Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Če si ženska do tridesetega leta ne uspe najti stalnega partnerja

Če si ženska do tridesetega leta ne uspe najti stalnega partnerja

jaz pa glih poznam vse od 35 do 40 let samske ženske brez otrok in moža,da so najbolj zagrnjene in zatežene babnice,ker so njihova leta za rojevanje in skupno življenje minila,niti same ne vejo,kaj bi rade v življenju.take ženske so samo še za samsko življenje in nič drugega,ker tudi,če bi se kakšen moški prikazal v njhovem življenju ne bi dolgo trajalo.samo na monu poglej koliko je takih tukaj,ki jamrajo,da so v teh letih samske,ko pa se kakšen moški ponudi,da pusti svoj kontakt,pa seveda zginejo v sekundi.če želiš nekoga spoznati,potem daš nekomu priložnost,če ni to to greš dalje,ampak seveda za njih so na monu sami idioti,na spletnih zmenkarijah sami psihopati…itd.v resnici pa v teh letih niso več za nič drugega dobre,kot same zase.[/quote]

A res?
A ti misliš, da smo ženske kot plemenske krave, katerih cilje je čimvečkrat zanosit in čimvečkrat roditi?
Če je tebi edini smisel v življenju rojevanje, moraš enkrat spoznati, da nismo vse ženske take kot si ti.
In če si ti želiš kontaktov s tipi, ki se tu gor ponujajo, kar izvoli. Verjetno si ostale ženske ne želijo teh tipov in jim zato ne dajejo kontaktov. Ti pa kar izvoli.[/quote]

Tvoja mati je bila potem tudi plemenska krava, ki je podržala enemu hotnemu biku – na materino nesrečo je sedaj to njen mož, na tvojo pa tvoj oče, ali kako ? 🙂

Katera ima rada otroke (načeloma velika večina, ker je to naravno vprogramirano), se mora odločiti za družino, sicer ji bo nekaj manjkalo v življenju, katera pa ne, pa ima spet prosto izbiro, da ostane brez otrok.

Vse ostalo je posploševanja, koliko je kdo zadovoljen, srečen itd., ker ti odvisno od posameznika. Dvomim tudi, da je kateri cilj, čim večkrat zanosit. saj imamo negativno rodnostno bilanco.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Zakaj koga briga, kaj si kakšna ženska najde in kdaj? Imate pa res probleme sami s sabo!

Ljudem, da živijo življenje kot jim ustreza in ne jih obsojat. Zakaj bi vsi morali imeti otroke in družino, zakaj bi bili vsi poparčkani, zakaj, da bi bila večina zadovoljna? Za nadaljevanje roda? Pa poglejte tako, rod naj nadaljuje nekdo, ki ima za to dane pogoje in si to želi. Tisti, ki pa si to želijo in ne morejo, naj se jim pomaga z medicinsko pomočjo ali s posvojitvijo. Tisti, ki si potomcev ne želijo in si želijo le partnerja, naj jim to uspe, tudi ljudje, ki imajo radi svobodo in so samski zakaj ne. Nihče ni čuden, vsi smo samo ljudje in pustimo živeti življenje, ki nam je dano.

kaj je pa tvoj smisel v življenju,če ni rojevanje in družina.zate so ženske,ki rojevajo plemenite krave,po temu se vidi,da si tipična zagrnjena samska ženska v zrelih letih.ti si ne želiš tipov z mona,kaj bi pa ti rada,mogoče 40 letnega manekena,z vilo in mercedesom vrednim 100.000 eurov.tak tudi če obstaja te povohu ne bo,tak bo lovil 25 letne lepotice,ne pa tebe.uživaj svoje življenje v samskosti in zagrnjenosti do ljudi,ki imajo družino in življenje,ker je očitno,da nimaš drugega življenja kot ,da verjetno hodiš v službo in visiš na monu.[/quote]

Tebi je torej smisel življenja mercedes in maneken z vilo?
Ker pa tega ne moreš dobiti, si pa zadovoljna z rojevanjem?

Kako bedno življenje mora to biti, da ne vidiš nič dalj in da nimaš nobene druge želje.
Meni dol visi za manekene, dol mi visi za mercedese, ne rabim tipa, da mi kupi vilo. Ne želim rojevat.
Razumem, da si nekdo želi otroke. Ne razumem pa vas tistih, ki vam je to edini smisel življenja. Taki se mi pa resnično smilite. Kako boste taki preživeli, ko bodo šli otroci od doma?
Ti toplo svetujem, da se kdaj pa kdaj posvetiš tudi kakemu hobiju, ne samo otrokom. Ti bo dobro delo. Sploh pa ne pozabi, da otroci odrastejo in gredo od doma. Ti pa boš vsa nesrečna, ker ti je edin smisel življenja skrb za otroke. Dobi si hobije, bo življenje imelo še kak drug smisel.[/quote]

Imam hobije vseh vrst, kariero, moža. A smisel, trenutno edini, je priti domov k dvema malima otrokoma, ki sta neskončno vesela, da sem prišla, ki pokažeta tako veselje kot ga kasneje ne vidiš pri nikomur več. No in topel objem moža, ki je prav tako vesel ko pridem domov (že zato, da malo zadiha pri varstvu 🙂 ).
Kaj bo ko bosta odšla? Ostali mi bodo hobiji, služba, prijatelji, potovanja…

*** lupus pilum mutat, non mentem *** ** malus omnia in malum verit **


Aha, bi bilo čudovito.
A ker je očitno nacionalni hobi vsiljevanja svojega prav, svojega pogleda na svet in življenje, bi marsikdo ostal podhranjen. Ma to najbolj uživajo, ko drugim govorijo, kako bi morali živeti hehe.

Tebi je torej smisel življenja mercedes in maneken z vilo?
Ker pa tega ne moreš dobiti, si pa zadovoljna z rojevanjem?

Kako bedno življenje mora to biti, da ne vidiš nič dalj in da nimaš nobene druge želje.
Meni dol visi za manekene, dol mi visi za mercedese, ne rabim tipa, da mi kupi vilo. Ne želim rojevat.
Razumem, da si nekdo želi otroke. Ne razumem pa vas tistih, ki vam je to edini smisel življenja. Taki se mi pa resnično smilite. Kako boste taki preživeli, ko bodo šli otroci od doma?
Ti toplo svetujem, da se kdaj pa kdaj posvetiš tudi kakemu hobiju, ne samo otrokom. Ti bo dobro delo. Sploh pa ne pozabi, da otroci odrastejo in gredo od doma. Ti pa boš vsa nesrečna, ker ti je edin smisel življenja skrb za otroke. Dobi si hobije, bo življenje imelo še kak drug smisel.[/quote]

Imam hobije vseh vrst, kariero, moža. A smisel, trenutno edini, je priti domov k dvema malima otrokoma, ki sta neskončno vesela, da sem prišla, ki pokažeta tako veselje kot ga kasneje ne vidiš pri nikomur več. No in topel objem moža, ki je prav tako vesel ko pridem domov (že zato, da malo zadiha pri varstvu 🙂 ).
Kaj bo ko bosta odšla? Ostali mi bodo hobiji, služba, prijatelji, potovanja…[/quote]

Iz napisanega razumem, da si normalna oseba, ki ima ok življenje.

Pameten komentar. Samo razni matjazkoti tega itak nikoli ne bodo razumeli.

Imam hobije vseh vrst, kariero, moža. A smisel, trenutno edini, je priti domov k dvema malima otrokoma, ki sta neskončno vesela, da sem prišla, ki pokažeta tako veselje kot ga kasneje ne vidiš pri nikomur več. No in topel objem moža, ki je prav tako vesel ko pridem domov (že zato, da malo zadiha pri varstvu 🙂 ).
Kaj bo ko bosta odšla? Ostali mi bodo hobiji, služba, prijatelji, potovanja…[/quote]

Iz napisanega razumem, da si normalna oseba, ki ima ok življenje.[/quote]

Hvala. Upam da tako ostane 🙂

*** lupus pilum mutat, non mentem *** ** malus omnia in malum verit **

@ne se slepit: Točno tako. Jaz tudi opažam večino vrstnic z otroki, debele, sitne nekatere imajo celo poporodno depresijo. Vsi vidijo pri ženskam z otroci samo lepe stvari, pa ni to tako. Meni zavidajo postavo najstnice, ker sem samska in gospodarica svojega časa. Samo še redno službo dobim, pa bom na konju in potovala okrog sveta. 🙂 Jaz jim ne zavidam sitnih otrok in tečnega moža/partnerja. 🙂

@ne se slepit: Točno tako. Jaz tudi opažam večino vrstnic z otroki, debele, sitne nekatere imajo celo poporodno depresijo. Vsi vidijo pri ženskah z otroki samo lepe stvari, pa ni to tako. Meni zavidajo postavo najstnice, ker sem samska in gospodarica svojega časa. Samo še redno službo dobim, pa bom na konju in potovala okrog sveta. 🙂 Jaz jim ne zavidam sitnih otrok in tečnega moža/partnerja. 🙂

Jaz tudi nobeni ne zavidam otrok in tečnega moža.
Bi pa imela partnerja in seveda ne tečnega. Ne bi imela pa otrok.
Rada potujem, športam, izletnikujem, bi pa raje to počela v dvoje. Samo redkokateri par živi tako kot bi jaz želela živeti. Verjamem, da jim je fajn tako kot živijo. Samo meni pa stil večine ljudi ni ok. Ker večina ima otroke, večina ženske gospodinjijo… jaz pa tega ne bi.

Te ženske z otroki se znajo razkazovati z vozički, potem mislijo kako so oh in sploh lepe, pa vemo da jih ima večina sposojene vozičke. Potem se razkazujejo z otroki na fb ali na socialnih omrežjih. Meni se zdi, da imajo novodobne ženske otroke bolj za modni dodatek, kot pač za nadaljevanje vrste. 🙂 Meni osebno gre takšno razkazovanje na živce. Ženske imajo stoletja otroke, pa še nikoli ni bilo takšnega razkazovanja, kot je sedaj. 😉 Narobe svet.

Ti povem eno mojo izkušnjo s psihoterapevtko. Na psihoterapijo sem hodila, ker se ne znam vključiit med ljudi, nimam prijateljev in take zadeve. In veš kako mi je začela razlagat?
Da ženske sprejmejo druge ženske, če vozijo otroka v pravem vozičku prave znamke. Da, če je nek no name voziček, je ostale ne bodo niti pogledale. Če ima nek drag voziček, bo takoj našla družbo.
In potem mi je razlagala, da pač moram nositi oblačila kake fine znamke, hodit k finemu frizerju, ne takemu iz našega kraja, da bom dobila družbo. To zato, ker nimam vozička in otrok. Moram pa na ostalih stvareh dati poudarek.
Verjetno ni treba, da povem, da sem jo skenslala?

jaz pa drugače
Jaz tudi nobeni ne zavidam otrok in tečnega moža.
Bi pa imela partnerja in seveda ne tečnega. Ne bi imela pa otrok.
Rada potujem, športam, izletnikujem, bi pa raje to počela v dvoje. Samo redkokateri par živi tako kot bi jaz želela živeti. Verjamem, da jim je fajn tako kot živijo. Samo meni pa stil večine ljudi ni ok. Ker večina ima otroke, večina ženske gospodinjijo… jaz pa tega ne bi.

Se pravi, v svoji neprilagodljivosti in nezmožnosti bivanja s partnerjem nisi kakor večina, ampak te nezadovoljstvo dela kot ‘nekaj posebnega’? 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

O kakem nezadovoljstvu ti govoriš? Ne štekam vprašanja?
Nisem napisala, da sem nezadovoljna.
Napisala sem le, da bi imela partnerja, ampak, ker ga nimam, še ne pomeni, da sem nezadovoljna.
Neprilagodljiva pa sem res.
Nisem kot večina, tudi to je res. Večina si želi otrok, družine, preživljanja dopusta na morju na Hrvaški… jaz pač ne. In se ne želim prilagoditi večini.

znova in znova dokazuješ,koliko si plitka v glavo.sama pa živiš z mamo in od socialne pomoči pri 30 letih.ti še ni ratalo najti dobro situiranega fanta ali moža.

“jaz pa drugače”.

O kakem nezadovoljstvu ti govoriš? Ne štekam vprašanja?
Nisem napisala, da sem nezadovoljna.
Napisala sem le, da bi imela partnerja, ampak, ker ga nimam, še ne pomeni, da sem nezadovoljna.
Neprilagodljiva pa sem res.
Nisem kot večina, tudi to je res. Večina si želi otrok, družine, preživljanja dopusta na morju na Hrvaški… jaz pač ne. In se ne želim prilagoditi večini.

Seveda ne moreš tega početi in biti večina, če nimaš partnerja in ne otrok. Če bi jih pa imela, ker pač ne verjamem nobeni samski ženski, da si tega ne želi, hkrati pa diskutira o tem po forumih, kako je ona ‘drugačna’ in ‘posebna’, pa bi počela isto kot vse druge ženske.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

znova in znova dokazuješ,koliko si plitka v glavo.sama pa živiš z mamo in od socialne pomoči pri 30 letih.ti še ni ratalo najti dobro situiranega fanta ali moža.[/quote]

Kako si drznete žalit dekle, ki z svojimi komentarji nikogar ne žali.
Tudi ona ima pravico izraziti svoje mnenje in mišljenje kot ga ima ona sama…ne kot, recimo VI.
Spuščanje na nivo… kot živiš na socialni, nimaš še fanta ….so odraz vaše osebnosti in razmišljanja.
Skratka PORAZNO!

Jao, ti pa si za luno.
Glej, mene prav malo briga kaj ti verjameš in kaj ne.
Zaradi mene si lahko do svoje smrti prepričan, da si vse ženske želijo otroke. To je tvoj problem, ne moj. Pač tak je tvoj nivo razgledanosti.
Zaradi mene lahko še v nedogled predavaš kako si vse ženske želijo otroke. Itak se ti že sedaj vsi posmehujejo.

znova in znova dokazuješ,koliko si plitka v glavo.sama pa živiš z mamo in od socialne pomoči pri 30 letih.ti še ni ratalo najti dobro situiranega fanta ali moža.[/quote]

In kaj zdaj? Si doživela orgazem, ker si jo žalila?

Pozdravljene samske!

Jaz ne mislim soditi kaj je prav in kaj ne!
Skratka, star sem 35 let, dobrega izgleda, pošten, želim si resne zveze! Če je katera pripravljena me spoznati, mi lahko pise na: [email protected]
Avanture me pa ne zanimajo!

Ej, matjažko, spet na pohodu?
Se skoz ponujaš pa nobena ne prime?

“jaz pa drugače”:

Jao, ti pa si za luno.
Glej, mene prav malo briga kaj ti verjameš in kaj ne.
Zaradi mene si lahko do svoje smrti prepričan, da si vse ženske želijo otroke. To je tvoj problem, ne moj. Pač tak je tvoj nivo razgledanosti.
Zaradi mene lahko še v nedogled predavaš kako si vse ženske želijo otroke. Itak se ti že sedaj vsi posmehujejo.

Ženska, ki je zadovoljna s svojim (samskim) položajem, nima potrebe o tem diskutirati, ker se zaveda, da je nekaj najbolj naravnega, če si ženska želi družino, pa najsi mislimo, da smo še tako ‘moderni’, naša človeška narava se ni spremenila že tisočletja.

Racionalizacija je zgolj psihološki obrambni mehanizem, kako nekaj, kar je za nas nedosegljivo, kar mogoče zavidamo drugim, česar nimamo, narediti oz. prikazati samemu sebi in tudi drugim všečno – najpogosteje s prepričevanjem (pisanjem na forumu), da smo zaradi tega na boljšem položaju in celo v prednosti.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

@kahlica: A če bi imela dobro situiranega partnerja in otroka, čeprav bi bila brezposelna bi bila pa normalna ne pa plitka? Kakšno porazno mišljenje imaš. Če imaš dobro situiranega moža si šele plitka. 😉

znova in znova dokazuješ,koliko si plitka v glavo.sama pa živiš z mamo in od socialne pomoči pri 30 letih.ti še ni ratalo najti dobro situiranega fanta ali moža.[/quote]

Kako si drznete žalit dekle, ki z svojimi komentarji nikogar ne žali.
Tudi ona ima pravico izraziti svoje mnenje in mišljenje kot ga ima ona sama…ne kot, recimo VI.
Spuščanje na nivo… kot živiš na socialni, nimaš še fanta ….so odraz vaše osebnosti in razmišljanja.
Skratka PORAZNO![/quote]za vas samske monklje,je normalno,da ženska izjavi,da današnje ženske imajo otroke zaradi modnega dodatka.take izjave lahko samo izjavijo,samske in nezadovoljne ženske v zrelih letih.tukaj na monu vas,hvala bogu ne manjka.bodite srečne same z sabo,do konca življenja,ker za drugo nič tudi niste.

New Report

Close