Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek če se poročiš med postopkom osebnega stečaja

če se poročiš med postopkom osebnega stečaja

Kaj se pa zgodi z poročnimi darili, če se poročiš med postopkom osebnega stečaja??????

počakaj na Redno, ona ve vse saj ji je prva skrb kako se izogniti vračilu , po moje bo kar doktorirala iz teme stečajev .

sem mimgrede vprašala mojga odvetnika. Darila niso predmet stečajne mase. Tudi ne poročno potovanje ki je podarjeno. Ampak če pa dobita hišo,napisano na vaju,potem pa ja. Gre v prodajo in poplačilo dolgov. Tako. Dovolj jasno? Aha pa še to,če bosta dobila kaj denarja,močno pripročam raje javita da sta dobila in dajta v popolačilo dolgov,ker če se izve da je bila poroka se lahko zakomplicira. ker je jasno,da je prisoten denar. Recimo,lahko pride do ponovnega popisa nepremičnin.. Dobita nov LCD TV ali lap top ali podobno.. Lahko pridejo pobrat ker imajo utemeljeni sum. Tako mi je bilo rečeno.lp

___________________________________________________________ http://www.facebook.com/rednnammay ___________________________________________________________

Rednamay

torej darila na poroki ( tv, aparati ) , to se vse pobere !!!!!!!?!??!??!!?

Rednamay, a si ti na kakšnih tabletih, no ?!?! Najprej napišeš, da darila niso predmet stečajne mase, potem pa napišeš, da tv, računalnik pa so…ti si res zmedena in te sploh ne mislim poslušat več

ej ej halo.. mojga odvetbnika sem klicala,zelo zaposlen človek,res ampak sem ga itak mogla še neki zase vprašat in pol sem še to omenila,pa ne lažem,je na hitro zdrdral da rajši naj prijavimo. Poglej,to se zabeleži ker boš spreminjala priimek in se overi da si poročena,če je stečajni upravitelj zajeban,lahko zahteva da mu poročaš če si dobila kaj denarja. in če je res zajeban,lahko logično ker vsi vemo da se ob poroki dobijo darila,pač zaseže darila. Ne zdej porcelan pa bištek ampak kaj vrednega.. Jaz sem mojga odvetnika tako razumela. Potovanja pa ne,ker je podarjeno! Se ga ne da prodat! Problem v vsem tem je da boš spreminjala priimek in temu upravitelj sej ni neumen pač so spremembe. Poleg tega nevem kako je z dolgovi v primeru za moža. Vem da sem enkrat brala,da se lahko tudi njega rubi. Glej jaz nisem pravnik,na hitro mi je povedal moj pravnik da rajši ne. Lepo prosim,ne se name usajat da sem na tabletih pa take res grde,ker imate vsi telefone,pa kličite pa se pozanimajte! ok?

___________________________________________________________ http://www.facebook.com/rednnammay ___________________________________________________________

lap top?
katere vrste kanon je to?

torej le ni ta stečaj tako svetleča zadeva, ane…je kar dobro za premislit …

da ne govorim, da je človek samski, pa gre v stečaj? kaj se je zgodilo, sta vam obe roki odpadli pa ste nesposobni za delo?

mislim, tip se z vami poroči in potem si niti stanovanja ne moreta kupiti ali urediti? res ste premija, ni kaj…
the top shit

po 4 letih vsi dolgovi ugasnejo. Tako mi je povedala sodnica.

New Report

Close