Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Če bi vam neznanec ponudil 100.000 evrov za en sex, bi sprejele?

Če bi vam neznanec ponudil 100.000 evrov za en sex, bi sprejele?

Pr teh letih – jasno da ne! :))

V ničemer, tako kot klasična zakonska zveza ne, kjer ženske seksajo, da jim dedci pomagajo pol najemnine plačat. Vse je prostitucija, samo verski fanatiki se delajo, da je to nekaj nezaslišanega.[/quote]Sam da tu na obroke dobiš denar, ja 😀 Pa dvakrat na leto morš seksat. Zato raj sama živim kot pa da se to grem. Kar se tiče odgovora na vprašanje, hm… jaz ne morem z enim ki ga nimam rada. Če bi bil to en nagnusnež – ne vem če bi lahko… Če bi imel vsaj nekaj no… da me ne bi odbijalo. Sam realno gledano, ne bi iz drugih razlogov. Ker zadnjič se mi je zgodilo da mi je en ponudil 2000 EUR khm ne za seks, ampak eno drugo foro, fetiš – ko se mi je zdelo da tip je mal premaknjen v glavi… Eni tipi so tud res idijoti, sem imela ponudbo, ko si je en želel da bi z menoj, da mi plača če bi, pač tolk mu je ego ranilo, da me je hotel ponižat ali je pa mogoče res mislil da bo delovalo. Svašta srečaš, res… V bistvu pa prostitucije je ful, vem da ena znanka na en prikrit način to sigurn dela in se je prav izogibam, ker je ogabno.

kaj takega sprašuje oseba ki je moralno gnila, vprašanja so odsev človeka. ZA BRUHAT je ta stran tu.

Ko bi vsaj Slovenci bili tako moralni pri čem drugem.

Kolk enga moraliziranja zaradi sexa, prostitucije, okoli pa vsi vsem lažejo, goljufajo, nategujejo če sm imajo priliko. FUJ. Men pa je to fuj, da je Slovenija ratala en kurčev Balkan kjer te vsak hoče nategnit. Ne moreš na tržnici nič kupet ker ne veš kaj kupuješ, v tgovino greš kupet cunjo pa na koncu ugotoviš da so ti prodali ponaredek, mojster pride kej popravit za 30E pol pa kar naenkrat nabije dvojno ceno ker je kao skori crknil od dela, mož se okoli kurba in to vsi vedo razen žene pa njej noben ne pove, starši spolno zlorabljajo lastne otroke pa noben nič ne reče ker se noče vtikat in izpostavljat ker to ni njegova stvar, mož ženo pretepe do smrti vpričo vseh sosedov pa nobeden niti policijo ne pokliče ker da ja ne bi janezek kaj dobrega naredil, šef javno podkupuje povprek zato da lahk dela mimo vseh zakonov pa se nobeden od delavcev ne upa kaj rečt kaj šele kaj narest……. Men je vse to FUJ in men so ti ljudje Kante za smeti in moralno gnile osebe.

babnice nastavijo že za lepo besedo, odločen objem in, da kaj toplega dobijo v sebe

Tudi jaz bi.


za koliko pa

Za 100.000.-, denar je le denar….

sploh Beloruski rubelj (BYR)

Že stara modrost pravi: Kurb je dovolj, le denarja ni pravega!

Jaz dam že za 100€, realna cena za tistih nekaj minut

Imam 100k na bančnem računu, in nikakor nebi sexala za tako vsoto.


kolikokrat pa si seksala, da imaš 100K ??? enakokrat ☺

Bi pa seksala za več, če ne bi za 100.000. Vsak človek ima svojo ceno, to je dejstvo. Samo nekateri se prodajo že za 100 evrov, eni pa še za 100.000 ne. Se pa taki potem prodajo za 500.000, milijon ali dva. Vsak ima svojo ceno in nikomur, ki trdi, da ne bi za noben denar seksal z nekim neznancem, ne verjamem. Tudi moški bi se pustili na*egniti v rit za 100 jurjev, razen tistih, ki imajo res veliko denarja.

Dejstvo je, da smo vsi kurbe, se prodajamo za denar. Ali je valuta seks, znanje, ročna dela… nima veze, sam še pogajaš se o ceni.

Res ne izgledam nič posebnega, ampak ni denarja na tem svetu da bi to naredila.

Ja, seveda. Potem pa svizec zavije čokolado…

kolikokrat si že “bivša” – pa še plačila nisi dobivala ☺

Sem samska…


še nikoli bivša?
brez občasnih namakalcev ?

Gost…pa kaj si ti ginekolog…..


debatiram o cifri/znesku € za fuk ☺ … ne o obliki tvojih žnabljev na frački

“Če bi vam neznanec ponudil 100.000 evrov za en sex, bi sprejele?”

Za ta denar z veseljem ženo pošljem vsak dan donatorju, za povrh še sebe pustim naguziti, pa čeprav sem izključno hetero in imam dva otroka. Klinc, tudi za pol bi se pustil potrojčkati.

No, jaz še vedno vztrajam pri NE, RES ME TAKA ZASLUŽENI DENAR NE ZANIMA.

Kolikor se poznam, bi se sigurno vprašala, za kakšno finto spet gre. In seveda bi rekla “ne, hvala”.

New Report

Close