Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Cevti moz rece da si svinja svinjska

Cevti moz rece da si svinja svinjska

Vedno je potrebno slišati dve plati zgodb, ker tudi ženske niso nedolžne, to lahko potrdim. Potrdi pa lahko še kdo, pa je ženska. Pa ni nič tako drastičnega, so pa nekatere hujše tudi le med ženskami s kavo.
Ne verjamem le v eno plat zgodbe.


Seveda si. In rada bi slišala, da si boga? Izvoli: boga boga. Si zdaj srečna?

Ko ti bo naslednjič kaj grdega rekel, ti kar pridi povedat, ti bomo spet povedali, da si boga. Pa bo spet malo lažje.

Zakljucit. Spostovanja v tej vezi ni.

Ženska, pa kako hudiča si lahko tako blesava?
A čist nič se ne maraš?
A misliš da si vredna samo enega primitivnega pezdetka?

In koliko istih tem boš še odprla?
In v kakšen namen?

Ne morem nobenem povedat..vsaj tukaj dobim kako potrditev in nasvet..ceprav ste tukaj po njegovo sami nesolani debili inbzakompleksanci

Kakšno potrditev? Da si uboga? Od mene nikakor. Neumna si.

Če že dobiš nasvet, ga itak ne uporabiš.
Če bi bila moja hči, bi te natepla z gajžlo, da bi te pamet srečala.

Samo en post je treba prebrat, da je jasno. Kaj vse ven pade, najmanj svinjsko. Huha.

Vprašaj se kaj ti je, da prenašaš tako obnašanje… Katerikoli nasvet boš tukaj dobila kot kaže ga itak ne boš resno vzela…

Reči mu, da je prasec satanski in ne daj mu več tamale v uporabo.
Ali pač! Enim babam odgovarja da so ponižanje. Jim prej pride. Kolega ki kar pravi prasica.

kaj sploh jamraš? Vidva sta sanjska kombinacija sadista in mazohista…ne moreta en brez drugega.

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

a taki da smo? Ja bejš ga srat??? Ti, kar k meni ga pripelji, ga bom jest v šolo grdega govorjenja vzela! Boš nazaj dobila cucka k bo sam še mijavkov…

Ženska vzemi se v roke, in pojdita narazen. A se res nimaš, nič rada? Tu v tej zvezi ni prihodnosti. Prej to spoznaš, boljše je.

Starejša, ko boš, bolj zagrenjena boš, če boš ostala z njim. Prišle bodo razne bolezni, ker psihično nasilje, bo terjalo davek.

Če se odločiš za ločeno pot, bo prišel drug moški, ko bo čas. Medtem, pa delaj na sebi. Ne brezglavo letet v novo zvezo, ker se bo zgodba ponovila.

kaj ti mora bit, da živiš s takim???


saj vem, da se te nič ne prime … ampak, da meni reče butelj, budala ali svinja, ne bi bila nič potlačena in zafrustrirana, on pa bi bil malo pokrampan, pa it bi moral, ker če ne bi pakiral takoj, bi cote letele skozi okno!


saj vem, da se te nič ne prime … ampak, da meni reče butelj, budala ali svinja, ne bi bila nič potlačena in zafrustrirana, on pa bi bil malo pokrampan, pa it bi moral, ker če ne bi pakiral takoj, bi cote letele skozi okno![/quote]
Ja itak.

Kaj vse ne pride? A to imate? Ne hvala.

Nič ne trpiš, ker si natrolal celo temo in ne glede, kako glupa je, dobivaš feedback, ki si ga tako želiš.

Bednik.


saj vem, da se te nič ne prime … ampak, da meni reče butelj, budala ali svinja, ne bi bila nič potlačena in zafrustrirana, on pa bi bil malo pokrampan, pa it bi moral, ker če ne bi pakiral takoj, bi cote letele skozi okno![/quote]

Ah nehaj gnjavit.

Da z menoj takole dela, prvič je slučaj, drugič in tretjič …. ga focnem, da mu glavo odnese. Premalo se ceniš. Pa za take banalne reči. Ne morem verjet.

Svinja svinska ipd……Konec zveze. Če nimata otrok bo lažje,vsekakor pa ni spoštovanja,kjer ni spoštovanja ni ljubezni in razloga da sta par.

Mislim, da se vajine težave niso začele z izjavo “svinja svinjska”. Tole se že dolgo vleče in mu je počil film. Mogoče pa je načrtno nesramen, ker ima drugo ogledano. V vsakem primeru je treba zaključiti ta odnos.

Vsekakor tako obnašanje do tebe je podlo. Tip ima vso kontrola nad tabo in se zaveda, da lahko pične kar hoče ker itak ne bo posledic. Ratala si mu nezanimiva saj se mu nikoli ne upreš. Vsekakor pojdi iz prijatelji v tisto kočo. Če on noče iti pojdi sama čeprav težko in vem da od tega dopusta ne boš nič imela mu boš pa dokazala da si odrasla oseba in da odločaš o sebi sama. Verjwtno tvoj fant zasluži več kot ti in verjetno tudi več plačuje kar je logično ti pa iz svojim gospodinjskim delom doprineseš več in se pogliha. Imej se rada ne dopusti da hodi pi tebi. Pa to ne pomeni da morata iti narazen to pomeni da se upri in ne bodi putka.


…….kot že MNOGOKRAT????????? Ali sta poročena, imata otroke?[/quote][/quote]

Ce je to oseba, ki jo jaz poznam, potem imata 1 otroka.
Ampak verjamem, da je taksnih koz, kot je avtorica, v Sloveniji kar precej.
Kaj drugega kot koza zal ne morem reci in se to zalim koze- zivali. Za primer, ki ga jaz poznam, je zgodba identicna. On jo zali in zmerja ze prakticno od zacetka zveze, tudi udarci so ze leteli, a ona edino kar premore, je jokcanje vsake toliko casa. Prav tako financno neodvisna od njega oz. se posoja mu, kot tale.
Potem je treba se otroke ustvarit v tak gnil zakon. Taksne zenske so zelo motene in odvisne od odnosov.

New Report

Close