Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Cepljenje med dojenjem

Cepljenje med dojenjem

Zanima me, ce je nevarno,da se cepim proti koronavirusu, medtem ko dojim 2m dojencka?

Se pa bojim,da bi zbolela in zelo razmisljam o cepljenju.

Razmisljaj s svojo glavo. Zato smo pa moski bolj pametni od vas zensk, ker imamo dve glavi.

Cepi se! Tvoja protitelesa bo z mlekom dobil tudi otrok in bo tako bolj zaščiten.

Odgovor na objavo uporabnika
Srcek762, 30.11.2021 ob 08:59

Zanima me, ce je nevarno,da se cepim proti koronavirusu, medtem ko dojim 2m dojencka?

Se pa bojim,da bi zbolela in zelo razmisljam o cepljenju.

Ce ne zivis cisto izolirabno, je priporocljivo, da se cepis, tako zaradi lastne zascite kot zaradi tega, ker naj bi tvoja protitelesa preko mleka zascitila tudi dojencka. Sicer pa taka vprasanja raje kot na forum naslovi na svojega zdravnika, ginekologa ali pediatra, da dobis strokoven odgovor

Tebi se resno zdi MON relavanten za taka vprašanja? Resno????? Pa kaj vam je, ljudje? Tule sprašujete popolne neznance, falirane študente, šlosarje, prodajalce, administratorje (karikiram), NAMESTO DA BI VPRAŠALI STROKOVNJAKE S TEGA PODROČJA / ZDRAVNIKE?

ha ha, a za vas na forumu so zdravniki strokovnjaki in moralne avtoritete? ni za mislt. Jest do svojga pridem vedno z izrezkom iz reklama, kero zdravilo naj predpiše in proti kateri bolezni. Meni se zdijo ti zdravniki bolj eni administratorji. Včeraj je gospa Tamiflu razlagala, da pred spanjem še dve uri bere email od pacientov. Ne vem, a ji je dolgcajt.

Odgovor na objavo uporabnika
Sevedada, 30.11.2021 ob 09:26

Cepi se! Tvoja protitelesa bo z mlekom dobil tudi otrok in bo tako bolj zaščiten.

jaz bi vas samo nekaj vprašala – kako razmišljate to in tisti wtf doktor –  cepivo za dojenčke in malčke od 0-5 ni odobreno… zakaj se vam potem zdi ok, da vaš otrok dobiva protitelesa od tega? In kako lahko nek doktor to priporoča? S kakšno odgovornostjo?

 

OMG kakšen debil. Cepi se, če hočeš, da bo otrok sirota.

Odgovor na objavo uporabnika
Tajanstveni decko, 30.11.2021 ob 09:23

Razmisljaj s svojo glavo. Zato smo pa moski bolj pametni od vas zensk, ker imamo dve glavi.

Pa tudi povprečna življenjska doba moških je zato daljša, kajne?

Odgovor na objavo uporabnika
to mantro prodaja en dr wtf, 30.11.2021 ob 10:17

jaz bi vas samo nekaj vprašala – kako razmišljate to in tisti wtf doktor –  cepivo za dojenčke in malčke od 0-5 ni odobreno… zakaj se vam potem zdi ok, da vaš otrok dobiva protitelesa od tega? In kako lahko nek doktor to priporoča? S kakšno odgovornostjo?

 

A potem so vsa protitelesa strup? Hmm, včasih je bilo obratno – več jih je otrok prek matere dobil, boljše je bilo.

Vau, fejstbukovska pamet 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
hahahah393, 30.11.2021 ob 11:02

A potem so vsa protitelesa strup? Hmm, včasih je bilo obratno – več jih je otrok prek matere dobil, boljše je bilo.

Vau, fejstbukovska pamet 🙂

Glupi ostanejo glupi, tudi če imajo najmodernejšo tehnologijo na voljo, kaj češ.

 

New Report

Close