Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Če nisi veren si komunist?

Če nisi veren si komunist?

Kaj, jaz sem čisto pošten, prisegm n moralne vrednote, ostalo je zame vse farsa.[/quote]
Kakšne moralne vrednote ?
Tudi moralne vrednote so samo farsa, če se cerkveno poročiš, pa ne verjameš v te bedarije.
To je hinavsko.
Jaz sem proti vsem religijam in se zato za nobeno ceno ne bom poročil. Če je ženski pogoj poroka, pa si naj izbere drugega (hinavskega) moškega. 🙂

Kaj, jaz sem čisto pošten, prisegm n moralne vrednote, ostalo je zame vse farsa.[/quote]
Kakšne moralne vrednote ?
Tudi moralne vrednote so samo farsa, če se cerkveno poročiš, pa ne verjameš v te bedarije.
To je hinavsko.
Jaz sem proti vsem religijam in se zato za nobeno ceno ne bom poročil. Če je ženski pogoj poroka, pa si naj izbere drugega (hinavskega) moškega. :)[/quote]

Ne rabim verjet v cerkev, da sem zaprisežen vrednotam, so mi samoumevne, tudi če ne bi nikoli slišal božjih zapovedi, kaj ti ni jasno? Zame je cerkev del zgodovine in le nek običaj iz zgodovine, ki zna bit lep in nič več, to ni nobena hinavščina. Tudi če nisem veren, se spomnim, da so so mi recimo kot otroku, bile všeč te zgodbice. Imam lepe spomine na verouk, kjer je šlo predvsem za druženje, igro, skoraj vedno smo igrali nogomet, zelo malo je bilo verouka, se podili po hostah na poti k verouku in iz verouka. Danes mi je še vedno všeč cerkvena arhitektura in tudi del zgodovine.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Gre za strah pred antikristi, se pravi za lastno rit. Že včasih so označevali človeka, ki se ga je treba bati z nekom, ki se ne boji ne boga , ne hudiča in obratno, poštenost in bogaboječnost za ok človeka. In ker so bili potrebni sovražniki, so komunisti, kar pri roki. V Ameriki je imel lov na komuniste prednost zadnjih 70 let, kar je imelo nekaj smisla v času hladne vojne, ampak odkar SZ ni več je pa vse skupaj smešno, ko jih vlačijo v propagando. Politikom pač nihče več ne verjame , če obljublja boljši jutri, nekaj se jih pa še vedno ujame na strah pred sovražniki, notranji ali zunanji, vseeno, kar je bolj pri roki.

New Report

Close