Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Če bi imele na izbiro: samomor ali vaška posebnica, kaj bi izbrale?

Če bi imele na izbiro: samomor ali vaška posebnica, kaj bi izbrale?

Zgodi se, da vas življenje vrže ob tla. Pobrati se ne morete, ker se nimate s čim, nimate nič, nepošteno so vas okoli prinesli, izigrali, ste polne gneva in zamer, a pred vami sta samo dve možnosti: da ali storite samomor ali pa životarite in se non-stop pizdakate, da se vam že vsi smejejo in postanete vaška posebnica, ki se pogovarja sama s sabo in renči na vse okoli.

Kaj bi izbrale?

Sem vaška posebnica, ki se pogovarja sama s sabo, a ne renči na nikogar. Imam možnost, da to spremenim, a mi biti vaška posebnica bolj ustreza. 

He, he, tudi jaz sem od nekdaj samotarska vaška posebnica. V mladih letih, v šoli, je bilo precej neprijetno, ker so se mi poshmehovali in me je to prizadelo. Nisem se pa hotela spremenit v ovco in biti tako kot ostale.

Zdaj mi pa dol visi, da me imajo za vaško posebnico.

Absolutno vaška posebnica! Je izjemno zabavno gledati ljudi, ki si mislijo, da so normalni😃

Ce sem se jaz lahko pobrala iz nule, se lahko vsak. Ne rabis postat vaska posebnica ali pa se vrzt pod vlak.

Raje vaska posebnica kot nek navaden NPC

Vaška posebnica – s knjigo v roki in mačko ali dvema v naročju.

Definitivno vaša posebnica. Že zdaj sem za koga posebna. Čisto ok tako 🙂

Posebnica je prav fajn bit.

A to je spet (slabo) prikrita reklama za evtanazijo? Poslušaj, ti, evtanaziraj kar lepo sebe, svoje roditelje in morebitno frocovje, ostale pa pusti pri miru, ja?

Bom seveda v tej izbiri brez problema “vaški posebnež”, ki pa bo živel in deloval za to, da dočaka dan, ko tisti, ki so ga izigrali in prinesli okoli, dobijo svojo porcijo karme z vsemi obrestmi vred nazaj (kar je neizbežno).

To zna biti odlična motivacija za preživetje.

 

.https://youtube.com/shorts/AqsPgQ_blCY?si=ENuaL7xuXCNxIF4I

New Report

Close