Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Če koga zanima…

Če koga zanima…

Moy new look je ubitačćen..Hvala zajček..hvala marička…hej počutim se super..ludo..Kaj naj rečem če sem sama s seboj zadovoljna..potem……..
Da o gospodarju niti ne govorim…..
Ja muca si je privoščila resnično kar cele 3 ure friziranja…da ne bo pomote tam zgori..hhihihi.No če sem čist iskrena bi zdržala še tri ure..tam..tam..tam hihi
Ja nč več sivih lask ni…So krajše vse črne..vmes pa ojej lepi rdeči prameni..ekola….
Zdej sam spremljam reakcije ob pogledu name…Nekaj pa ziher vem…Pomoje se je tašča že naročila pr frizerju..hihi
No muca je danes res hapy…ej da zmrzneš super frizura….

Ženkse kolk malo je potrebno pa vse leti..jupieeeeeeeee

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

A sem ti rekla, ane, da je črna in bordo rdeča
barva .. ubitačna, ubitačna, resnično. Me prav veseli,
da si zaodovljna, res. Tudi jaz sem, z mojimi bakarno
crvenimi odsjaji u zatonu sunca !!! In z izjavo nekoga,
ki mi je blazno pri srcu, da sem mu všeč s kratkimi lasmi!
Tkole, res ni potrebno včasih veliko, da je človek – ženska
pa sploh, v “Seven haven”, ali ne! Veseli me, muca, da si
zadovoljna, Zdaj gremo pa še k drugemu frizerju, kajne!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ojebemti..men se južna še kar peče v roru..dons sem na offf.res se mi kar balina..S tem drugim frizerčkom pa ste me čist sprovociral,da vam odpiram čisto novo temo heheh s prijetno vsebino…Preberite si…hehe ..željeno prebrati posledice..heheheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ej, jaz bom tudi to naredila za južino en dan, še dobro da si me spomnila.
Hja, tisto drugo frizurco je pa treba tud v red spravt :)))))

aha to boo pa zvečer..je prava šuma že..udn boršt heheheheheheh ojebela…dons pa seka…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

grmi ja, ja..
ja zvečer saj je tako prav :))))
pol pa s kremco čez …

Kako kremco a binglnovo?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

??????? še zmeri nč ne vem…..?????

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

haha, čak zdejle grem res ravno pod tuš.
Aha, a krema ? Najboljša je tista ja domača binglnova se ji reče, ko lepo diši in drsi…( vsaka podobnost je izključena že v prvi fazi, ali pa tudi ne hehe ).

Hi kaj čakaš..jest sem se že namazal in tud pod tušem bla..zej pa čakam učinek..hehehhe sam da nebo tisti 9 mesecev..pol pa uuuuuuuuuuuuuuuuweeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeuweeeeeeeeeee

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Noričici, noričici, hi, hi, hi, hi, ej, za tisto kremo,
binglnova, ha, ha, ha, ha, ojej, oje, a je to tista,
ki “binglja” al kwa. Povej no, dej povej, še men
povej, dej no dej …….

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

heheh neee ne binglja..ampak pride ven iz tisega bingljca..heheh sam taprav gumbek je treba prtisnt..jajaj je dragocena ta kremca,nikjer je ni za kupit,zelo je hranjliva..hihihi ga je treba res negovat,da ne presahne. bingelj mislim…..hihihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Pismo muca, me spravljaš v tak smeh, ej, da
se me ob tej uri sliši po celi hiši. Samo čakam,
kdaj se privali kdo po stopnicah dol pogleda, če
sem se ga napila, da zganjam tak kraval.

Ej, ja pa res, ej, grem zdej spit en kozarček, ajd,
pej z mano!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Hihi a bova antifriz…bemti zuni skor zmurzuje…no pa pejva..tud men bi se ne prlegu!!
Dej rokco……………………

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ti ga kar cukn ! Ma, kje sem pa jaz ? A mene bosta kar u gmajni pustile ?
ajde kafano dolazimo..

Ma kje ti hodiš, bemtiš, jest sm že nazaj,
pa enga sm ruknla, zdej se mi sicer mau
kolca, hik, hik, hik, ampak, abčutki sa pa
božanski!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ej, gremo še enkrat, zdej pa v treh, ker meni
vse dol visi, vse se mi smeji, samo ne daj se
še ti, dolazimoooooooooo kafaaaaaanooooo
punnnnnnaaaaaa………..jeeeeeeeeeee!!!!
Pismo, men se mau vrti, koko sta pa vidve
kej?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ja lahko gremo tudi v troje :))))))))))))))))
na kapsl :))))))))))))))))))))))))))))))

jaz sem dobro, hehe, živahno…union

Jaz sem pa unga, ne glih Traminca, ampak
unga, sončka, Janževca, ta ima full dober
učinek name, bemtiš sveca …. heh, heh, heh!

O ljudi moji, na kantunu kuča stoji, ljudi moji,
da vam je zdaj dano sa mnom biti …. i rujnog
vinca piti … onda biste svi mogli lijepe snove sniti,
i u najlijepše se jutro probuditi :…….

pismo, spijem kozarec vina, pa še mislim v rimah !!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Hehe sm že gruntala kaj se tolk dolgo drgneš..uhu al pa če ti je ktera žverca hrbet pršla umit! hihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

heheh jest že vlečem zauH..bemti!!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hej a sta že probali khm khm…čaki …

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

:)))))))))))))))))))))))))))))9

a dolgo je bilo. He , he, ne sem sama bila pod tušom !

še enga hitr da bo ravnovesje..čin čin….Muca pa kreše tepkovca hahahahaha je lih pr roki!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

mi probamo vse, kar na mizo butn :))

New Report

Close