Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Če nisi veren si komunist?

Če nisi veren si komunist?

Pa si res beden. Folk te pa bere tu gor in je vsak dan bolj sprijen.

Kaj, jaz sem čisto pošten, prisegm n moralne vrednote, ostalo je zame vse farsa.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Seveda so bili nekoč vsi katolibani, če te je v nasprotnem primeru maškara dala linčat preko raznih inkvizicij. So pa bile vse svetovne gnide tudi katolibani. Se je pa danes spremenilo – največji umi danes večinoma niso več katolibani, ničvredne gnide so pa ostale na katolibanski strani.[/quote]

Ojojoj, kakšna nemočna užaljenost ob pomanjkanju protiargumentov. 🙂

Ja oprosti no, pozabili smo na velikega misleca, znanstvenika in eksperimentatorja Edvarda Kardelja. 🙂

da si prpa, ki rit nastavlja na vse strani in je užaljena, ker jo nihče niti brcne ne.

takole čez palec sva v letih blizu. Pa sem imel službe kamor bi knjižica pasala – pa je nisem imel … sem imel pa štalo, da so me iz partije (kazensko) vrgli, pa v partiji nisem bil.
Je bila pa noro dobra štala, ko sem od partije zahteval, da se mi opravičijo in vzamejo svoj sklep nazaj ☺☺☺
gledati tiste ksihte je bilo neprecenljivo ☺

da si prpa, ki rit nastavlja na vse strani in je užaljena, ker jo nihče niti brcne ne.

takole čez palec sva v letih blizu. Pa sem imel službe kamor bi knjižica pasala – pa je nisem imel … sem imel pa štalo, da so me iz partije (kazensko) vrgli, pa v partiji nisem bil.
Je bila pa noro dobra štala, ko sem od partije zahteval, da se mi opravičijo in vzamejo svoj sklep nazaj ☺☺☺
gledati tiste ksihte je bilo neprecenljivo ☺[/quote]

A bejž no, mislim da te fovšija daje. Mesec dni prej iz vojske mi je ogromno pomenil. In če je bil pogoj za tisto značko, ki je itak bila krvavo zaslužena, kaj vse sem naredil za vojsko, da mi napišejo partijsko, me res ni motilo. Še tako se jim je mudilo, da me je polkovnik prišel na teren “krstit v komunista”, da jim nisem ušel domov, značko so pa poslali za mano po pošti.:-)))

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Seveda so bili nekoč vsi katolibani, če te je v nasprotnem primeru maškara dala linčat preko raznih inkvizicij. So pa bile vse svetovne gnide tudi katolibani. Se je pa danes spremenilo – največji umi danes večinoma niso več katolibani, ničvredne gnide so pa ostale na katolibanski strani.[/quote]

Ojojoj, kakšna nemočna užaljenost ob pomanjkanju protiargumentov. 🙂

Ja oprosti no, pozabili smo na velikega misleca, znanstvenika in eksperimentatorja Edvarda Kardelja. :)[/quote]

Ja, da naštevaš pijance, mamine sinčke in bolestne gemblerje kot primer dobrih katolibanov (pa še ti so itak bili katolibani samo zaradi tega, ker bi jih drgač maškara dala fuknt na grmado) je res super argument. Za začetek si najdi nekoga v vsaj zadnjih 100 letih, pred tem so itak vsi v tem prostoru bili katolibani in to zarad prisile. Ajde, katolibanski geniji po letu 2000 so …

Drugače pa naj vsa potolažim, praktično vsi direktorji in vsi na vodilnih položajih so bili komunisti in skoraj vsi tudi z vsemi zakramenti, prav tako vsi njihovi otroci so hodili k verouku in imeli vse zakramente.

Jaz pa recimo svojih otrok nisem dal k veruku, sina samo krstit, ker sem ugodil ženi, hčer pa še to ne, pa komunist tudi nisem, janševec pa tudi ne.:-)))

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

daj pravilno kvalificiraj: bili so člani Partije (ne komunisti) in so temu primerno tako javno delovali
Ker pa se jih je VELIKO !! šlo tudi vero (pa niso bili verni) so bili … emmm Rožleti – nekompetentni.
Zato pa je raja imela veliko od socio-komunizma, ker je raja “kradla” pri belem dnevu nekompetentnim povzpetnežem ☺

Nevem cemu se kregate. Jezus ni bil ne katolican ne komunist. Bil je ortodoksni jud.

Ojojoj, kakšna nemočna užaljenost ob pomanjkanju protiargumentov. 🙂

Ja oprosti no, pozabili smo na velikega misleca, znanstvenika in eksperimentatorja Edvarda Kardelja. :)[/quote]

Ja, da naštevaš pijance, mamine sinčke in bolestne gemblerje kot primer dobrih katolibanov (pa še ti so itak bili katolibani samo zaradi tega, ker bi jih drgač maškara dala fuknt na grmado) je res super argument. Za začetek si najdi nekoga v vsaj zadnjih 100 letih, pred tem so itak vsi v tem prostoru bili katolibani in to zarad prisile. Ajde, katolibanski geniji po letu 2000 so …[/quote]

Ajajaj, še hujša užaljenost ob dejstvu, da ves funkcionalno pismen svet, kamor bi se radi prištevali tudi Slovenci, pa jim gre zaradi posledic večdesetletnega sistematičnega pranja možganov bolj slabo, prepoznava komuniste kot kleptomanske brezdelne prevratnike, ki so naredili več škode kot vsi roji kobilic skupaj, in jih tudi temu ustrezno zgodovinsko vrednoti. Razen spet velikega dela Slovencev, ki bi radi imeli komunizem in kapitalistične plače hkrati. To pa ne gre (razen če se pišeš Mramor in si jemlješ po potrebah, medtem ko plebs prispeva po zmožnostih).
🙂

daj pravilno kvalificiraj: bili so člani Partije (ne komunisti) in so temu primerno tako javno delovali
Ker pa se jih je VELIKO !! šlo tudi vero (pa niso bili verni) so bili … emmm Rožleti – nekompetentni.
Zato pa je raja imela veliko od socio-komunizma, ker je raja “kradla” pri belem dnevu nekompetentnim povzpetnežem ☺[/quote]

Člani paritje, kaj naj klasificiram, tvojo razlago besed?. Bila je zveza komunistov Jugoslavije in čalni komunisti, ne partijci. Tako se je uradno imenovalo, kaj bi pa ti rado povedalo pa ne vem.

Krade se pa danes, tisto kar so včasih kradli, je bil res drobiž na nivoju nižjem od kurjih tatov. očitno nimaš pojma o življenju nekaj desetletij nazaj, ko je bilo tudi svobode neprimerno več kot jo je danes.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Beseda partija pomeni namreč zveza v slovenščini, tako da eni rez bluzite o zgodovini, pa ne poznate niti besed.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Ja, da naštevaš pijance, mamine sinčke in bolestne gemblerje kot primer dobrih katolibanov (pa še ti so itak bili katolibani samo zaradi tega, ker bi jih drgač maškara dala fuknt na grmado) je res super argument. Za začetek si najdi nekoga v vsaj zadnjih 100 letih, pred tem so itak vsi v tem prostoru bili katolibani in to zarad prisile. Ajde, katolibanski geniji po letu 2000 so …[/quote]

Ajajaj, še hujša užaljenost ob dejstvu, da ves funkcionalno pismen svet, kamor bi se radi prištevali tudi Slovenci, pa jim gre zaradi posledic večdesetletnega sistematičnega pranja možganov bolj slabo, prepoznava komuniste kot kleptomanske brezdelne prevratnike, ki so naredili več škode kot vsi roji kobilic skupaj, in jih tudi temu ustrezno zgodovinsko vrednoti. Razen spet velikega dela Slovencev, ki bi radi imeli komunizem in kapitalistične plače hkrati. To pa ne gre (razen če se pišeš Mramor in si jemlješ po potrebah, medtem ko plebs prispeva po zmožnostih).
:)[/quote]

Glej, sej pod komunizmom je bilo več Slovencev katolibanov kot danes, tako da si seštej 1+1 že enkrat. Jaz cel cajt pravim, da sta možganskopralni kleptomanski ideologiji komunizem in katolibanstvo šli kar lepo z roko v roki. Ofce mislite, da je to nekaj nasprotnega, kosovski doktor in palček se vam pa za hrbtom smejita in skupaj pijeta šampanjc.

daj pravilno kvalificiraj: bili so člani Partije (ne komunisti) in so temu primerno tako javno delovali
Ker pa se jih je VELIKO !! šlo tudi vero (pa niso bili verni) so bili … emmm Rožleti – nekompetentni.
Zato pa je raja imela veliko od socio-komunizma, ker je raja “kradla” pri belem dnevu nekompetentnim povzpetnežem ☺[/quote]

Člani paritje, kaj naj klasificiram, tvojo razlago besed?. Bila je zveza komunistov Jugoslavije in čalni komunisti, ne partijci. Tako se je uradno imenovalo, kaj bi pa ti rado povedalo pa ne vem.

Krade se pa danes, tisto kar so včasih kradli, je bil res drobiž na nivoju nižjem od kurjih tatov. očitno nimaš pojma o življenju nekaj desetletij nazaj, ko je bilo tudi svobode neprimerno več kot jo je danes.[/quote]

glej – po telem te imam za popolnega funkcionalno dislektičnega butca.
pojma nimaš, česa vse smo ljudje sposobni, da delamo kariero. Tudi biti član Partije (NE komunist po prepričanju, delovanju, osebnem odnosu do ljudi ..) je pač pomenilo kariero, službico, ugodnosti, kredite za stanovanje / hišo …
prvi in edini KOMUNIST je bil Jezus kristus: nakladal ko nor, ko pa je delal je bil pa to čudež.

Ajajaj, še hujša užaljenost ob dejstvu, da ves funkcionalno pismen svet, kamor bi se radi prištevali tudi Slovenci, pa jim gre zaradi posledic večdesetletnega sistematičnega pranja možganov bolj slabo, prepoznava komuniste kot kleptomanske brezdelne prevratnike, ki so naredili več škode kot vsi roji kobilic skupaj, in jih tudi temu ustrezno zgodovinsko vrednoti. Razen spet velikega dela Slovencev, ki bi radi imeli komunizem in kapitalistične plače hkrati. To pa ne gre (razen če se pišeš Mramor in si jemlješ po potrebah, medtem ko plebs prispeva po zmožnostih).
:)[/quote]

Glej, sej pod komunizmom je bilo več Slovencev katolibanov kot danes, tako da si seštej 1+1 že enkrat. Jaz cel cajt pravim, da sta možganskopralni kleptomanski ideologiji komunizem in katolibanstvo šli kar lepo z roko v roki. Ofce mislite, da je to nekaj nasprotnega, kosovski doktor in palček se vam pa za hrbtom smejita in skupaj pijeta šampanjc.[/quote]

In kaka ideologija naj bi bila v celem zahodnem svetu, ker še vedno v marsičem slabem zaostajamo za njimi in z zamudo prihaja k nam?

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Člani paritje, kaj naj klasificiram, tvojo razlago besed?. Bila je zveza komunistov Jugoslavije in čalni komunisti, ne partijci. Tako se je uradno imenovalo, kaj bi pa ti rado povedalo pa ne vem.

Krade se pa danes, tisto kar so včasih kradli, je bil res drobiž na nivoju nižjem od kurjih tatov. očitno nimaš pojma o življenju nekaj desetletij nazaj, ko je bilo tudi svobode neprimerno več kot jo je danes.[/quote]

glej – po telem te imam za popolnega funkcionalno dislektičnega butca.
pojma nimaš, česa vse smo ljudje sposobni, da delamo kariero. Tudi biti član Partije (NE komunist po prepričanju, delovanju, osebnem odnosu do ljudi ..) je pač pomenilo kariero, službico, ugodnosti, kredite za stanovanje / hišo …
prvi in edini KOMUNIST je bil Jezus kristus: nakladal ko nor, ko pa je delal je bil pa to čudež.[/quote]

To je težava danes, popolnoma zabiti bedaki in še fovšljivi vsemu, ter zlonamerni povrh, kot ste in vas je preveč, predstavljate večino, tako da ni kriv noben sistem ali vera, ampak vaša skranja zabitiost in zaostalost , da se lahko dogaja kar se.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

glej – po telem te imam za popolnega funkcionalno dislektičnega butca.
pojma nimaš, česa vse smo ljudje sposobni, da delamo kariero. Tudi biti član Partije (NE komunist po prepričanju, delovanju, osebnem odnosu do ljudi ..) je pač pomenilo kariero, službico, ugodnosti, kredite za stanovanje / hišo …
prvi in edini KOMUNIST je bil Jezus kristus: nakladal ko nor, ko pa je delal je bil pa to čudež.[/quote]

To je težava danes, popolnoma zabiti bedaki in še fovšljivi vsemu, ter zlonamerni povrh, kot ste in vas je preveč, predstavljate večino, tako da ni kriv noben sistem ali vera, ampak vaša skranja zabitiost in zaostalost , da se lahko dogaja kar se.[/quote]

zihr imaš prav, ker mene so že za časa Yuge 3x merili po zahodnih standardih in sem vsakič padel med 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} bolj brihtnih (na svetu) – aja, pa delal sem večji del delavne dobe za multinacionalke ☺
btw: odlsužil sem JNA z belimi oprtači in šapko (upam, da veš katera enota je to imela – ne, nisem bil garda – bil sem več ☺)

To je težava danes, popolnoma zabiti bedaki in še fovšljivi vsemu, ter zlonamerni povrh, kot ste in vas je preveč, predstavljate večino, tako da ni kriv noben sistem ali vera, ampak vaša skranja zabitiost in zaostalost , da se lahko dogaja kar se.[/quote]

zihr imaš prav, ker mene so že za časa Yuge 3x merili po zahodnih standardih in sem vsakič padel med 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} bolj brihtnih (na svetu) – aja, pa delal sem večji del delavne dobe za multinacionalke ☺
btw: odlsužil sem JNA z belimi oprtači in šapko (upam, da veš katera enota je to imela – ne, nisem bil garda – bil sem več ☺)[/quote]

Se vidi ja. In si naj človek predstavlja, da bo lahko s popolnim zmešancem, ki bo bluzil o jezusu komonistu in katolibanih šel protestirat ob krajah in zlorabah, kot to naredijo recimo v Islandiji, takoj ko pride svinjarija na plan. Tovrstni idiot serje samo v virtuali in to le zato da serje, itak se ničesar ne zaveda in ne razume, kaj šele da bi se javno upal prikazat.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Člani paritje, kaj naj klasificiram, tvojo razlago besed?. Bila je zveza komunistov Jugoslavije in čalni komunisti, ne partijci. Tako se je uradno imenovalo, kaj bi pa ti rado povedalo pa ne vem.

Krade se pa danes, tisto kar so včasih kradli, je bil res drobiž na nivoju nižjem od kurjih tatov. očitno nimaš pojma o življenju nekaj desetletij nazaj, ko je bilo tudi svobode neprimerno več kot jo je danes.[/quote]

glej – po telem te imam za popolnega funkcionalno dislektičnega butca.
pojma nimaš, česa vse smo ljudje sposobni, da delamo kariero. Tudi biti član Partije (NE komunist po prepričanju, delovanju, osebnem odnosu do ljudi ..) je pač pomenilo kariero, službico, ugodnosti, kredite za stanovanje / hišo …
prvi in edini KOMUNIST je bil Jezus kristus: nakladal ko nor, ko pa je delal je bil pa to čudež.[/quote]
Ta je pa cist bosa jezus komunist enako kot tista da je bil katolican. Jezus je bil prirocen za gradnjo krscanstva. V resnici je bil samo clovek katerega biografijo si je izmislila cerkev.

glej – po telem te imam za popolnega funkcionalno dislektičnega butca.
pojma nimaš, česa vse smo ljudje sposobni, da delamo kariero. Tudi biti član Partije (NE komunist po prepričanju, delovanju, osebnem odnosu do ljudi ..) je pač pomenilo kariero, službico, ugodnosti, kredite za stanovanje / hišo …
prvi in edini KOMUNIST je bil Jezus kristus: nakladal ko nor, ko pa je delal je bil pa to čudež.[/quote]
Ta je pa cist bosa jezus komunist enako kot tista da je bil katolican. Jezus je bil prirocen za gradnjo krscanstva. V resnici je bil samo clovek katerega biografijo si je izmislila cerkev.[/quote]

emm o zgodovini pred 2.000 leti pa ne veš veliko !!
takrat so Judje nakladali kot nori, da prihaja odrešenik. Jezus je bil jud !!
Pa ostalim judom ni ravno ustrezal .. in evo ti ga na … raja ga je sprejela kot božjega sina – odrešenika .
in pazi to: gre za VEROVANJE (sprejmanje nečesa – ne za resnico — ne za verjetje !! ) kaj je I.N.R.I . počel — kot mi, ko prijatelju ne povemo v ksiht, da je trap ampak to ovijemo v pogovor z njim )


Ta je pa cist bosa jezus komunist enako kot tista da je bil katolican. Jezus je bil prirocen za gradnjo krscanstva. V resnici je bil samo clovek katerega biografijo si je izmislila cerkev.[/quote]

emm o zgodovini pred 2.000 leti pa ne veš veliko !!
takrat so Judje nakladali kot nori, da prihaja odrešenik. Jezus je bil jud !!
Pa ostalim judom ni ravno ustrezal .. in evo ti ga na … raja ga je sprejela kot božjega sina – odrešenika .
in pazi to: gre za VEROVANJE (sprejmanje nečesa – ne za resnico — ne za verjetje !! ) kaj je I.N.R.I . počel — kot mi, ko prijatelju ne povemo v ksiht, da je trap ampak to ovijemo v pogovor z njim )[/quote]
V judovstvu krscanstvu in tudi islamu sem jaz zate profesorica. Ti govoris take neumnosti da glava pece. Kaksen odresenik neki. Judje se vedno pricakujejo mesijo in ne odresenika ,odresenik je le napacen prevod. Kdo so bili maziljenci si pa poisci sam in kaj to pomeni da ne bos prevec pameten.
Judje se s samim jezusom nikoli niso prevec ukvarjali. Zanje sploh ni tako pomemben. Koliko jim je ustrezal pa nihce ne ve ker je bilo takrat takih jezusov kar nekaj in to ni bilo nic presenetljivega za jude v tistem casu. Jih je bilo kar nekaj ki so trdili da so bodoci kralji izraela in od boga poslani. Cerkev je sla pac malo dlje in so jezusa naredili celo za bozjega sina. Kaksen komunist neki. A kdaj za seboj kaj preberes.

emm o zgodovini pred 2.000 leti pa ne veš veliko !!
takrat so Judje nakladali kot nori, da prihaja odrešenik. Jezus je bil jud !!
Pa ostalim judom ni ravno ustrezal .. in evo ti ga na … raja ga je sprejela kot božjega sina – odrešenika .
in pazi to: gre za VEROVANJE (sprejmanje nečesa – ne za resnico — ne za verjetje !! ) kaj je I.N.R.I . počel — kot mi, ko prijatelju ne povemo v ksiht, da je trap ampak to ovijemo v pogovor z njim )[/quote]
V judovstvu krscanstvu in tudi islamu sem jaz zate profesorica. Ti govoris take neumnosti da glava pece. Kaksen odresenik neki. Judje se vedno pricakujejo mesijo in ne odresenika ,odresenik je le napacen prevod. Kdo so bili maziljenci si pa poisci sam in kaj to pomeni da ne bos prevec pameten.
Judje se s samim jezusom nikoli niso prevec ukvarjali. Zanje sploh ni tako pomemben. Koliko jim je ustrezal pa nihce ne ve ker je bilo takrat takih jezusov kar nekaj in to ni bilo nic presenetljivega za jude v tistem casu. Jih je bilo kar nekaj ki so trdili da so bodoci kralji izraela in od boga poslani. Cerkev je sla pac malo dlje in so jezusa naredili celo za bozjega sina. Kaksen komunist neki. A kdaj za seboj kaj preberes.[/quote]

v napačno luknjo si si vtaknila dildo.


Pa ljubezen bo tudi še tu nekje 🙂

Kaj pa če si zaprisežen komunist in hkrati veren, seveda pa med tabo in bogom, oz. višjimi silami ne potrebuješ posrednikov? Kaj si potem?

_____________________________________________________ Pa kaj, če me ljudje vlačijo po zobeh. Če bi o meni vedeli vse, bi me najbrž pojedli...

Zato, ker je vacina ljudi globoko vernih. Kateri -izem si izberejo, je bolj ali manj irelevantno. Ti, na katere si naletela, pa so ocitno dokaj nerazgledani, kar pa nima neke vete z verizpovedjo, bolj s posamezniki. 😉

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

New Report

Close