Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Če bi s potniške ladje padli v morje

Če bi s potniške ladje padli v morje

Misli, ki bi se prepletale v vaši glavi bi bile kakšne?

 

Kje je kaki fejst gusar.

Začela bi se poslavljat od sveta…. pomoje se prepustiš in odideš… si ne predstavljam take situacije

Plavaš, valda.

Odgovor na objavo uporabnika
Defekt, 25.04.2024 ob 10:41

Plavaš, valda.

A res? U katero smer pa? Sredi oceana? Daj ne seri.

Odgovor na objavo uporabnika
Bi ja, 25.04.2024 ob 10:43

A res? U katero smer pa? Sredi oceana? Daj ne seri.

A ne? Kaj pa? Kar potopiš se? Brez poskusa, da bi se reševal?

Težko vprašanje. Razlog več zakaj ne hodim na ladje. Se komu zameriš / čof v vodo.

Verjetno kriliš z rokami, možgani gredo na avtopilota in potem nastopi filmski scenarij. Če si norris se ti voda umakne, če si ljubitelj živali, te delfinček potisne do otoka, če si bolj za signalizacijo preprosto tvitneš, da ti kdo dostavi signalno raketo..

bi me šark zapeljal do obale kaj pa drugega.. kot je v reali nerealno da bi se mi to zgodilo.. mene bo prej bus zbil glede na štorije ki jih imam z njimi 😁

Ob ladji je tak vakum, da te posrka, kot drugo sledi propeler, ki dela, se hujše valove. Če imaš srečo preživiš, če si dober plavalec in zdržiš brez zraka. Seveda, ko pomislim na tak trenutek se pac najbolj bojiš morskega psa.

Odgovor na objavo uporabnika
Lastovka237, 25.04.2024 ob 11:17

Ob ladji je tak vakum, da te posrka, kot drugo sledi propeler, ki dela, se hujše valove. Če imaš srečo preživiš, če si dober plavalec in zdržiš brez zraka. Seveda, ko pomislim na tak trenutek se pac najbolj bojiš morskega psa.

Ja sj to ane, nč ne bo cajta misli nabirat, kt da  boš z limonado tam na blazinci premislu, pa še senčko dobiš gratis.. eh 🙂

Sam ves kaj žabica, popotnik je zastavil takšno vprašanje, popotnik si nikoli ne zastavlja takšnih vprašanj, niti drugim.

😜😂Z limonado  na blazinici… Dobra 👌

 

Heh… nikjer ni rečeno da bi padel ravno sredi oceana…

SIcer sem pa že to počel. Ne ravno sredi oceana, zato pa precej na odprtem na Jadranu – dovolj daleč, da ne bi bilo mogoče priplavati do obale. Skočil za čolnom, ki ga je odtrgalo.

Misli? Nič posebnega, ni časa. Samo plavaš in poskušaš med posameznimi valovi zajeti dovolj zraka. Ko se spraviš v boljšo situacijo pa razmišljaš kako boš najbolje preživel.

Rok ti si faca, se spomnim leta nazaj si bil s svojim  komentarjem, da bi plaval za trajektom pri Šaleharju v nebulozah.😜👌

 

Odgovor na objavo uporabnika
Lastovka237, 25.04.2024 ob 12:20

Rok ti si faca, se spomnim leta nazaj si bil s svojim  komentarjem, da bi plaval za trajektom pri Šaleharju v nebulozah.😜👌

 

Ehhh, jaaa… kaj pa drugega. Eni mislijo da je treba kar škripnit če je nekaj izziva

Ne vem, če bi kaj razmišljala, saj ne znam plavati. Scenarij lahko sami predvidite, upam pa, da se to ne zgodi.

Odgovor na objavo uporabnika
plavanje747, 25.04.2024 ob 12:33

Ne vem, če bi kaj razmišljala, saj ne znam plavati. Scenarij lahko sami predvidite, upam pa, da se to ne zgodi.

Povsem verjetno je, da bi v trenutku panike čisto pozabila, da ne znaš plavati. Ne moreš verjeti, katere zmogljivosti sproži adrenalin in nagon po preživetju.

Najbrž bi me od šoka zadel infarkt

plavala bi do prvega otoka. 😛

Če bi s potniške ladje padli v morje…
Naguzil bi Kate Winslet. Za ostalo pa me ne zanima.

plaval bi za njo do pristanišča. 😃

Večinoma s potniške ladje padejo ljudje v “depri” – beri delajo samomor ali pa ker so pijani ali zadrogirani.

 

Tak človek pa nima kaj veiko šans za preživetje – sploh če padejo v karibskem predelu morja, kjer so morski psi in piranhe.

Ko nekdo čokne v morje z višine 50m s kruzerke, valovi in globina morja – ni šans da preživi – veliko jih gre tako elat samomore na potniško ladjo – big fact.  Malo jih preživi, izjemno malo jih rešijo. Poglejte si malo na YT tovrstne prispevke, pa objave  tudi s strani bloggerjev, ki delajo po potniških kruzerkah – Shit happens:

…..youtube.com/watch?v=ErRGmp_8iS8

….youtube.com/results?search_query=cruiser+ship+overboard

 

 

Igralcu Lotosu Šparovcu se je to zgodilo. Sicer iz tovorne ladje.

Če te ladja ne posrka pod seboj pa končaš v gobcu morskega psa.. da se rešiš iz oceana ali da ravno tebe kdo opazi je možnost manj kot 0,00001%.

New Report

Close