramotiš kot bipolarc ali kaj? Z nevednostjo, naivnostjo in neznanjem? S tem res ne moreš adekvatno parirati nikomur, še srednješolcem ne.
Mene bi že to zaintrigiralo, da ne mečem ven butastih izjav. Ti pa kot tebi ustreza, si raje butast in naiven.
[/quote]

jp, wiki says… parirat v neumnosti ti pa res ne morem to imaš prav… zdaj pa vrzi še en mišji rep v nenadkriljiv zvarek, ki se ga farmacija otepa, ker bi jo pokopal….

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

To so vse raziskave na ravni celic. Niti ene primerjalne dvojno slepe klinicne študije na dejansko bolnih.
[/quote]

Svetujem, da pogledaš raziskave v Izraelu, kjer jo tudi uporabljajo, tudi z dementnimi ljudmi.
Tam najdeš odgovor na svoje vprašanje, kakšne vrste raziskav so narejene, za kaj, konktetno, in katere ne, ter zakaj ne.
Deja vu v farmaciji se ponavlja. S t r a h.

PS Zelo zanimivo pa je opazovati farmacijo, ko na trg daje svoje nepreiskane preparate, celo cepiva za otroke.

Svetujem, da pogledaš raziskave v Izraelu, kjer jo tudi uporabljajo, tudi z dementnimi ljudmi.
Tam najdeš odgovor na svoje vprašanje, kakšne vrste raziskav so narejene, za kaj, konktetno, in katere ne, ter zakaj ne.
Deja vu v farmaciji se ponavlja. S t r a h.

PS Zelo zanimivo pa je opazovati farmacijo, ko na trg daje svoje nepreiskane preparate, celo cepiva za otroke.
[/quote]

Fak, pa ti si res zmešano…..

jp, wiki says… parirat v neumnosti ti pa res ne morem to imaš prav… zdaj pa vrzi še en mišji rep v nenadkriljiv zvarek, ki se ga farmacija otepa, ker bi jo pokopal….
[/quote]

Glej, ta zvarek, ki je skoraj 200let bil v uporabi zdravnikov uradne medicine, naši starši so ga poznali, lahko napravi vsaka gospodinja v lastni kuhinji. Brez težav.
Je preprost, poceni in učinkovit. Ter naraven
Ej, tu je keč?
Ker je naraven, kot tudi konoplja, ga farmacija ne more patentirati in imeti svoje ekskluzive.
P S. Med vojno 1. je magnezij rešil več ljudi, kot jih je farm.sintetika kdaj sploh.
Od požgane kože do…
Danes rešuje življenja ob kapi in srčnim infarktom, če ga zdravniki takoj vbrizgajo IV. Itn.
Lugolova je še vedno najboljši antiseptik, vse patogene pobije v nekaj sekundah.
Ampak, kako bomo poprodali potem zveličavne antibiotike? Ter še vse drugo. Ln.

Fak, pa ti si res zmešano…..
[/quote]

Ja, bipolarno multinično? Izraelski znanstveniki tudi?
Kot rečeno, na mojem področju si posran…

Glej, ta zvarek, ki je skoraj 200let bil v uporabi zdravnikov uradne medicine, naši starši so ga poznali, lahko napravi vsaka gospodinja v lastni kuhinji. Brez težav.
Je preprost, poceni in učinkovit. Ter naraven
Ej, tu je keč?
Ker je naraven, kot tudi konoplja, ga farmacija ne more patentirati in imeti svoje ekskluzive.
P S. Med vojno 1. je magnezij rešil več ljudi, kot jih je farm.sintetika kdaj sploh.
Od požgane kože do…
Danes rešuje življenja ob kapi in srčnim infarktom, če ga zdravniki takoj vbrizgajo IV. Itn.
Lugolova je še vedno najboljši antiseptik, vse patogene pobije v nekaj sekundah.
Ampak, kako bomo poprodali potem zveličavne antibiotike? Ter še vse drugo. Ln.
[/quote]

super… in vse to veš ker si v 200 letih tiščalo kljun zraven?

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Ja, bipolarno multinično? Izraelski znanstveniki tudi?
Kot rečeno, na mojem področju si posran…
[/quote]

Na področja “rekla-kazala” in neke zgodbice za budale in obupane neizobražence se ne spuščam, se predobro spoznam na biologijo in medicino, da bi me zavrtelo na tak način….
….zato me ne moti, če praviš, da sem “posran” (čeprav sem ž) ;-)))

Res si teslo, pa oprosti.

PS Tvoje štorije z Martinom Krpanom in soli brez joda zmagajo 😛 Božiček je zate mala malca.

O kakšni zaroti farmacije bi težko govorili. če pa Lugolovo raztopino prodajajo vsepovsod.

Ampak da neki laik tako vehementno ob vsakem najmanjšem prdcu priporoča jemanje te raztopine, ko ima pa ogromno pogostih stranskih učinkov in naj bi jo zdravnik predpisal le, če presodi, da so koristi večje od tveganja, si pa res veliko upaš in to ni “prenašanje modrosti” (tako kot Krpanovo tihotapljenje soli nima kaj dosti zveze z jodom).

Side Effects
Nausea, vomiting, stomach ache, diarrhea, metallic taste in the mouth, fever, headache, runny nose, sneezing, or acne may occur. If any of these effects persist or worsen, tell your doctor or pharmacist promptly.

Remember that your doctor has prescribed this medication because he or she has judged that the benefit to you is greater than the risk of side effects. Many people using this medication do not have serious side effects.

Tell your doctor right away if you have any serious side effects, including: burning mouth/throat, sore teeth/gums, swelling inside the mouth, increased saliva, eye irritation/swollen eyelids, severe headache, swelling of the front of the neck/throat (goiter), signs of decreased thyroid gland function (e.g., weight gain, cold intolerance, slow/irregular heartbeat, constipation, unusual tiredness), confusion, numbness/tingling/pain/weakness of the hands/feet.

Get medical help right away if you have any very serious side effects, including: chest pain, black stools, vomit that looks like coffee grounds, bloody diarrhea.

A very serious allergic reaction to this drug is rare. However, get medical help right away if you notice any symptoms of a serious allergic reaction, including: rash, itching/swelling (especially of the face/tongue/throat), severe dizziness, trouble breathing, fever with joint pain.

This is not a complete list of possible side effects. If you notice other effects not listed above, contact your doctor or pharmacist.

Gre za to, kako nekdo želi nekoga žejnega peljati čez vodo z lažjo in zavajanjem javnosti, na račun nečesa, kar ne pozna, iz golega principa.
Da je nek študent nekje na črnem trgu kupil lugolovo raztopino, ki jo je moral zaslužiti celo s špricanjem izpita, da jo je nesel umirajoči materi.
In to pred leti.
Dnevno sem kuhala svežo hrano, ter vse, kar bi moja umirajoča mati sploh lahko pojedla. Nič.
Za kakšno lugolovo se mi še sanjalo ni, takrat itak ne bi mogla zdravnikov naprositi za intravenozni ali katetrni vnos. Ker tega ne bi storili in niti danes.
Tako, da je tvoje vprašanje popolnoma odveč za bolnika na paliativi, razen, če si dam sposoben IV.
Vdak sam pa se prosto odloči, kako bo vzdrževal zdravje in kako se bo zdravil, ko že ima težave.
Zase osebno vem, da me je, po tvoje, bingljevo olje rešilo gotove smrti.
Lugolova, dokazano, zdravi tumorje na dojkah, prostati, jajčnikih in uniči ciste prav tam. Je prekleto poceni tako preventivno, kot kurativno.
Dokazano je, da rakavim bolnikom primanjkuje tudi magnezija.
Kar se da določiti, izmeriti, v običajnem labosu.
Ne vem, ampak, če zavarovalnica dobi že s samo dgz.rak 250.000€, kam, hudiča, gre ta in ves naslednji denar v resnici? Vprašanje za 1mio.
Tem bolnikom prekleto malo.
[/quote]

Ti imaš resne probleme z sledenjem rdeči niti. Verjetno diagnoza motnja pozornosti? Tisti študent je kupoval smolo, ne tvoje raztopine. Nisi vedno ti v centru pozornosti.

Tudi ti si prozorno z menjavanjem nickov. A kot dr. Lugol pišeš malo bolj resno in na nivoju, kot pacient si pa daš duška? Kdo je zdaj bipolarno?

Jod za razkuževanje je pa vseeno nekaj drugega, kot če ga zaužiješ. Saj raztopino uporabljajo tudi za gastrološki pregled, samo imajo take preventivne ukrepe, da je ja niti pičice ne ostane v želodcu in prebavilih, zakaj že, če jo pa ginekologi zlivajo na litre? In za oralno uporabo se uporablja po kapljicah, če že, ne na litre, ker je tako tvegano.
To nikakor ni snov, primerna za samozdravljenje. In če ga propagirajo take budale, kot si dokazano ti, glede na svoje pisanje, hvala lepa, sem že zdrava. Več škode si ji danes naredilo kot koristi.

New Report

Close