Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Češka, Slovaška, Poljska in Grčija zapirajo šole….

Češka, Slovaška, Poljska in Grčija zapirajo šole….

Ko bodo pa čisto vse evropske države zaprle šole, bomo pa še mi. Prej pa nikakor! Četudi smo prvi sosedi od evropskega žarišča. LOL….

Jooooj, naši debilni, pokvarjeni in pokroviteljski NIJZ, MZ, …. maaaarrrrššššš

KDO BO ODGOVARJAL?

KAKO TOČNO SE IZRAČUNA KDAJ SE ZAPREJO ŠOLE – k je Žabeder zdrekano rekel da je treba “ulovit trenutek” ….hahahah

Pa ne pričakujem več da mi oni povejo “kako ulovit pravi trenutek”

A lahko kdo od novinarjev POVPRAŠA PO SOSEDNJIH DRŽAVAH KAKO SO UZRACUNALI TOCMO TA TRENUTEK … SRBI, ČEHI, HRČKI – tako jih imamo za manjvredne, a poglejte jih – TRENUTEK PA SO ZNALI IZRAČUNATI !

Jooooj, naši debilni, pokvarjeni in pokroviteljski NIJZ, MZ, …. maaaarrrrššššš

KDO BO ODGOVARJAL?

KAKO TOČNO SE IZRAČUNA KDAJ SE ZAPREJO ŠOLE – k je Žabeder zdrekano rekel da je treba “ulovit trenutek” ….hahahah

Pa ne pričakujem več da mi oni povejo “kako ulovit pravi trenutek”

A lahko kdo od novinarjev POVPRAŠA PO SOSEDNJIH DRŽAVAH KAKO SO UZRACUNALI TOCMO TA TRENUTEK … SRBI, ČEHI, HRČKI – tako jih imamo za manjvredne, a poglejte jih – TRENUTEK PA SO ZNALI IZRAČUNATI !
[/quote]

Bravo! Tudi Nemčija in Avstrija zapirata šole!

Bravo! Tudi Nemčija in Avstrija zapirata šole!
[/quote]

Zakaj lažeš? Nemčija ni zaprla šol, razen mogoče posamezne, kjer se je pojavil virus. Avstrija ravno tako ne, razen univerze. Kako vem? ker ko jih bo zaprla Avstrija, jih bo tudi Slovenija. Če še nihče ni opazil, delajo vse copy/paste kot Avstrijci.

Jooooj, naši debilni, pokvarjeni in pokroviteljski NIJZ, MZ, …. maaaarrrrššššš

KDO BO ODGOVARJAL?

KAKO TOČNO SE IZRAČUNA KDAJ SE ZAPREJO ŠOLE – k je Žabeder zdrekano rekel da je treba “ulovit trenutek” ….hahahah

Pa ne pričakujem več da mi oni povejo “kako ulovit pravi trenutek”

A lahko kdo od novinarjev POVPRAŠA PO SOSEDNJIH DRŽAVAH KAKO SO UZRACUNALI TOCMO TA TRENUTEK … SRBI, ČEHI, HRČKI – tako jih imamo za manjvredne, a poglejte jih – TRENUTEK PA SO ZNALI IZRAČUNATI !
[/quote]
Hahaha… Ja, našim matematika nagaja Al pa se vedno okno iščejo. Mogoče majo rolete zaprte… Lol….

Nobene potrebe ni po tem, v evropi je ogromno, oziroma vecina drugih drzav ki imajo po par 100 okuzenih in vec, pa ne zapirajo. Zapirajo komplet take drzave, kjer je ze itak anarhija in nered, cisto vseeno je, ce se delajo ne..

Ali pa zapirajo po podrocjih, kjer je kriza ne pa vse naenkrat. Recimo tudi Nemcija itd.

Budala caka na Avstrijo,ker ocitno samo njih jemlje za zgled 🙁

Ja vsi zapirajo, mi ne, odpiramo še nakupovalni center Šiška 🙂

New Report

Close