Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Čez sedem let…

Čez sedem let…

Zaključujem z delom. Ne da semi še domov. Odločim se, da grem malo po trgovinah in si v miru privoščim kapučino. Postopam po mestu, si ogledujem izložbe in na koncu mesta zavijem v kavarno. Vzamem kup revij, si naročim kavo in se potopim v literaturo. Kmalu se mi pri sosednji mizi pridruži par. Ne polagam nobene pozornosti na to. Čez nekaj časa prepoznam znan glas iz preteklosti. Ne, to ne more biti on. Ne upam dvigniti glave izza revije in pogledati, čeprav mi je vse bolj jasno, da je on. On, ki je me je pred leti obnorel in potem odšel. Dvignem pogled in v tistem trenutku se najine oči srečajo. Ja on je. Še privlačnejši, šarmantnejši. Njegov pogled je še vedno tako prodirajoč. Zaščemi me, ko se mi v sekundi prikažejo slike iz preteklosti. Prav nič se ni spremenil v teh letih. Ob sebi ima mično gospodično, ki ga požira z očmi, kot sem ga jaz nekoč. Pomenljivo se mu nasmehnem in ga diskretno pozdravim ter berem naprej (bolj zrem v revijo). Premakne me. Danes ga hočem imeti zase. Vstanem od mize in grem nalašč mimo njune mize zamenjat literaturo. S pozibavajočimi koraki, v kratkem krilu, mrežastimi nogavicami se sprehodim mimo njega. Čutim njegov pogled, ki gre za menoj. Mmm paše. Ponovno se »poglobim« v literaturo, z mislimi pri njem, kako naj ga zvabim k sebi. Vsake toliko časa, se pokukala k njegovi mizi in on je venomer gledal mene. Plačam kavo in odidem. Spotoma ga pozdravim v slovo in mu pomežiknem. Pomežik nazaj in skrivnostni nasmešek mi povesta vse. Moj je. Nisem se motila, čez 15 minut sem prejela sms z vsebino: ob 18-ih te čakam na starem mestu. Točno ob šestih se pripeljem na dogovorjeno mesto. On me že čaka. Prisedem se v njegov avto, ga pozdravim in mu namenim prijateljski poljub na lička. Odpeljeva se. Sledijo vsakdanja vprašanja o tem kako si, kaj delaš in lepo te je videti…. Ampak to ni to. Med nama je tista privlačnost, čutim, da se me želi dotakniti, jaz se komaj obladujem. Želim si ga, kot nekoč.

Pripeljeva se pred večstanovanjsko hišo. Zanimivo, še vedno ima to gnezdece. Vstopiva v predverje in takrat…. Prime me za zapestje obeh rok, pritisne ob steno in se brez besed prisesa na moje ustnice. Norooooo… hočem ga takoj. Z rokami ga objamem okoli vratu, on mi dvigne krilo, ne vem kako, ampak naenkrat sem bila brez nogavic in hlačk. Začutim njegovega korenjaka, trd, v pričakovanju moje pič*kice, da ga sprejme. Prime me za boke in v naslednjem trenutku, ga začutim. Božanski občutek. S pravo mero grobosti me je nabijal. Ječala sem od zadovoljstva in užitka. Kmalu sta najini telesi dregetali od užitka… oba, kot bi se dogovorila, sva hkrati doživela orgazem…kar tam v predverju. Še boljši fu*kač je kot sem ga imela v spominu. Počasi sva se sestavila skupaj. Dvignil me je in odnesel po stopnicah v stanovanje. Celo pot sem bila deležna nežnih poljubov. Govoril ni ničesar. V stanovanju je ostalo vse tako kot je bilo, ko sem bila nazadnje tam. Posadi me na mizo in me gleda. Njegove roke gladijo moje lase, pogled mi prodre do srca… vem kaj sledi. Počasi se začneva slačiti in gola odideva v kopalnico, v veliko kad natočiva vode in se potopiva. Po divjem strastnem fu*ku sledijo trenutki nežnosti, božanja in crklanja ob kozarcu vina. Ne govoriva veliko, besede niso potrebne, ker oba veva, kaj si želiva, kaj nama paše in po čem sva hrepenela vsa ta leta. Nežno mi zbriše telo in me odnese v spalnico, položi na posteljo. Prepustim se njegovim rokam, ustnicam, poljubom… z veliko mero pozornosti in strasti obdeluje moje telo od ustnic, ušesk, preko vratu, prsi trebuščka, do moje mucke, stegen do prstov na nogi. Vsakemu delu telesa se posveti, kot se zna le on. Uživam. Telo se trese od užitka, orgazmov ne štejem več. Želim si samo njega. Potegnem ga k sebi, uleže se na hrbet. Zajaham ga. Z mokro, s sočnim sokovi preplavljeno pič*kico se drgnem ob njegovo telo. Primem korenjaka, ga usmerim in že čutim vsak milimeter njegove batine, ki izginja v moji muci. Ritem se stopnjuje. Nasajam se nanj, kot ga ne bi dobila celo večnost. No saj njegovega nisem, če odštejem tisti *** pred dvema urama. Začne me spodbujati z opolzkimi besedami, ki jih tako rada slišim. Mmmm… čutim prihajajoči val naslade… prihaja mi . V ekstazi užitka se uležem na njegova prsa. Na vrsto pride njegov korenjak. Vedno je želel, da mu ga pofa*fam. Vzamem ga v roke in počasi začnem z drkanjem in ga takoj zatem vzamem v usta. Popeljala sem ga do silovitega orgazma, ki ni bil zadnji tisti večer. Tisti večer, ki se je zavlekel do zgodnjih jutranjih ur sva si se privoščila, kot bi želela nadoknaditi izgubljeni čas.

Nasvet: Ne zapirajte vrat za seboj, da vam ne bo kdaj žal. Čez sedem let vse prav pride.

uf mater!!! Morda pa le bo čez dolgih sedem let…:-))))

:))) Bo treba počakat…

Jaz kar naprej čakam:-))))

Mogoče se pa najine poti prekrižajo čez sedem let. :))) Upam, da si me takrat vzameš na tak način kot si je Beo privoščil njen.

jaz bi se te zdaj in tukaj ljubči, ne čez sedem let

Saj kot je napisala Bea, zdaj in še čez sedem let. Drugače pa veš, da me lahko imaš takoj, ko zbereš dovolj poguma.

Poguma ne manjka ljubica!

Torej..??? Saj razumem.:)
cmok

Kaj razumeš ljubči?

Pogum je, volje ni. :))

Tudi to je Majči!!!!

Čez sedem let.

Po letih, ki so minile od zadnje skupne savne, se mi je zdelo, da sem videl znan obraz. Nekoliko drugačen a še vedno šarmanten in s kančkom nesramnosti, ki je vela iz njenih ustnic. Tudi tokrat sem si z družino privoščil prvomajsko uživanje v toplicah in niti pomislil nisem na kur*barijo in skakanje čez plot. Ta teden sem brezhibni soprog in oče. Tudi odvečni pogledi po zapeljivih oblinah gibčnih bokov mladenk in vedno šarmantnih vrstnic se mi niso dogajali. Sedel sem na atriju, s kozarcem vina na mizi in časopisom v rokah, otroci so bili v prostorih, soproga je pripravljala solato … Ko se mi je zazdelo, da slišim nek zelo znan glas. Kosilo, ki sem ga pripravil in ga je draga ravno nosila k mizi me je predramilo in izvleklo iz razmišljanj o dogodivščinah v savni, ki sem jih doživljal z njo.
“Oprostite! Mi lahko poveste kje se vklopijo vrtne luči?” me je zmotil moški glas ko sva z drago ravno igrala karte na terasi. Ponudil sem se, da mu pokažem saj me je zanimalo kdo poleg njega bo ves teden bival v moji bližini. V trenutku, ko sem vstopil se srečal z njenimi očmi sem skozi otrdino v hlačah čutil da bo tisti teden še zanimiv.

Draga je imela mesečno perilo, jaz pa sem bil že nekaj dni brez možnosti izživeti svoje želje in izpolnjevati pri matičarju potrjene dolžnosti. V sredo sem se odločil za savnanje. V prostoru, ki je bil nerazumljivo pust je bilo nekaj golih teles in prav odleglo mi je, da ne potreben pogovor z nekom, ki mu je po pravilu dolgčas. Potem pa vstopita oba. Ona s soprogom. Postava nekoliko drugačna a vendarle privlačna. Njena leta niso pomembna, jaz pa sem tudi precej blizu 40.ih In sedem let je že minilo od najinega zadnjega srečanja. Videla me je in hotela oditi v nasprotno smer, češ “kje je prostor”, ko je njen rekel, da je tamle njun sosed, ki mu je v nedeljo pomagal vklopiti luči. In tako sta prilegla. Skupaj smo se odpravili v savno. Ves čas je bila tiho, le ustnice je odpirala in brez besed izgovarjala: “Pof*ukaj me!”. Sam ne rabim dosti in čutil sem kako se tič polni s krvjo. Ščemelo me je v ledjih in nelagodno sem se premaknil in z brisačo okoli pasu odkorakal na hladno. Tako se je ponavljalo celo uro in pol, ko je njen mož ugotovil, da ima dovolj, me povabil (ko končam s savnanjem) na kozarec in odšel. In tam sva ostala sama. Pomigil sem ji naj mi sledi in odšel proti tušem. Ko sva prišla notri, sem jo brez besed prijel za obraz in strasno poljubil. Brez raziskovanja in nežnih poljubov. Zalizal sem jo in pretočil precejšnjo količino sline iz ust v usta. Vse kar se je slišalo od naju so bili zategnjeni in momljajoči vzdihi, ker take eksplozije poželjenja kot kaže nisva užila precej časa. Med poljubljanjem mi je gladila obraz, se za trenutke odmaknila, me z očmi premerila od obrvi do brade in poljubila. Nekajkrat. Prav čutil sem kako poželjiva in ljubeča je hkrati. Kaj ne bo! Saj sem se trudil kadarkoli sva bila skupaj, da bi me ohranila v fukiš spominu. Zagrabil sem jo v zatilju, jo potegnil nekoliko nazaj, da mi je pokazala ves vrat in jo poljubljal in lizal od ušes do ramen. Njene roke so potovale po mojem, ne več pravilnem telesu in iskale površino, ki se jo še niso dotaknile. Prijel sem jo pod desno bedro in si ga ponesel okoli svoje noge. Pritisnila se je k meni in s kur*cem sem čutil toploto njenega telesa. Odmaknil sem pogled in pogledal navzdol. Premaknil sem še rito, prijel kljuvajoče ožilje in ji ga ob vedno glasnejšem stokanju prislonil k piz*dovju. Odprla se mi je. Še vedno sva slonela. Z desnico se je prijela pod notranjo stran desnega bedra in ga privzdignila, v trebuščku se je nekoliko usločila, kot bi želela videti kje vse bom ril s trdim kur*cem, z levico pa odstrla sramnici. Ne pozabim, res nikoli ne pozabim teh spominov. Ni bilo potrebno, ampak vseeno sem z višine, čisto previdno spustil pljunek sline na glavico precejšnjega kur*ca, ki mi krasi depilirano mednožje in pritisnil. Zaječala sva. V tistem trenutku mi je bilo vseeno za ves svet. Užival sem vsak trenutek, ki sva ga doživljala. Z rokama me je objela okoli vratu, rahlo počepnila in pritisnila veneringrič navzven, rahlo navzgor. S kratkimi sunki sem prodiral skozi toplo meso njenega čudovito povprečnega telesa in čutil kako uživa. “Fukaj me! Fukaj me pacek!” mi je šepetala in gledala zdaj dol, zdaj mene izpod obrvi. Preprijel sem jo pod ritnico in si jo obrnil, da mi je nastavila hrbet in potisnil navzdol. S privzdignjeno rito, sklonjena naprej in z dlanmi, ki so širile ritnici in delale še več prostora mi je divje pognalo kri po telesu. Počepnil sem in se z ustmi zapodil v packasto in pocasto meso. Poljubil sem jo enkrat, dvakrat, tretjič …. šestič. Iztegnil sem jezik in s korenom nosa pritisnil ob muco. Z vršičkom jezika sem zadel ščegetavček in zdrznila se je. Obstal sem v tem položaju, dasiravno težko dihajoč in z jezikom iskal in drkljal njen ščegi. Roki, s katerima je širila ritnici me je zagrabila v zatilju in me še bolj pritisnila vase. Zdaj sem potegnil preko muce, se ji iztrgal iz objema in s široko razprtim jezikom nadaljeval do anusa. Tukaj sem se ustavil in se s konico jezika igral s čvrsto stisnjeno luknjico. Čvrsto stisnjena je bila zato, ker je s prsti drkljala ščegija in usmerila vso pozornost na muco. Nekajkrat sem še s tesno pritisnjenim jezikom potegnil preko anusa in vstal. Prijel sem jo za boke in jo strasno nasadil nase. (tudi zdaj bi, ker imam ta trenutek nabito polne hlače!) Nekaj dolgih krožnih vbodov je bilo dovolj, ko je napol pritajeno zakričala in izgovorila moje ime. To je bilo dovolj tudi zame. Ni nama prišlo ob istem času, tako da sem lahko užival v krčenju vaginalnih mišic, ki so stiskale kljuvajočega kur*ca. “Še malo! Še malo, še, še, še, še packa moja!” V zadnjem trenutku sem ga potegnil iz najlepšega piz*dovja, ki sem ga kadarkoli okušal in jo poškropil po ledjih.

To je bilo zadnje česar se spomnim. Vse ostalo so bili rahločutni občutki ugodja in vsi najini dotiki, ki so sledili, so zaključili še en nepozaben večer več.

—–

Naslednjo sredo, ko sem bil v službi me je poklicala…

u porkaduš, zdaj pa spet ku*rbarija! Raje grem, pa pa

No, potem pa ne razumem.:))) Saj vseeno, važno da ti veš.
cmok

Cmok! Ura je čas. Lep dan želim

Hvala enako.
cmok, cmok

Mmmmmmmmmmmmmmmm…………

Ves čas bom tiho, le ustnice bom odpirala in brez besed izgovarjala: “Pof*ukaj me!”.

Teh sedem let je res čarobnih. Ali razdružujejo ali pa ponovno združujejo. Vsekakor je tisto drugo bolj privlačno in vznemirljivo. Mmm…

Diskretni, si že s “pohajkovanja” ali te to še čaka?

ojoj, sem kar globoko sapo zajela!! Ja, pa muca je že mokra in pripravljena na kakšnega pokončnega korenjaka.
mmmmmmmmmm

Maja, ti sam dihej….

uff, ja bi zdaj globoko dihala, z veseljem. Še,še, še,….:))))

Jaz bi tud… Ne vem kam so nama vsi mačkoni ušli. Prej je Kir pič*kice iskal, zdaj pa od moških ni nikogar na spregled. Veš koga pogrešam. Nekam mir se mi zdi na Monu. Ondija. “Kje hodi ta mali navihani Nodi?” :)))

No, jaz ti povem po pravici, da ga prav nič ne pogrešam. Mogoče je pa končno našel kakšno, ki mu je poslala sliko in je v mrežastih nogavicah in visokih petkah in izvajata poze iz Kamasutre. Mu privoščim!!! :))))

New Report

Close