Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ciciban škornji puščajo barvo, da o dežju ne govorimo

Ciciban škornji puščajo barvo, da o dežju ne govorimo

Za našo ta veliko punco smo kupili fancy in moderne rdeče lakaste škorenjčke Ciciban. Cena vesoljsjko visoka 14.390,00. Pa smo rekli, naj bo, ko si jih je tako želela, pa še prvi njeni lični škorenci so, po dolgih letih Superfitovi goreteks zimske obutve. Težave so se pirčele že pri prvem odhodu v šolo, ko jih je sezula smo ugotovili, da črna podloga barva nogavice, kar ne izgleda preveč fino. Ko pa jo je na poti domov dobil jesenski dež je imela noge čisto premočene. Pri 8 letih je že dovolj velika, da se izogiba lužam. Sedaj se bojimo zime in mislim, da bo treba nabaviti še ene škornje. Saj ne vem, a se lahko kam pritožim?

Marija,
podobno težavo sem imela tudi jaz – pa ne s Ciciban škornji.
Zato sedaj zelo pazim, kakšne škornje kupim (pogosto namreč zamaka med všitki).
Lp, petra

Lep pozdrav in lep dan, Petra _______________________________________ Bolečina ni nič manjša, samo s časoma se naučiš živeti z njo. Cmok v nebesa, tvoja mami

Probaj jih reklamirati………..nimaš kaj zgubiti.
Pa srečno!

Lepo nedeljo! Kristi*

**************************************** Prijatelji ne živijo samo v harmoniji, kot pravijo nekateri, temveč v melodiji. (Henry David Thoreau)

Če piše na deklaraciji, da so primerni za suho vreme, kar piše pri večini obutve (razen pri gumijastih škornjih :o), potem verjetno z reklamacijo ne boš kaj dosti dosegla :o(

Vladka

*********************************************************************** http://galerija.over.net/main.php/v/ustvarjanje/Vladka+K/

Tudi mi smo kupovali prejšnji teden škornje;lepe,cort,dekliške.Prijazna prodajalka nam je vseskozi stala ob strani in tudi povdarila,da so za suho,jesen in zimo.Vedeti je treba,da za v dež in moker sneg otrok absolutno potrebuje še ene nepremočljive”goratex-ke”

Kar se pa tiče puščanje barve-pri tako visoki ceni se to nebi smelo zgoditi.
Mogoče pa to lahko reklamirate,a bodo najbrž rekli,da je to logično,če je obutev mokra.Namenjena pa je tako za suho vreme-ja se znajo izgovoriti na to,da pač škorenjčki niso bili prodani kot wasserdicht

Na Cicibanovo obutev že davno ne prisegam več, saj so me čevlji Superfit in Richter pošteno prepričali, da so veliko bolj kvalitetni in boljši za otroka, kot Ciciban. Na tvojem mestu bi jih reklamirala, sa je to tvoja pravica. LP

Imam podobno situacijo kot ti. Kupila sem namreč copatke dr. Harvey in notranji vložek pušča takšno barvo, da ima hčerka stopalca od žabic, nogavičk popolnoma rjava. Jaz jih bom odnesla nazaj in zahtevala zamenjavo za druge ali vrnitev denarja, zato ker po Zakonu o varstvu potrošnikov imam to pravico. Če mi jih ne bodo hoteli zamenjati, bom poklicala tržnega inšpektorja in uredila zadevo na ta način – če ne gre zlepa, pa zgrda.

Sicer pa sem imela že eno izkušnjo, ko sem si kupila jesensko jakno za 16.000 sit bež barve s plavimi obrobami in ko sem jo oprala, je bila vsa pobarvana. Reklamirala sem jo šele čez eno leto ( celo leto mi je stala v omari ), brez računa. Jakno sem namreč poslala direktno k proizvajalcu, ker se nisem točno spomnila naziva trgovine v Ljubljani, kjer sem jo kupila. S tipom, ki je reševal reklamacije, sem se 2 meseca naganjala po telefonu okrog zadeve in na koncu – zmagala- dobila novo jakno.

Tako. Biti moraš vztrajana in se ne pustiti. Glede na to, da si za škorenjce plačala skoraj 15.000 sit, ti jih definitivno morajo zamenjati ali vrniti denar. Jaz bi se kregala zaradi take cifre tudi 1 leto, če bi bilo treba, ker denarja pač ne pobiram po cesti.

Srečno

Tarin

Hvala vsem!

Še posebej pa Tarin za vzpodbudo.
Nogavice ima pobarvane od potenja in ne dežja, za dež uporabljamo gumijaste škornje ali gojzerje. Vse nogavice imajo madeže pri prstih na zgornjem delu.

New Report

Close