Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek cena jagod

cena jagod

Jagode v trgovini, 500g so po 4-5 EUR, meni se to zdi zelo drago.

Kam šo šle cene

Funny…

 

 

Bile so že 1,7 evra’ polkilska košarica.

Lidl. Mercator, Eurospin, Hofer, Spar v začetku tega tedna jagoda 500gr 2,49 – 2,79€

Odgovor na objavo uporabnika
Samo povem, 09.05.2024 ob 09:14

Lidl. Mercator, Eurospin, Hofer, Spar v začetku tega tedna jagoda 500gr 2,49 – 2,79€

JA sej to je 5€ kila🤣

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
bozomon, 09.05.2024 ob 09:24

JA sej to je 5€ kila🤣

 

 

Avtorica piše o ceni 5€ za 500gr 😜

Odgovor na objavo uporabnika
Samo povem, 09.05.2024 ob 09:29

Avtorica piše o ceni 5€ za 500gr 😜

🙈🤣

JA res je😅

 

👍✌

Prejle sem jih kupila v Sparu, slovenske jagode 500g za 2,99€, torej pride kila 6€.

Potem pa na tržnici v Kosezah 1 kg češenj za 16€.

Mi trije jih gremo na kmetijo sami nabirat. 3,5€/kg samonabranih jagod. Plus embalaža, če jo kupiš pri njih. Če imaš svojo je to to. Vzamemo 3 “gajbice”, v eno naberemo za jest in za v skrinjo, v eno za marmelado res fajn zrele in v eno za domač kompot. Jagod je ogromno in gre nabiranje hitro. Imamo družinsko druženje pa še otrok vidi, da se sadje ne znajde kar tako v trgovini.

Odgovor na objavo uporabnika
Bogpomagaj, 09.05.2024 ob 12:43

Mi trije jih gremo na kmetijo sami nabirat. 3,5€/kg samonabranih jagod. Plus embalaža, če jo kupiš pri njih. Če imaš svojo je to to. Vzamemo 3 “gajbice”, v eno naberemo za jest in za v skrinjo, v eno za marmelado res fajn zrele in v eno za domač kompot. Jagod je ogromno in gre nabiranje hitro. Imamo družinsko druženje pa še otrok vidi, da se sadje ne znajde kar tako v trgovini.

Žal jagode ne počakajo nekaj dni.

Vsak drugi dan, pa rudi 3krat na teden pa nam ne znese to obiranje jagod. Moraš le biti popoldan doma, poleg tega pa še zdrav.

Da pa samo 1krat v sezoni ješ jagode..no, ja…

 

Odgovor na objavo uporabnika
Žal, 09.05.2024 ob 12:59

Žal jagode ne počakajo nekaj dni.

Vsak drugi dan, pa rudi 3krat na teden pa nam ne znese to obiranje jagod. Moraš le biti popoldan doma, poleg tega pa še zdrav.

Da pa samo 1krat v sezoni ješ jagode..no, ja…

 

Ja, samo za sproti jest res ne bi šlo… Sem mislila, da rabite večjo količino, ker v tem primeru so res kar drage, če jih moraš kupit po redni ceni.

Če imate balkon ali teraso, se obnesejo tako za sproti jest kar v cvetličnih loncih posajene. Mi smo jih imeli na vrtu, ampak so jih vsako leto našli polži/mravlje/neke male črne zadeve, ki sploh ne vem, kaj so.. V glavnem, jedli so jih vsi, razen mi.

Zdaj jih imam že 4. leto na terasi, mož mi je naredil tako “lojtrco”, s poličkami in imam gor 5 cvetličnih loncev jagod. Lepo je za videt in čisto dovolj za sproti jest.

 

Odgovor na objavo uporabnika
cene668, 09.05.2024 ob 08:14

Jagode v trgovini, 500g so po 4-5 EUR, meni se to zdi zelo drago.

Kam šo šle cene

Vsa škropiva, ki jih našpricajo na jagode so obupno draga!

New Report

Close