Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Cilj dosežen!

Cilj dosežen!

http://www.siol.net/slovenija/volitve_2008/novice/2008/09/kresalova.aspx

Najbolj pomenjljiva izjava je tale:

“Naš glavni cilj je bila zamenjava oblasti”

Tako, pa je cilj dosežen… Sem pa mislil, da je cilj gospodarski razvoj Slovenije, demokracija, pravna država… in podobno, o čemer so nam trobezljali pred volitvami.

Če se mi kdo smili, poleg Slovencev seveda, je to Pahor… Ob takih hijenah sestavljat vlado in jo potem voditi je vsekakor naloga, ki je ne zmore vsak. Pravzaprav je ne zmore nihče.

Cilj je dosežen:-)

Zdaj bomo pa spet harali po naši prelepi Sloveniji! Ljudje pa ovce, komaj čakam na recesijo in veliko krizo, da jih spoznamo te junake v obliki KGB!

ej, mmml moraš dokončati stavek do konca:

“…. glavni cilj je namreč bil, da pride do zamenjave oblasti in drugačnega vodenja Slovenije, pravi Kresalova”

To pa ima čisto drugačen pomen.

Ker pa te tako zelo skrbi za Pahorja in ker se ti tako smili, ti zaupam nič skrbet, Pahor zmore in bo zmogel. Počakaj malo, pa boš videl.. Boš presenečen.

Vsi bomo presenečeni, še najbolj pa ti vrabček!

hoj, hej niniko, od kod si se pa ti vzel? Si čisto novi tu, ali si samo perje zamenjal…. hahahahah

Ja presenečenja …..

mmml, očitno si eden tistih, ki ne zaupa Slovencem!

3/4 Slovencev (ok, prebivalcev Slovenije) je funkcionalno nepismenih.
To je dejstvo.

Iz tega dejstva pa sledi (seveda samo za funkcionalno pismene), da Slovencem seveda ne gre zaupati.

hja, to pomeni da so funkcionalno pismeni samo tisti, ki ste volili SDS, al kako???

žalostno, malo poglej statistiko volivcev, ti bo morda kakšna neznanka postala znanka!

Približno en tak odstotek jih sploh ni šel na volitve.
Mogoče so pa to tisti?

Kakšno statistiko volilcev imaš v mislih?
Funkcionalno pismen mislim da sem, jasnovidec pa sigurno ne.

Glavni cilj, da pride do zamenjave oblasti in drugačnega vodenja oblasti. Cilj je v prvem delu dosežen, to je zamenjava oblasti. Nič pa še ne vemo o drugačnem vodenju oblasti. Bo drugačen, sigurno, vendar ali bo drugačen tako kot si zamišlja Pahor, kar povdarja z “sedaj me pa dobro poslušate” na Trenjih in ob drugih srečanjih?

Ali bo počepnil pred Golobičem, ali nas volivce vleče za nos, ali pa bo držal besedo?

Zna priti do novega “velikega poka”?

Počakajmo.

se strinjam en mal mem, počakajmo. Kot pravijo, živi bili pa videli.

Pahor svojih volivcev ne vleče za nos. Ampak imam občutek, da njega nekdo vleče za nos in da bo to v končni fazi užaljeno ugotovil, ko bo končal v ozadju.

Kaj je že to statistika…:-))).

Pa ne mi rečt, da tisti “ubogi upokojenci”, ki so imeli pred volitvami po 400 ojrov ali še celo manj, jedo sedaj segedin.

Mislim, mmml, če si pa še to dovoli, potem je pa res najbolje, da ostane v ozadju.

Pahor ima svoje volivce, ki so v 31 odstotkih SD in volivce SD, ki ga vlečejo za nos. Tako mislim.

Pahorjevi volilci so že v redu. Mislim, so mu pač lojalno in v upanju na boljše čase nasedli. Tu ne vidim problema. Problem vidim v hijenah, ki prežijo v ozadju na oblast. Po moje je že vse razdeljeno, napisano, potrjeno in končano. Vse koalicijske pogodbe in podobne zadeve so samo še farsa.

Ja, ti pritrjujem v tem, da je že vse razdeljeno,… morda pa vendarle brez krčmarja delajo račun?

New Report

Close