Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Cirkumcizija in spolni odnosi

Cirkumcizija in spolni odnosi

Pred 3 meseci sem imel cirkumcizijo ker je bila fimoza pri 35 letih in sem se odločil za to zaradi fimoze zožena kožica.

Ne vem kaj mi je bilo ampak zdej mi je toliko žal, da komaj živim res komaj,ne prenesem tega, sex mi toliko pomeni jaz pa ne morem priti do orgazma, punca lahko jest pa ne, moral bi se zelo potruditi da bi lahko.

Včasih mislim tudi na,samomor zaradi tega za kar sem kriv sam.

Res tolko mi je hudo zaradi tega da res komaj živim, ne morete si predstavljat kako težko.

Moški povejte tisti ki ste obrezani bili kasneje kako je s seksom res

Hvala za pomoč res… :((

 

Eu sprejel resolucijo o prrpovedi pohabljanja zenski splovil….a pohabljanje moskih pa bo se vedno dovoljeno?cudno da ne prrpovedo zidom in muslimanom pohabljanje moskih…srednjeveske metode hehe

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 25.04.2024 ob 19:49

Eu sprejel resolucijo o prrpovedi pohabljanja zenski splovil….a pohabljanje moskih pa bo se vedno dovoljeno?cudno da ne prrpovedo zidom in muslimanom pohabljanje moskih…srednjeveske metode hehe

JA za zenske se strinjam. Za moske je pa treba obvezo narest.

Sem ze pisal da v ameriki u startu to nardijo… so ze skontal da je na dolgi rok bolje… za oba spola. Manj urologa.. rak maternice… cisteje… kake zagnojitve…

Pa Abraham je tko stopil v zavezo z Bogom. A mu ne boste sledili? Pa vi ste kristjani. Kaj je zdej?

Odgovor na objavo uporabnika
bozomon, 25.04.2024 ob 19:53

JA za zenske se strinjam. Za moske je pa treba obvezo narest.

Sem ze pisal da v ameriki u startu to nardijo… so ze skontal da je na dolgi rok bolje… za oba spola. Manj urologa.. rak maternice… cisteje… kake zagnojitve…

Pa Abraham je tko stopil v zavezo z Bogom. A mu ne boste sledili? Pa vi ste kristjani. Kaj je zdej?

BOg je ustvaril cloveka po svoj podobi….abraham si je malo po svojo razlagal hehe….grem stavit da bog ce je moski ni obrezan…nobenega smisla ni v obrezovanju razen verskega praznoverja….to je se en dokaz dy je edino krscanska vera prava….ker sledi Bogu

Ah ja… darci neko svojo verzijo… ti svojo… vsak svojo jebote…

Ne more to bit.

Drgac ma tudi zdravstvene ucinke.

Isto to po svoji podobi… meni to ne pomenj ravno da tako kot Bog zgleda…

Kot je Bog hotel.


@Dar
či… a se he treba obrezat ali ne? Treba sledit Abrahamu ali ne? Praksam Poslancev.

Odgovor na objavo uporabnika
bozomon, 25.04.2024 ob 20:14

Ah ja… darci neko svojo verzijo… ti svojo… vsak svojo jebote…

Ne more to bit.

Drgac ma tudi zdravstvene ucinke.

NIma nobenih zdravstvenih ucinkov….vse ima svoj namen, dejstvo je da ste obrezani prikrajsani in telesno pohabljeni….pohabljanje je tudi tetoviranje…se en idiotizem danasnjuh dni, potem pirsingi, etc….kretenizem

Obrezani ima odrezane tudi številne živčne končiče, ki se nahajajo v kožici prepucija in ki skrbijo za vzburjenje. Dokazano so moški z odrezano kožico manj vzdražljivi in potrebujejo vec stimulansa za spolnost. Ampak resne prikrajšanosti pa ne sme biti! Če je, je nekaj šlo narobe.

 

https://www.reuters.com/article/idUSBRE91D1CP/

.https://youtube.com/shorts/OTcaAs30PFk?si=U7hhjBh3vjZhb6RV

eni se sploh ne zavedajo koliko veliko cirkumcizij se opravi tudi v sloveniji in so slovenci.

Odgovor na objavo uporabnika
Zvarek, 25.04.2024 ob 19:41

Pač maš kabriolet kurca.

🙂 🙂 🙂  LOL

Odgovor na objavo uporabnika
Alaria, 26.04.2024 ob 16:28

🙂 🙂 🙂  LOL

Sicer pa z vidika higiene, da se to obrezeuje –  vsak moški se lahko nauči  kako ohranjati higieno za kožico svojega penisa;  – ni se treba “skopit”  in prikrajšat za lep in veliki užitek, za tisti  “pika na i”, dražeči, rajc užitek pri seksu  za vas. Ne bit tako neumi.

Moški, če res nimate verskih pripadnostnih obveznosti, da se mora izvršit obrezovanje, ne prikrajšajte vsaj svojih sinov  v tem stoletju za njihov kasnejši spolni užitek.

Odgovor na objavo uporabnika
bozomon, 25.04.2024 ob 19:29

Lažna tema… itak… laži širite… šta če kjafir drugo radit…

Isto to da ne cutis… valda da cutis.

 

Mora se obrezat! Sem ze reku… od takrat ko sem se, sem vedno bolj radikalen… pravi muško mora to da završi. Inače nije muško.

Čeprav meniš, da je “lažna” tema – obrezani moški so zaradi odstranitve prepucija prikrajšani pri seksu za marsikaj.

Odgovor na objavo uporabnika
Alaria, 26.04.2024 ob 16:35

Čeprav meniš, da je “lažna” tema – obrezani moški so zaradi odstranitve prepucija prikrajšani pri seksu za marsikaj.

Duuuuh – o tem je napisano z moje strani zgoraj – beri…..

Čeladar sem tam nekje iz osnovne šole, zaradi zdravstvenih razlogov in ne kvasite neumnosti tu na forumu. Pač ne moreš vedeti kako bi bilo, če bi bilo …

Mravljinčarji, čeladarji, princip je isti, vse ostalo so nijanse, bi verjetno v duetu zapela Predin in Balašević.

Kako dolgo sta s punco skupaj, si ji zaupal tezavo? Kako bi se mogel potrudit, da doziviš orgazem med seksom? Kaj pa ko sam, ga dozivis?

Odgovor na objavo uporabnika
Oola, 26.04.2024 ob 17:15

Kako dolgo sta s punco skupaj, si ji zaupal tezavo? Kako bi se mogel potrudit, da doziviš orgazem med seksom? Kaj pa ko sam, ga dozivis?

A si  dobro sploh prebrala prvotni post – avtor piše, da mu sploh ne “pride”., ne doživi torej  niti orgazma po tem posegu – torej ni izliva.  A  veš, kaj to pomeni ? Da v tem primeru po tem posegu, ker mu ne “pride”  – piše da ne more priti do orgazma (zaradi nezadostne stimulacije draženja po cirkumzaciji). Kar pa pomeni, dae fizično tako torej  niti bne more  torej niti eventuelno zaploditi potomcev ?

S punco sva skupaj 3 mesece

In kako si seksal ali pa se samozadovoljeval prej, ko si imel preozko kožico?

Odgovor na objavo uporabnika
Alaria, 26.04.2024 ob 16:33

Sicer pa z vidika higiene, da se to obrezeuje –  vsak moški se lahko nauči  kako ohranjati higieno za kožico svojega penisa;  – ni se treba “skopit”  in prikrajšat za lep in veliki užitek, za tisti  “pika na i”, dražeči, rajc užitek pri seksu  za vas. Ne bit tako neumi.

Moški, če res nimate verskih pripadnostnih obveznosti, da se mora izvršit obrezovanje, ne prikrajšajte vsaj svojih sinov  v tem stoletju za njihov kasnejši spolni užitek.

VSak ima verske pripadnostne obveznosti! Vsi. Samo ker jih on/ona ne izpolnjuje…

Kak clovek mora bit to a? 😂

Saj oseba kdor je imel cirkumcizijo in obenem zraven še frenulotomijo ki je tudi občutljiv del penisa je to popolna invalidnost pri spolnosti in, če osebi niso bile predstavljene vse možnosti posega in da pacient sploh ne ve zakaj se gre,če je prišlo do težavnega celjenja in če oseba sedaj trpi duševne, fizične in psihične težave  zaradi tega je tožba neizogibna.

New Report

Close