Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Če bi bile voltve danes bi desnica dobila 75%

Če bi bile voltve danes bi desnica dobila 75%

Odgovor na objavo uporabnika
mentalna sirota, 25.03.2024 ob 15:15

SDS kolegi ponavljajo vedno isto igro, in se čudijo, da so tudi rezultati vsakič isti – zanje okoli 25%.

Skoraj da izgleda, da tudi če bi privlekli zadnjega klošarja z Tromostovja bi premagal Janeza. Ne, ker bi bil on tako izvrstna izbira, pač pa zato, ker imamo z Janezom pač izkušnje in za večino (75%) on nikakor ni opcija.

Jp, ampak samo zato še niste mentalna sirota, samo mal preveč ste gledal imperialne medije, RTV, POP ipd. in so vas privilegirane parazitske elite prepričale, da niso problem visoki davki, korupcija, neučinkovito pravosodje, megalomanski javni sektor, prisilne naročnine ipd., ampak da je problem Janša in da se morate nujno opredelit, a ste za, ali ste proti. Med vrsticami so vas pa nafopal, da ne gre za politične, ampak moralne kategorije, da so uni žleht, “janšisti”, treba vse popucat. S to retoriko so vas nafopal, da ste čutil potrebo bit na drugi strani od Janše, ker pol ste kao moralni, “dober človek”. Ampak ne skrbite, ta indoktrinacija že popušča, ker je to cenena smešna demagogija, nikoli ni samo en človek problem in na volitvah se ne izbira po všečnosti, kdo je puklast in kdo ni, ampak po programih, problem je, če ni programa, če je tvoj edini program, da si proti “janšistom”, ker potem se namesto z vodenjem države ukvarjaš z iskanjem in pucanjem “janšistov”.

Mah, jaz mislim, da nekaj solidarnosti z Sloveniji še vseeno ostaja. Od desničarjev navadno opazim:

– zaničljiv odnos do manj privilegiranih,

– zaničljiv odnos do varovanja okolja (čeprav gre tudi meni na živce, ko se v vsako reklamiranje zaradi dobička vstavi še, kako je zadeva okoljsko nevtralna – bruh)

– nesprejemanje drugačnih (LGBD, migrantov, marsikdaj ženskam dodeljeno mesto le za štedilnikom),

– ve vsaki situaciji sistem:”Le sam si si kriv, če ti ni uspelo.”

Ja, tudi “Pomagaj si sam in bog ti bo pomagal” za moje pojme velja v omejenem številu primerov.

Skupnost ljudi, človečnosti, solidarnosti in medsebojnega sodelovanja nas lahko prej reši kot neskončen boj “kdo bo koga” in ” kdo še bolj znajde”.

Zato res upam, da ne pristane cela Evropa na skrajni desnici.

Ne na skrajni desnici, na desnici pa , vi imate mejo sicer precej narobe postavljeno za vas je desno vse kar ni ultra levo, dejstvo je evropejci imajo dovolj levih nebuloz, zelenih prehodov kateri samo stanejo ni pa učinka, emisijskih kuponov s katerimi so posamezniki močno obogateli, ilegalnega priseljevanja nekih hord katere nimajo namena delati, na koncu bo stara Evropa živela sebe in še te prišleke.

Zasuk v desno je dejstvo, nič več ne morete spremeniti lahko se na trapalnice mečete, zavozili ste in ljudje to vidijo.

Vse je enako. Retardov tipa popaj ne manjka, sicer bi se ljudje že davno poenotili in bojkotirali volitve, ter na silo zahtevali pravičen red v imenu ljudi.

Dokler je toliko ljudi zabitih je stanje še dobro.

Mene noben ni nič vprašal.

Odgovor na objavo uporabnika
Venividivici, 26.03.2024 ob 06:21

Mene noben ni nič vprašal.

Saj to. Zaostala čreda se upošteva. Peščica razumnih pač ne. Vedno je bilo tako. Od tu vse gorje in vse narobe.

New Report

Close