Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Čer…

Čer…

A je kje kakšen živ…al vse spi in sameva???

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja jest zajček, se še tle okrog neki vlečem prov počas. Pa ne bom dolgo, moram it volka peljat na sprehod. A si ti dobro ?

POzdravljena mucka,
jaz sem ravno prisel in samo pokukal gor, ce je kaj novega. Se pa odpravljam ven..
Zelim ti lep vecer, pridne mucke, pa še, pa še…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

ooo ja se kar drzim..sem prezivela danes en lep dan.na jezeru se je naredil led in prav zanimivo je poslusati,kako poka in kakšne zvoke oddaja.Sonček pa doda še tisto pikico na i..uhh zdejle je pa mrazek zuni..brrr toplo se oblecita in razmigajta svoje 4 nožce.Naš je pravkar prišel na toplo.Do jutra je mir,kot da je ne bi bilo.Se beremo še kaj..papa.****

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Dober večer zajči moj,
Zakaj se vlečeš počasi, a so te ta mali piščančki zmatrali ali tvoji domači zajci? Tudi jaz se bom okrog devetih spravil ven, če bo vse po sreči..Upam, da bo bolj svetlo, čeprav je luno nekam čist pobralo….

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Pa še tebi je zajček prišel nočko, nočko voščit !!
Je Binči tudi že doma??
So vama svetile zvezdice z neba??

lupčka, zajček

Ježek vrača vročo nočko sosedi zajčku in mu želi mirno noč in lepe sanje…!! Oba sva živa prišla domov in Bin že drnjoha v svoji garsonjeri.. bila je temna noč, kjub zvezdicam…Kaj se je zgodilo z luno pa nimam pojma..se enkrat OOOOOOO ************++++++***********

Ljubezen je drugo sonce, ježek

New Report

Close