Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Če si ženska do tridesetega leta ne uspe najti stalnega partnerja

Če si ženska do tridesetega leta ne uspe najti stalnega partnerja

Veš je en problem. Tipi bi vsi imeli otroke. Potem pa greš narazen z njim, če nočeš otrok. Kaj češ. Bolje samska kot s tipom, ki hoče imeti otroke z mano.

Samski lajf je zakon. Polno hobijev, koncerti, potovanja, šport. Seks je pa komot dobiit, ker se tipi kar ponujajo.

Kaj pa potem iščete, kaj hočete?[/quote]

Kdo pa pravi, da kaj iščemo?
Res mi ni jasno od kje ti ideja, da bi hotela otroke?
Ne mislit, da si želimo vsi otrok, ker si jih ne.[/quote]

A, to pa je druga pesem.

Kdo pa pravi, da jo bomo? Kdo pa pravi, da jo želimo?[/quote]

Točno! Bravo! Evo pašem v to kategorijo,samska pa 28 let imam. Pa verjemi glede na to da NE zgledam dobro,debela,pa še čudna diagnoza,imam veliko kandidatov. Se mi ne manjka,če bi se mi ljubilo mignit bi tud jst bla poparčkana. Lohk ti napopam še kakšne ZSje če ne verjameš. Ne hvalim se,samo želim povedat,to tvoje razmišljanje je nea jara glupa klobasa zrastla na tvojem zaprašenem umu.

NEKATERI NE ŽELIMO DRUŽINE IN OTROK IN VSEGA TEGA ŠTRAPACA. PA IMAMO VSEENO KANDIDATE. VSAKIČ ČE HOČEMO.

(kakšni pa so,to je pa že druga varijanta,eni so solidni,eni so pa odmečki hihi :))))))[/quote]

Zakaj pa potem tako pop.izdiš, ko kakšen tip napiše, da noče veze?

Si sama s sabo skregana? Po eni strani babje bahanje, kako nočete veze, po drugi strani pričakovanja, da bi moški kakor morali si želeti vezo????

Tebi še pisanje dela probleme, kaj šele drugega. In takšne polpismene frčafele potem pametujete o moških.[/quote]

ne jemlji je resno ker je “posebna”.

Jaz imam pa take izkušnje, da moški hočejo otroke, jaz želim le partnerja, apmak moški hočejo pa otroke in potem pač ne gre.

Točno! Bravo! Evo pašem v to kategorijo,samska pa 28 let imam. Pa verjemi glede na to da NE zgledam dobro,debela,pa še čudna diagnoza,imam veliko kandidatov. Se mi ne manjka,če bi se mi ljubilo mignit bi tud jst bla poparčkana. Lohk ti napopam še kakšne ZSje če ne verjameš. Ne hvalim se,samo želim povedat,to tvoje razmišljanje je nea jara glupa klobasa zrastla na tvojem zaprašenem umu.

NEKATERI NE ŽELIMO DRUŽINE IN OTROK IN VSEGA TEGA ŠTRAPACA. PA IMAMO VSEENO KANDIDATE. VSAKIČ ČE HOČEMO.

(kakšni pa so,to je pa že druga varijanta,eni so solidni,eni so pa odmečki hihi :))))))[/quote]

Zakaj pa potem tako pop.izdiš, ko kakšen tip napiše, da noče veze?

Si sama s sabo skregana? Po eni strani babje bahanje, kako nočete veze, po drugi strani pričakovanja, da bi moški kakor morali si želeti vezo????[/quote]

sploh ne razumem kaj želiš povedat? kje vidiš da sem jaz pizdila ko tip noče veze? in kje vidiš kakrkoli kar sam zdle klobasaš? a ti sploh slediš temi,da je debata da če 30 letnica ni v vezi je kao podenj? veš,to je poanta teme. to kar ti pišem res.. kot da bi z lune padel.

In ne btw,jaz ne želim tipa,niti ne želim veze,tega od mene nikjer ne boš zasledil.In pravtako ne želim avantur.

___________________________________________________________ http://www.facebook.com/rednnammay ___________________________________________________________

dej no dejj,ubi bože,saj še sam sploh ne znaš argumentirat svojih lastnih izjav.Prej gor nekaj klobasaš in cilljaš na tiste ki so kao k.u.r.b.ice in zakaj jih zdaj nihče noče,zdaj pa že kar motoviliš če pa nima moškega po dolgem času je pa kar za smeti in jo nihče noče.

Joj,lepo te prosim,sploh ne sodelujem več v tej debati,ker si primitiven in zame že več ni zanimiva debata,saj posplošuješ pa še nekaj ven se vlečeš za brezveze,niti ne znaš kvalitetno argumentirat svoje neumne izjave,.

in ja,jaz poznam 2 ženski,ki po ločitvi nikoli nista imeli moškega,obe danes stari 75 let in celo življenje so se za njima metali moški,snubci in ju osvajali. Nekateri celo neumorno. Vendar sta karakterno izjemno močni ženski,ena je prišla od doma samo z ruzačkom,se preselila v Ljubljano,brez šole,danes ima 3 vikende in vilo na Hrvaškem,penzije 1800 eur in njena starost je eno prprosto uživanje in potovanja. Izjemno sposobne ženske. Pa da te zabijem,nista imele moških ker ni bilo kompatibilnega za njiju,enostavno preveč močne,odločne in powerfull babe sta bile. Za take pezdetke kot si sam,pri njiju ni bilo prostora.[/quote]

Rednnammay, če si pod trideset, je morda še nekaj upanja zate, če boš res, ampak res delala na sebi, da si priskrbiš kvalitetnega moškega, česar si zelo želiš. Samo glede na tvojo porazno zgodovino, ki je rezultat tvoje lenobe, smiljenja same sebi, se bojim, da nisi perspektiven primer. Uspešne ženske niso podobne tebi. One ti naj bodo vzor. Glede na tvojo mladost in še kar bistro pamet, bi bilo nekaj upanja, če te nazaj ne potegnejo razvade, ki te že vse življenje blokirajo. Če bi se najprej spustila v shujševalno, kar je kar zahteven projekt in preizkušnja samodiscipline, bi pristala po izgledu nekje blizu lepotice. Potem pa samo še mentalna nadgradnja… Ampak ti boš raje iskala izgovore, da ostaneš neatraktivna in zahojena.

dej no dejj,ubi bože,saj še sam sploh ne znaš argumentirat svojih lastnih izjav.Prej gor nekaj klobasaš in cilljaš na tiste ki so kao k.u.r.b.ice in zakaj jih zdaj nihče noče,zdaj pa že kar motoviliš če pa nima moškega po dolgem času je pa kar za smeti in jo nihče noče.

Joj,lepo te prosim,sploh ne sodelujem več v tej debati,ker si primitiven in zame že več ni zanimiva debata,saj posplošuješ pa še nekaj ven se vlečeš za brezveze,niti ne znaš kvalitetno argumentirat svoje neumne izjave,.

in ja,jaz poznam 2 ženski,ki po ločitvi nikoli nista imeli moškega,obe danes stari 75 let in celo življenje so se za njima metali moški,snubci in ju osvajali. Nekateri celo neumorno. Vendar sta karakterno izjemno močni ženski,ena je prišla od doma samo z ruzačkom,se preselila v Ljubljano,brez šole,danes ima 3 vikende in vilo na Hrvaškem,penzije 1800 eur in njena starost je eno prprosto uživanje in potovanja. Izjemno sposobne ženske. Pa da te zabijem,nista imele moških ker ni bilo kompatibilnega za njiju,enostavno preveč močne,odločne in powerfull babe sta bile. Za take pezdetke kot si sam,pri njiju ni bilo prostora.[/quote]

Rednnammay, če si pod trideset, je morda še nekaj upanja zate, če boš res, ampak res delala na sebi, da si priskrbiš kvalitetnega moškega, česar si zelo želiš. Samo glede na tvojo porazno zgodovino, ki je rezultat tvoje lenobe, smiljenja same sebi, se bojim, da nisi perspektiven primer. Uspešne ženske niso podobne tebi. One ti naj bodo vzor. Glede na tvojo mladost in še kar bistro pamet, bi bilo nekaj upanja, če te nazaj ne potegnejo razvade, ki te že vse življenje blokirajo. Če bi se najprej spustila v shujševalno, kar je kar zahteven projekt in preizkušnja samodiscipline, bi pristala po izgledu nekje blizu lepotice. Potem pa samo še mentalna nadgradnja… Ampak ti boš raje iskala izgovore, da ostaneš neatraktivna in zahojena.[/quote]

Joj res,haha sej tole ti pa dam petko,si zelo lepo napisal,dokaj profesionalno in resnično.
Hvala za dobre želje,samo res ja ma res,komaj čakam da si bom enga deca nakopala. :))
Mislim da ne,bi bila res rajši po tvojem pač zahojenka. Res,ker nekatere tukaj vidimo samskost in samski stan kot eno veliko prednost in uživaštvo. Če se bom pa pri 50ih po glavi tolkla,jah evo vzamem v zakup. Ampak to bo potem.. živim za zdaj :))

___________________________________________________________ http://www.facebook.com/rednnammay ___________________________________________________________

Potem pa ne razumem tvojega pritoževanja nad moškimi uporabniki foruma. Očitaš nam gnev do žensk in da nismo po tvojih željah. Bi kakor morali biti? Ti od nas nič nočeš, mi od tebe tudi ne.vse dobro..

Mene predvsem zabava, kako ženske kot merilo lastne vrednosti ponujajo “kolk tipov jih hoče položit”. Vsakemu tepcu je jasno, da po svetu hodi cel kup potrebnežev, ki bi položili vse, kar ne pobegne na hruško. Tukaj se pa nekaj ženske bahajo, kako so zaželjene, ker jih hoče dost tipov položit vodoravno.

Ne, ženska, ki je nihče noče položit, skoraj ne obstaja. To ni nobeno merilo vrednosti in noben girl power ne pomaga. edino merilo za kvaliteto ženske je, ali jo kdo hoče za resno zvezo…

Samo omenila sem,da se tukaj pač zbirate čudni tiči,ker vsaka tema ki jo odprete je PROTI ženskam in pljuvanje.. čist tko.. kjerkoli se le da…

___________________________________________________________ http://www.facebook.com/rednnammay ___________________________________________________________

Kaj naj pa rečem jaz, očitno sem potem edina ženska, ki ne pride niti do seksa.

dej no dejj,ubi bože,saj še sam sploh ne znaš argumentirat svojih lastnih izjav.Prej gor nekaj klobasaš in cilljaš na tiste ki so kao k.u.r.b.ice in zakaj jih zdaj nihče noče,zdaj pa že kar motoviliš če pa nima moškega po dolgem času je pa kar za smeti in jo nihče noče.

Joj,lepo te prosim,sploh ne sodelujem več v tej debati,ker si primitiven in zame že več ni zanimiva debata,saj posplošuješ pa še nekaj ven se vlečeš za brezveze,niti ne znaš kvalitetno argumentirat svoje neumne izjave,.

in ja,jaz poznam 2 ženski,ki po ločitvi nikoli nista imeli moškega,obe danes stari 75 let in celo življenje so se za njima metali moški,snubci in ju osvajali. Nekateri celo neumorno. Vendar sta karakterno izjemno močni ženski,ena je prišla od doma samo z ruzačkom,se preselila v Ljubljano,brez šole,danes ima 3 vikende in vilo na Hrvaškem,penzije 1800 eur in njena starost je eno prprosto uživanje in potovanja. Izjemno sposobne ženske. Pa da te zabijem,nista imele moških ker ni bilo kompatibilnega za njiju,enostavno preveč močne,odločne in powerfull babe sta bile. Za take pezdetke kot si sam,pri njiju ni bilo prostora.[/quote]

Rednnammay, če si pod trideset, je morda še nekaj upanja zate, če boš res, ampak res delala na sebi, da si priskrbiš kvalitetnega moškega, česar si zelo želiš. Samo glede na tvojo porazno zgodovino, ki je rezultat tvoje lenobe, smiljenja same sebi, se bojim, da nisi perspektiven primer. Uspešne ženske niso podobne tebi. One ti naj bodo vzor. Glede na tvojo mladost in še kar bistro pamet, bi bilo nekaj upanja, če te nazaj ne potegnejo razvade, ki te že vse življenje blokirajo. Če bi se najprej spustila v shujševalno, kar je kar zahteven projekt in preizkušnja samodiscipline, bi pristala po izgledu nekje blizu lepotice. Potem pa samo še mentalna nadgradnja… Ampak ti boš raje iskala izgovore, da ostaneš neatraktivna in zahojena.[/quote]

sem mislil da si pametnejši…, redna lahko 100X shujša pa ne bo nič bolje. Ima polno nekih navad, lenoba jo spremlja, visi na očiju, nič ne dela…težko bo presegla te vzorce. Svojo bolezen izkorišča za opravičevanje same sebe…

ej ampak res! fak ej! ti si en tak čudak,zdej si vse potvarjal in potvoril sebi v prid. Kdo je rekel da nas naši kandidati želijo položit? meni še eden ni to rekel. So pa povabila na zmenke in pogovori iz katerih jasno razbereš da nekdo nekaj želi od tebe. Po vsej verjetnosti nekaj “več”. In jasno da se normalne ženske samo o takih tičih ki želijo samo seks sploh ne pogovarjamo.

Daj malo stopi dol s te svoje krone.In imam prav ko rečem da na Monu so sami težaki glede decov in zafustriranci,daj poglej kako v celofan zaviješ izjave proti nam., OMG!!

___________________________________________________________ http://www.facebook.com/rednnammay ___________________________________________________________

Redna kaj se sploh prepiraš s temi reveži tu gor, nima smisla to so moški ki jih ženske v realnem življenju nočejo in zaradi tega potem ponižujejo ženske v virtuali. Samo nek desperate cry for help in cry for attention in čisto nič drugega.

http://www.youtube.com/watch?v=tDCb44O6Euo

Redna kaj se sploh prepiraš s temi reveži tu gor, nima smisla to so moški ki jih ženske v realnem življenju nočejo in zaradi tega potem ponižujejo ženske v virtuali. Samo nek desperate cry for help in cry for attention in čisto nič drugega.

http://www.youtube.com/watch?v=tDCb44O6Euo%5B/quote%5D

Vem,,hahaha carska reklama! TOP! pa še eno sm vidla od istega režiserja,ko mulc liže barvno lučko na zicu zadaj,pa stojijo v prometu na semaforju,pa fotr neki čaka,pa začne mali rumena! pa poliže.. rdeča! pa poliže tisto bravno lučko.. pol pa zazija ZELENA! pa fotr spelje pa se skanta u ta prvi avto aahahah

Ja sej vem,sem full opazila na tem forumu so res podenj komentatorji moškega spola.Vsi eni razočarnaci PROTI babam apriori res. Brezveze :((

___________________________________________________________ http://www.facebook.com/rednnammay ___________________________________________________________

Ne vem, zakaj ženske še kar pričakujete, da bi moški forumaši morali biti vaša virtualna podpora. Sebi prisvajate pravico pisati in kritizirati kakor želite, drugim bi to pravico kar vzele oz. še kar pričakujete pisanje, ki bo vam všečno. Kaj vas sploh briga, če smo proti vam. Ve ste tudi pri nam, torej je izenačeno.

zakaj bi si jo pa morali ustvariti?

Rednnammay, če si pod trideset, je morda še nekaj upanja zate, če boš res, ampak res delala na sebi, da si priskrbiš kvalitetnega moškega, česar si zelo želiš. Samo glede na tvojo porazno zgodovino, ki je rezultat tvoje lenobe, smiljenja same sebi, se bojim, da nisi perspektiven primer. Uspešne ženske niso podobne tebi. One ti naj bodo vzor. Glede na tvojo mladost in še kar bistro pamet, bi bilo nekaj upanja, če te nazaj ne potegnejo razvade, ki te že vse življenje blokirajo. Če bi se najprej spustila v shujševalno, kar je kar zahteven projekt in preizkušnja samodiscipline, bi pristala po izgledu nekje blizu lepotice. Potem pa samo še mentalna nadgradnja… Ampak ti boš raje iskala izgovore, da ostaneš neatraktivna in zahojena.[/quote]

sem mislil da si pametnejši…, redna lahko 100X shujša pa ne bo nič bolje. Ima polno nekih navad, lenoba jo spremlja, visi na očiju, nič ne dela…težko bo presegla te vzorce. Svojo bolezen izkorišča za opravičevanje same sebe…[/quote]

Ravno hujšanje je lahko začetek ponovne izgradnje človeka. To je projekt pri katerem prekineš z navadami, lenobo, z vzorci…tudi na svojo bolezen z novo motivacijo lahko začneš gledat z drugimi očmi. Ne več kot izgovor za samopomilovanje ampak faktor, ki mu kljubuješ.

Good fella, realist, sta vidva še devičnika?

Itak. A ti nisi?

zakaj bi si jo pa morali ustvariti?[/quote]
Nihče nikomur nima pravice ukazati, da si nekdo mora ustvariti družino.
Je pa družina osnovna enota človeške družbe, za katero je značilno skupno bivanje, ekonomsko sodelovanje in reprodukcija. Družina vključuje najmanj dve odrasli osebi obeh spolov, ki vzdržujeta seksualno razmerje in enega ali več otrok. Obstajajo pa tudi druge oblike družin, npr enostarševske, homoseksualne, …

Tisti ki karkoli govorite čez samske ženske, ki ne želijo otrok, za takšne in drugačne ljudi ste SAMI U NULO NESREČNI IN ZAKOMPLEXANI!

Če bi bili srečni in mirni v duši vas drugi sploh ne bi motili, tako pa ker ste sami nesrečni, imate bedna življenja, nimate iskrenih ljubečih odnosov z ljudmi čutite potrebo da serjete po tujih ljudeh ki so mirni sami s sabo in življenjem, ki so si ga izbrali.

Potrudi se in boš po uspešni shujševalni kuri zagotovo popolnoma drugače gledala na svet.

New Report

Close