Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Cicido ali Zmajček?

Cicido ali Zmajček?

Saj že naslov vse pove – so vaši otroci naročeni na prvo ali drugo? Kako vam je všeč, pa otrokom? Zanima pa me za starost 3-5 let.

LP

Cicido.

Jaz pa sem za Zamjčka. Mi ga imamo in mali z navdušenjem lepi nalepke s mojo pomočjo ga rešuje, star ja 4 leta.

Andreja

Naša bo imela čez 3 mesece 3 leta in imamo CICIDO- je navdušena.

Lp,Kristi*

**************************************** Prijatelji ne živijo samo v harmoniji, kot pravijo nekateri, temveč v melodiji. (Henry David Thoreau)

lani smo imeli cicidoja, letos (4,5 let) pa zmajcka. Zmajcek nam je boljsi.

Definitivno Zmajček – ga imamo že kar nekaj let, pri cicidoju ni bilo toliko zanimanja.

Tisti, ki imate Cicidoja, kupite kdaj vsaj eno št. Zmajčka (je možno), pa boste videli razliko. Ne, da vam hočem soliti pamet, tudi mi smo dve leti imeli Cicidoja, potem me je pa kolegica prepričala, da sem enkrat dobila eno št. Zmajčka – ni primerjave! Veliko več dela in veselja za samega otroka predstavlja Zmajček.

lp

Enako kot Ida

Cicido

Zmajček. Cicido se mi zdi mal dolgočasen.

Zmajček. Tako kot Ida.

definitivno Zmajček!!! Kot pedagog ga zelo priporočm, kot starš pa še bolj, poznam pa tudi cicido

Mi smo imeli eno leto oba, zdaj pa že 3 leto samo Zmajčka. Cicido je bil našemu škratu dolgočasen

Mi imamo samo Cicido, bom pa kupila enkrat Zmajčka, da vidim, kakšen je.
Midve z mojo 3 letnico prebereva celega Cicidoja, od prve do zadnje strani in nikakor ni dolgočasen.
Pred kratkim sem brala v Delu intervju z dvema strokovnjakinjama na področju otroške literature in obe sta najbolj pohvalili revijo Cicido. Tako glede ilustracij, besedil kot nalog. Ena je med drugim povedala, da preveč nalepk tudi ni dobro, ker otroku potem ni treba razvijati grafomotorike ipd.
Cicido ima bolj malo nalepk, v njem pa so tudi naloge, kjer je treba kaj narisati, obkrožiti, povezati ipd.
Zmajčka pa ne poznam, zato sama težko sodim, kateri je boljši. Po moje je najbolje na začetku kupiti oba in videti, kateri otroka bolj pritegne.

New Report

Close