Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Cevti moz rece da si svinja svinjska

Cevti moz rece da si svinja svinjska

… pomeni, da prav brihten pa ni.
Ponavljati 2x, kar je opredeljeno že z eno besedo ne kaže na neko brihtnost (svinja je svinjska že sama po sebi ) ☺

Si zašla na napačno pot, katera te pelje v pogubo.
Tvoj sopotnik, ti jemlje življenjsko energijo in se fila z njo.
Si tik nad prepadom … ali se boš obrnila ali naredila korak dalje je popolnom odvisno od tebe … ti si kreator svojega življenja.

Pravico imaš biti nesrečna in pravico imaš biti srečna.
Odločitev je tvoja. Odloči se in (pre)živi s svojo odločitvijo.

Vaš link

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.

Ampak te ima vseeno rad, kajne? In če premisliš, je drugače, ko ni jezen, prav dober dedec. Ampak, ko je jezen, pač izgubi kontrolo in te zmerja. Eh, kaj bi to, naj ti gre skozi eno uho noter in skozi drugo ven.
Če ti ni že kdo svetoval, ti bom pa jaz: ostani z njim, saj si vsaka butasta baba zasluži takega kre.tenskega, primitivnega dedca.

Prvo vprašanje bi moralo biti, KAJ TI MORA BIT DA POSLUŠAŠ OD PARTNERJA TAKO NIZKOTNE ZRAZE IN OZMERJANJE!

Trpiš?
Ne verjamem.

Imaš nizko samopodobo, ki ti jo še bolj niža tvoj partner.V takem partnerstvu biti je nevarno, ker sčasoma res začneš verjeti, da nisi nič vreden.
On je zelo podel in kot sem že napisala , žleht.S tem , ko te ponižuje, misli, da sebi viša ceno in kako je on pameten.
Zdaj te bom pa vprašala :Kdo izmed staršev je tako grdo ravnal s teboj in te poniževal, te puščal samo, da se zdaj tako bojiš oditi stran od verbalno nasilnega partnerja?
Ker verbalno nasilni partnerji so nasilni tudi telesno in ekonomsko.Tak je tudi tvoj.
Ne moreš k staršem, ker sta tudi onadva taka?
Imaš prijateljico? Ko se boš selila, naj bodo eni trije zraven.Ker bo tale tvoj nasilnež spet metal ven pripombe.
Še to povej, kakšno mamo ima on.Ker je totalen nevzgojenc.
Če bi te tvoja starša vzgojila v samozavestno žensko, takih bedakov ti še pogledala ne bi!

Ne predstavljam si, da sem v zakonu, kjer bi gledala, kdo, kaj in koliko placa. To ni normalno, pri vama ni osnovnega spostovanja. In ja, sama si si to izbrala, to prenasas. Ce zelis kaj spremeniti se nehaj smiliti sama sebi in naredi plan, kako bos naprej.

Ampak te ima vseeno rad, kajne? In če premisliš, je drugače, ko ni jezen, prav dober dedec. Ampak, ko je jezen, pač izgubi kontrolo in te zmerja. Eh, kaj bi to, naj ti gre skozi eno uho noter in skozi drugo ven.
Če ti ni že kdo svetoval, ti bom pa jaz: ostani z njim, saj si vsaka butasta baba zasluži takega kre.tenskega, primitivnega dedca.[/quote]

Ona ni butasta baba.Vse pri njej izhaja iz domače, neprimerne starosvetne habsburške vzgoje, ki se ji strokovno reče :Avtoritarna vzgoja.V taki vzgoji je mož Bog i batina, ženska pa naj mirno prenaša moškega, ki ji ga je namenil Bog.In vse kar reče on, je pametno, kar reče ona je neumno.Tako so živeli naši predniki še leta 1950 in še prej in taka vzgoja je šla iz roda v rod.Doma se je očitno oče obnašal ravnotako.In ker je oče družinski vzor otroku -evo ga – zdaj ženska misli, da mora tako biti.
Ali pa nima kam.Kar je seveda možno.Mislite, da vsi starši odprejo vrata svojim odraslim otrokom in jih sprejmejo pod streho, če je stiska?
Najemi pa so dragi in ne prideš skozi.
Avtorica, jaz bi šla na Center , tam ti naj poiščejo varno hišo.če imaš otroka seveda.Če pa ne, pa takoj spokaj in domov, k prijateljici za par dni, potem pa v najem.Takole ne bo šlo naprej.

Avtorica, daj nam nekaj povej: ZAKAJ SI ŠE Z NJIM? KAKŠEN RAZLOG IMAŠ, DA SI Z NJIM?

Ne zivi me on..niti slucajno..jaz dajem vec za vse..se njemu za bencin

kaj? a to je zveza? Dejanko ste taki drug do drugega? Mož ti more vračat denar ki si mu ga ?posodila? K.V.A.? in dejasnkso ga moraš prosit da ti?posodi? kartico? OMG… in delita si stroške za prevoz?????? pa kake nikakve zveze mate to?

Kako lahko živita pod isto streho, spita v isti postelji in jesta za isto mizo hrano iz istega piskra in istega hladilnika pa si delita denar? Kaj pa sobivanje, sodelovanje in deljenje v dobrem in slabem?

Avtorica, še vedno pa nisi odgovorila na moje vprašanje: ZAKAJ SI Z NJIM? IZ KATEREGA RAZLOGA? A MISLIŠ, DA NE BOŠ DOBILA NIČ BOLJĐŠEGA, SAMO ŠE SLABŠEGA, ČE TEGA SUNEŠ V RIT? Res te ne razumem in dejansko izpadeš ven kot neka zmešana trapa.

New Report

Close