Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek CBDjevci in luglovci

CBDjevci in luglovci

Rakov je X vrst in gre za zelo kompleksno bolezen. Zelo naivno laične so predstave o “čudežnih zdravilih” , nikoli ni in nikoli ne bo univerzalnih zdravil, sploh pa ne na področju onkologije ravno zaradi “polimorfizma” oz. 1000 obrazov raka. Bolnik poskusi pač vse, kar je normalno, ni pa etično fantaziranje in prodajanje megle, da obstaja univerzalno zdravilo, v kar mora tudi prodajalec sam verjeti in se slepiti, da utiša svojo slabo vest, ker prazne obljube prodaja ljudem po zasoljeni ceni, ki so v stiski in bodo pograbili vse – gre za navadno izkoriščanje.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Se popolnoma strinjam s teboj. 10 000,00 evrov je mesečni strošek bolnika na uradni onkologiji. Nič se ne čudim, da so na smrti imeli tako velik dobiček. Tudi etično ni, da jih legalno ubijajo s kemoterapijo in obsevanjem. To je pa res izkoriščanje ovc v Sloveniji.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Ah Srečo, tudi ti ne boš večen in glede na to, da na črno prodajaš tovrstne zvarke si zadnji v vrsti, ki bi ga smel kdorkoli poslušati o prednostih konoplje.

Nižje res ne gre. Imaš prav. Sem bila priča ko je sin prinesel eno takole sranje mami v bolnico. Preko študenta je delal da ji je kupil. Še izpit je spustil da je zaslužil za terapijo. Pa je ravno tako umrla.
Rekli smo mu naj nese nazaj da dobi denar za pogreb. Ampak prase pogoltno ni vrnilo denarja.

Kot vešče okrog luči ta golazen obletava ranljive svojce in išče lahek zaslužek.
[/quote]
Ce tako zagovarjate samo kemoterapijo in obsevanje, zakaj pa potem ni preživela? Pojdite še farmaciji rečt, da vam vrne denar za pogreb… Aja… Samo tam niste dali direkt iz svojega žepa, pa ni problema….


Ce tako zagovarjate samo kemoterapijo in obsevanje, zakaj pa potem ni preživela? Pojdite še farmaciji rečt, da vam vrne denar za pogreb… Aja… Samo tam niste dali direkt iz svojega žepa, pa ni problema….
[/quote]

Uh, taki ste hvaležna klientela nategunov. Lej, ko nekdo trdi, da je pozdravil vse, ki so mu prišli pod roke (Srečko5), se ti morajo prižgati vsi alarmi.


Ti bom enostavno sedaj odgovoril.
Prvo, od tvojega sorodnika je uradna medicina dvignila roke. To pomeni paleativna oskrba, po domače, pošljejo človeka domov umret. To je dejstvo.

Kaj sem rekel ali nisem, ne vem. Govorim vedno enako. Kolikor sem dobil upogled v stanje tvojega sorodnika, toliko sem lahko komentiral. Če sem okvirno govoril o cenah, sem ti samo informacijo dal. Nič drugega. Črni trg prodaja THC konopljino smolo po 700€, 10ml. Za močno zdravljenje rabiš 3 injekcije THC smole na mesec. To znese 2100€, za mesec dni konzumacije. To je Rick Simpson protokol. Če je pa zadaj obsevanje ali kemo, potem rabi 3x količino THC smole. To znese 6300€ na mesec. Tega protokola ne delam niti uporabljam.

Drugo, kakšno smolo, kaj, kako je tvoj sorodnik jemal. Ne vem. Niti me ne zanima.

Vsak sam za sebe odloči, kaj in kako. Zaradi napačnih odločitev umreš. To je tudi dejstvo.
In zaradi takih kot si ti, s svojim pisanjem tudi. Kje pa imaš ti vest. To mi razloži. Kje, nikoli kriva, vedno so drugi krivi ali nekaj podobnega. Še dobro, da niso vsi ljudje ovce, če bi tako bilo, se o konoplji sploh ne bi pogovarjali.

Tu je pa forum, kjer so najnovejše informacije o zdravljenju s konopljo. Vse piše, samo brati je treba. Ampak nekateri so preleni, da bi tudi to naredili. Žalostno.
https://greenbalkan.org
[/quote]

Ja, tvoja “ponudba” je bila tu nekje, kot si napisal zdaj. In napisal si, da je zelo verjetna ozdravitev. Čeprav zdaj pišeš, da so zdravniki dvignili roke. Takrat je bilo pomembno samo to, ali in koliko je bilo obsevanj in koliko kemoterapij.

Zakaj naj bi imela slabo vest? Razloži mi? Ker opozarjam na zavajanja? In prazne obljube?

Uh, taki ste hvaležna klientela nategunov. Lej, ko nekdo trdi, da je pozdravil vse, ki so mu prišli pod roke (Srečko5), se ti morajo prižgati vsi alarmi.
[/quote]

ko bo tale fortunko5 dobil Nobelovo nagrado za medicino se boš pa požrl od foušije…

ko bo tale fortunko5 dobil Nobelovo nagrado za medicino se boš pa požrl od foušije…
[/quote]

Jp, bo dobil. Ko bo pozdravil herpes zoster z mazanjem žnablov. Prosto po luckyju5.

Zadeva je zelo preprosta.

Bi verjeli karkoli človeku, ki se na nekem forumu vede skrajno prostaško (malo poglejte njegove stare zapise) in se hkrati skriva ter ne upa podati svojih polnih podatkov, da bi lahko človek robo kupil pri njem? Resno?

In ob tem pljuva po uradni medicini in tudi po produktih alternativne medicine, ki so na voljo po uradnih, preverljivih kanalih. Vse je zanič. Dober je le njegov zvarek, ki ti ga iz sence proda pod roko in zraven 2x pomežikne.

Dajte se resno vprašat kdo je tu nor? In kje so vsi FURSi in ostale inšpekcije za katere vemo, da berejo tudi te forume in bi že zdavnaj lahko pod pretvezo nakupa zvarka prišli do Srečka, pitre in njenega sina, ki isto delajo zvarke in seveda prodajajo na črno.

mene je izučilo, da nikoli več ne nasedem pogoltnim posameznikom, ki se imajo za zdravilce. Predlani sem se v Novem mestu v podjetju NajZame pustila prepričat za zdravljenje moje epilepsije s 30{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} cbd. Mislim da sem takrat nekje 4 mesece to smolo jemala, potem sem dobila pa tako močan epileptični napada, da sem padla v komo in končala bolnišnici. Od takrat naprej, nisem želela več slišati o teh zvarkih, in me je direktor tega podjetja, nonstop klicaril, češ kako se počutim , koliko imam še na zalogi. Ni in ni hotel odnehati. En dan je celo pred naš blok prišel, da bi mi prodal. Take posameznike bi bilo treba preverjati, ker se jim gre samo za dobiček in iz bolanih se dobesedno delajo norca

Uh, taki ste hvaležna klientela nategunov. Lej, ko nekdo trdi, da je pozdravil vse, ki so mu prišli pod roke (Srečko5), se ti morajo prižgati vsi alarmi.
[/quote]
Sama uživam lugolovo raztopino. In če mi prva flaške ne bi pomagala, nebi šla po drugo. Simpl ko pasulj. Kupujem jo v eni lekarni in sem zadovoljna. Plačam 15 € za pol leta… Nikoli pa nisem zmetala gore denarja za takšne stvari. Tudi zdravila imajo komaj 30{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} učinkovitost, vendar vam tega nihče ne pove….

Spoštovana, nisem se sploh mislila vplesti v tole debato ker res ne vodi nikamor. Tisti, ki želijo informacije v zvezi s CBD smolo, kanabinoidi in endokanabinoidnim sistemom, se znajo podučiti, kaj prebrati, me lahko kontaktirajo za podrobne informacije, zlasti pa niso žaljivi do tistih, ki tukaj kaj napišemo iz lastnih izkušenj z razliko od nekaterih vas tukaj.
Smola, ki jo jemljem je slovenski proizvod ima polni spekter kanabinoidov, vpliva na endokanabinoidni sistem iz ZATO pomaga telesu, da se samo zdravi in zato je pomoč-alternativa mnogim boleznim, tudi hudim. Smola, ki jo jemljem je preverjena s certifikatom in če jo kupite dobite zanjo tudi račun. Proizvajalec se ne skriva pred FURS-om, ampak plačuje vse potrebne dajatve. Nikoli sama nisem bila proti uradni medicini, ampak pošteni zdravniki vedo, da gre alternativa z roko v roki pri zdravljenju.

Spoštovana, nisem se sploh mislila vplesti v tole debato ker res ne vodi nikamor. Tisti, ki želijo informacije v zvezi s CBD smolo, kanabinoidi in endokanabinoidnim sistemom, se znajo podučiti, kaj prebrati, me lahko kontaktirajo za podrobne informacije, zlasti pa niso žaljivi do tistih, ki tukaj kaj napišemo iz lastnih izkušenj z razliko od nekaterih vas tukaj.
Smola, ki jo jemljem je slovenski proizvod ima polni spekter kanabinoidov, vpliva na endokanabinoidni sistem iz ZATO pomaga telesu, da se samo zdravi in zato je pomoč-alternativa mnogim boleznim, tudi hudim. Smola, ki jo jemljem je preverjena s certifikatom in če jo kupite dobite zanjo tudi račun. Proizvajalec se ne skriva pred FURS-om, ampak plačuje vse potrebne dajatve. Nikoli sama nisem bila proti uradni medicini, ampak pošteni zdravniki vedo, da gre alternativa z roko v roki pri zdravljenju.
[/quote]

Naziv tega podjetja prosim, drugače je vse tole navadno nabijanje. Upam, da ne bo težav s tem, če podjetje posluje legalno, kajne?

Naziv tega podjetja prosim, drugače je vse tole navadno nabijanje. Upam, da ne bo težav s tem, če podjetje posluje legalno, kajne?
[/quote]

Saj ni težko.

Iz oglasa za zaposlitev (na strani s tisočerimi slovničnimi napakami):

“Imaš ideje za networke, ki niso Facebook”
“Dovolili ti bomo da poskusiš skoraj karkoli boš želel/a, če bo le prinašalo denar 🙂”

Linka mi pa ne pusti prilimat, ker gredo cbd-jarji očitno tudi mon modom na živce.

Mi pa smo s smolo imeli zelo dobre izkušnje. Naš mali je imel močno epilepsijo od rojstva (je rahel CP-jevec). Po nekaj mesecih uporabe svečk so napadi praktično izginili. Pred tem smo probali cel kup antiepileptikov, ki so imeli vsi po vrsti močne stranske učinke (non-stop spanje, neješčost, bruhanje …). Zdaj že nekaj let ne zaznavamo več napadov. Je pa res, da je cena te smole okrog 120EUR na mesec. Ampak glede na učinke vsekakor vredna. To je smola celotnega spektra, ki jo kupimo od preverjenega predelovalca, ki goji svojo konopljo na slovenskih tleh. Dokazi za pozitivne učinke kanabinoidov na epilepsijo so bili že večkrat navedeni v mednarodnih znansvetnih objavah. Celo na ljubljanski pediatriji je zdravnik Neubauer, ki že lep čas dela s konopljo na otrocih z epilepsijo in dosega velike uspehe. Torej gre za konkretne empirične raziskave in ne za šarlatanstvo.

Možno je, da smola, ki si jo jemala, ni bila dobra (na črnem trgu je kvaliteta vedno vprašljiva), možno pa je tudi, da si preprosto v tistem procentu epileptikov, ki jim konoplja zelo malo ali sploh ne pomaga.

Mislim, da teh stvari ni primerno kar čez palec ocenjevati. Zato obstaja cel kup zdravil, ena pomagajo enim, druga drugim, nekatera nobenim.

Podobno je z rakom. Ljudje dajo skozi operacijo, obsevanja, kemoterapijo, potem pa se kot zadnje bilke oprimejo še konoplje, čudežnega zdravila, ki to ni, ki jim seveda v zadnjem stadiju skoraj nikoli ne pomaga. Svojci bolnika pokopljejo in rečejo: ta konoplja je tudi en nateg, saj ni pomagala. Kar je seveda daleč od resnice, saj kanabinoidi ne delujejo tako. Imajo pa drugačne izkušnje tisti, ki so z uživanjem konoplje pričeli v zgodnjih stadijih raka. Nekatere pa rak kljub vsemu pokoplje.

Naziv tega podjetja prosim, drugače je vse tole navadno nabijanje. Upam, da ne bo težav s tem, če podjetje posluje legalno, kajne?
[/quote]

Še enkrat, ne delam reklame. Piši mi na mail, pa ti ga napišem, ni noben problem.

Mi pa smo s smolo imeli zelo dobre izkušnje. Naš mali je imel močno epilepsijo od rojstva (je rahel CP-jevec). Po nekaj mesecih uporabe svečk so napadi praktično izginili. Pred tem smo probali cel kup antiepileptikov, ki so imeli vsi po vrsti močne stranske učinke (non-stop spanje, neješčost, bruhanje …). Zdaj že nekaj let ne zaznavamo več napadov. Je pa res, da je cena te smole okrog 120EUR na mesec. Ampak glede na učinke vsekakor vredna. To je smola celotnega spektra, ki jo kupimo od preverjenega predelovalca, ki goji svojo konopljo na slovenskih tleh. Dokazi za pozitivne učinke kanabinoidov na epilepsijo so bili že večkrat navedeni v mednarodnih znansvetnih objavah. Celo na ljubljanski pediatriji je zdravnik Neubauer, ki že lep čas dela s konopljo na otrocih z epilepsijo in dosega velike uspehe. Torej gre za konkretne empirične raziskave in ne za šarlatanstvo.

Možno je, da smola, ki si jo jemala, ni bila dobra (na črnem trgu je kvaliteta vedno vprašljiva), možno pa je tudi, da si preprosto v tistem procentu epileptikov, ki jim konoplja zelo malo ali sploh ne pomaga.

Mislim, da teh stvari ni primerno kar čez palec ocenjevati. Zato obstaja cel kup zdravil, ena pomagajo enim, druga drugim, nekatera nobenim.

Podobno je z rakom. Ljudje dajo skozi operacijo, obsevanja, kemoterapijo, potem pa se kot zadnje bilke oprimejo še konoplje, čudežnega zdravila, ki to ni, ki jim seveda v zadnjem stadiju skoraj nikoli ne pomaga. Svojci bolnika pokopljejo in rečejo: ta konoplja je tudi en nateg, saj ni pomagala. Kar je seveda daleč od resnice, saj kanabinoidi ne delujejo tako. Imajo pa drugačne izkušnje tisti, ki so z uživanjem konoplje pričeli v zgodnjih stadijih raka. Nekatere pa rak kljub vsemu pokoplje.
[/quote]

Res je, da dr. neubauer priporoča CBd proti epilepsiji in to naravnega. cena o kateri pišeš pa še zdaleč ni tako visoka za 1 mesec tretiranja 1x dnevno..

Še enkrat, ne delam reklame. Piši mi na mail, pa ti ga napišem, ni noben problem.
[/quote]

Zakaj ne tukaj? Saj ne gre za reklamo, proizvodna podjetja (tudi trgovine) se na forumu lahko omenjajo in nihče ne trdi, da gre za reklamo.

Zakaj ne tukaj? Saj ne gre za reklamo, proizvodna podjetja (tudi trgovine) se na forumu lahko omenjajo in nihče ne trdi, da gre za reklamo.
[/quote]

Monovci so jim blokirali link 🙂

Midva pridelujeva industrijsko konopljo, pa pijeva samo čaj. Smole ne uporabljava in ko je kaj narobe, je prva pot k uradnemu zdravniku. Pridelek drugače prodava naprej, za predelavo.
Obema je eden od staršev umrl zaradi raka, za zdravljenje je bilo prepozno.

Po najinih izkušnjah nekaterim epileptikom pomaga že redno pitje čaja, sploh ni treba kupovati smole.

Zakaj ne tukaj? Saj ne gre za reklamo, proizvodna podjetja (tudi trgovine) se na forumu lahko omenjajo in nihče ne trdi, da gre za reklamo.
[/quote]

Če želiš informacijo, ti jo bom dala, ampak tu ne bom delala reklame za nikogar. Ja so mi že večkrat pisali, da delam reklamo, vendar to ni moj namen.

Če želiš informacijo, ti jo bom dala, ampak tu ne bom delala reklame za nikogar. Ja so mi že večkrat pisali, da delam reklamo, vendar to ni moj namen.
[/quote]

Ne, seveda ne. Iz samega alturizma hvališ ta zvarek. Če ni šlo na pasjem forumu, kjer je tvoj zvarek zdravil vse od zlepljene dlake do vratnih vretenc, te pa moderatorji vsaj tu ne opozarjajo, da se tega ne dela in da boš letela, če ne nehaš. Koliko dobiš za kreativni marketing?

Še sreča, da precej folka ni tako zelo naivnega.

Tipično slovensko, nespozobneži brez empatije trolajo svojo zaplonkanost. Vedno mi polepšajo dan, prav srčkani so v tem enoumju.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Ne, seveda ne. Iz samega alturizma hvališ ta zvarek. Če ni šlo na pasjem forumu, kjer je tvoj zvarek zdravil vse od zlepljene dlake do vratnih vretenc, te pa moderatorji vsaj tu ne opozarjajo, da se tega ne dela in da boš letela, če ne nehaš. Koliko dobiš za kreativni marketing?

Še sreča, da precej folka ni tako zelo naivnega.
[/quote]

Pa res izkazuješ svoj nivo s tem svojim pisanjem. Jaz do nikogar nisem bila in ne bom žaljiva. Ti pa kar uživaj! Pa ostani zdrava!

Ne, seveda ne. Iz samega alturizma hvališ ta zvarek. Če ni šlo na pasjem forumu, kjer je tvoj zvarek zdravil vse od zlepljene dlake do vratnih vretenc, te pa moderatorji vsaj tu ne opozarjajo, da se tega ne dela in da boš letela, če ne nehaš. Koliko dobiš za kreativni marketing?

Še sreča, da precej folka ni tako zelo naivnega.
[/quote]

Ali sploh veš kaj je altruizem? : pripravljenost žrtvovati se za druge, specifična dobrodelna dejanja.

New Report

Close