Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Če bi vam neznanec ponudil 100.000 evrov za en sex, bi sprejele?

Če bi vam neznanec ponudil 100.000 evrov za en sex, bi sprejele?

Ko sem bila mlajsa ne bi bilo sans, ker sem slepo verjela v svojega moza. Zdaj pa tudi slucajno ne bi imela pomislekov, takoj bi bila za. Da si kupim svoj flat in znebim moza/zenskarja/skrtuha,itd. Ne bi ga nikamor peljala,saj on tud mene ne 🙂
Drugac pa, glava v oblakih oz.filmi Demi Moore/Robert Redford ali pa Pretty woman z Julio Roberts nimajo zveze z realnostjo
Pa lp

Da vam povem nekaj čisto resničnega: Tudi večina moških bi se drugemu dedcu pustila napičiti v rit za 100.000 eur! Lahko sicer lapajo, kar hočejo, pa da niso pedri, pa kaj vem, kaj še vse, ampak na koncu bi jih več kot 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} nastavilo rito za tak velik denar.

Rit bi sčasoma nehala bolet, z denarjem bi si pa tudi moški lahko fajn pomagal.

valjda
sam en problem je 🙂

da je dovolj tistih, ki nastavijo zastonj, ali za 50 evrov. ni treba sto jurjev ponudit 🙂


Vska rit ma svojo ceno. Je pa tudi vprašanje potrebe:-)))) po denarju, ali čem drugem:-))

Po kratkem razmišljanju priznam. Če bi bil v hudi finančni stiski oziroma bi moral poskrbet za osnovno eksistenco, sploh če bi imel familijo, in ne bi bilo kakšnih drugih možnosti – ja. V zdajšnji situaciji pa ne.

same pa tipu operejo gate in štunfe, speglajo srajce, pospravijo flat, skuhajo njegovo najljubšo jed …


Rade bi imele vse, pa za nič ne bi bile krive:-)))[/quote]

Tako je. Čista vest. :))[/quote]
Čista vest in seks za denar nimata čisto nič skupnega…

SAMO PSIHOPAT ( IN TEH NA TEM ” FORUMU ” NE MANJKAA) VPRAŠA KAJ TAKEGA. BEDNIKI.

itak da ja, tista ki pravi, da ne bi, laže..še moj mož bi se strinjal.

” lažeš”

psihopatka, poberi svojo metlo in na njej odjahaj nazaj v deželo čarovnic, ker si nenormalna



Tebi pa ni najbolj jasno, kaj sploh pomeni beseda psihopat. Res si bednik, da uporabljas besede, ki jih sploh ne razumes.

bolniki, ta forum je že zdavnaj zrel za ukinitev.

Tebi pa danes ornk seka. Vzemi tablete, se bolje pa bo ce ukines sam sebe.

Ne. Ker menim, da bi potem po vsej verjetnosti moj zakon šel po gobe, ker ne znam držati jezika za zobmi in bi možu vse povedala. Preveč lepega v mojem življenju bi bilo na kocki, česar se ne da izmeriti v denarju. če bi bila samska pa res ne vem, mogoče.

Tako je. Čista vest. :))[/quote]
Čista vest in seks za denar nimata čisto nič skupnega…[/quote]

Ne bi želela, da bi kdo bil prizadet ob tem (partnerka, otroci) oz. ne bi bila rada bila vključeno prevaro. Pri samskem teh skrbi ni.

Se strinjam. Še to ne vedo, kaj je psihopat in hočejo druge učit o tem.

Ne. Ker si še premlada, brez izkušenj ali pa preveč naivna, da bi posegla v ozadje take ponudbe.
Za eno noč za tak denar si na voljo za vse. Ker te kupijo.
Da te lahko tudi pohabijo, za vedno.

Spomni se dekleta, ki si ji z mikserjem skozi anus povlekli vse črevesje.
Po čudežu je ostala živa in težak invalid.

Pojdi v svet in zasluži tistih sto tisočakov ali še več. Ni problem. Če si svoboden in s še vedno dostojanstvom.

Moje telo ni kanta za smeti in bolne možgane.

Ni dovolj, da nas politiki natepavajo dnevno, ker uživajo v svoji sprevrženosti, da ponižujejo ljudi?
Ker je zanje to obred, v katerem dobesedno orgazmirajo.

Ja, bi to storila.

To kar pišejo o nekih neumnostih, da moje telo ni kanta ipd. bi se morali malo zamisliti nad seboj in svojimi izkušnjami. Jaz sem stara 41.l. in sem dojela, da je vse moraliziranje in neko preseravanje tipa, morš imet samospoštovanje ipd., samo eno veliko sranje in tolažba za revčke. Vprašajte se za koga čuvate to telo? Zase, zato ker se imate radi ali zato ker so vam vcepili v glavo kako je nekaj narobe, fuj in sramota… To, kar neki pišejo o moraliziranju in podobnem je bull shiit mladih, ki še vedno mislijo da lahko spremenijo svet in so oni nekaj posebnega ipd.

Dejstvo je, da bomo slej kot prej umrli, da naše telo ne pripada nam, da ni dokazov o nekem drugem,tretjem in onem svetu, kar pomeni da ko je konec, je res konec. Nikoli se še ni zgodilo, da bi kdo prišel nazaj in oživel v istem telesu. Končajo in oddijejo vedno lažje tisti, ki se niso pretegnili zato ker so kao hotli biti pošteni in ne vem kaj. Ko nas ni več, nas požrejo črvi (če nas prej naši nabližji ne zažgejo – da ja ne bi prili nazaj).

Sama sem v pufu, o neki taki cifri lahk govorim kot ste napisali v naslovu. Kar namatrala sem se v zadnjih leti in še me čaka kar nekaj let odplačevanja pufa. Velikokrat sem bila lačna – zato da sem dobila streho nad glavo. Če bi se mi pokazala ena taka možnost in bi vedela, da si bom rešila življenje s tem, bi to naredila. Bi pa poskrbela da bo denar na računu prej pa da tist ni HIV pozitiven oziroma nima nalezljive bolezni. Potem bi, če bi bila ta izkušnja tako grozna, najela dobrega psihiča ki bi me pokrpal in to je to. Ko bi odplačala puf pa bi itak od plače lahk živela k bog in tko kot bi želela, in bi hitro pozabila vse skupaj. Bi pa definitivno šla v to!

Ne. Ker si še premlada, brez izkušenj ali pa preveč naivna, da bi posegla v ozadje take ponudbe.
Za eno noč za tak denar si na voljo za vse. Ker te kupijo.
Da te lahko tudi pohabijo, za vedno.

Spomni se dekleta, ki si ji z mikserjem skozi anus povlekli vse črevesje.
Po čudežu je ostala živa in težak invalid.

Pojdi v svet in zasluži tistih sto tisočakov ali še več. Ni problem. Če si svoboden in s še vedno dostojanstvom.

Moje telo ni kanta za smeti in bolne možgane.

Ni dovolj, da nas politiki natepavajo dnevno, ker uživajo v svoji sprevrženosti, da ponižujejo ljudi?
Ker je zanje to obred, v katerem dobesedno orgazmirajo.[/quote]

Pol te pa sredi ulice, al pa kar doma en posili, in kaj pol? Ne dobiš odškodnine, pa še zdravljenje si morš sama plačat.
Dej, dej….moraliziranje je za neumne in reveže, da sploh lahk preživijo.

100 000 €!! ?

Je ni Slovenceljke, ki ne bi sprejela! Še obesit bi se dala na male srmane ustnice.!!

Od Dimičke, Kresalke……………………. do Fate, ki puca štacuno!! Ali pa gofljave vaške Micke!

Vse naštete so tujke, čeprav z lažno slovensko identiteto. Vključno z micko.
Pa niti ne računajo.
Ker morajo dati.

Slovenke ne računajo. Pogledajo pa dobro, kdo jih bo oplodil.

Kar pa je razlika.
Še vedno gledamo na dobre gene.

Tvoja trditev torej ne pije vode.

Ne. Ker si še premlada, brez izkušenj ali pa preveč naivna, da bi posegla v ozadje take ponudbe.
Za eno noč za tak denar si na voljo za vse. Ker te kupijo.
Da te lahko tudi pohabijo, za vedno.

Spomni se dekleta, ki si ji z mikserjem skozi anus povlekli vse črevesje.
Po čudežu je ostala živa in težak invalid.

Pojdi v svet in zasluži tistih sto tisočakov ali še več. Ni problem. Če si svoboden in s še vedno dostojanstvom.

Moje telo ni kanta za smeti in bolne možgane.

Ni dovolj, da nas politiki natepavajo dnevno, ker uživajo v svoji sprevrženosti, da ponižujejo ljudi?
Ker je zanje to obred, v katerem dobesedno orgazmirajo.[/quote]

Pol te pa sredi ulice, al pa kar doma en posili, in kaj pol? Ne dobiš odškodnine, pa še zdravljenje si morš sama plačat.
Dej, dej….moraliziranje je za neumne in reveže, da sploh lahk preživijo.[/quote]

Vedno se oglasijo le fukfehtarji.
Večerje ne bi plačal, fukal bi zastonj. In na skrivaj, ter na hitro, da te mamica ne bi zasačila.
Ampak vedno potegneš ta kratko, ker si tudi cunj ne pereš sam.
Mamica vse ve.
Tud to, da ti prehitro p….

Pol pa pejd in se prodajaj, kaj še čakaš?
Nihče ni tebi rekel, da se ne. Tvoje telo, tvoja duša, tvoji kanti za smeti.
Koliko boš dobila za en fuk?

50 ojrov za v tazadnjo, brez kondoma?

Pol pa pejd in se prodajaj, kaj še čakaš?
Nihče ni tebi rekel, da se ne. Tvoje telo, tvoja duša, tvoji kanti za smeti.
Koliko boš dobila za en fuk?

50 ojrov za v tazadnjo, brez kondoma?[/quote]

Halo kmetica, tole sporočilo ni bilo namenjeno tebi direktno. Preberi mal preden kaj odgovoriš. Nisva skupaj ovce čuvale, da me tikaš!

Dobila pa bi več kot take kot ste vi, zagotovo! Vas verjetno nobeden niti zastonj noče pofukat!

Za vodo in sex ne plačujem.

New Report

Close