Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Čist praktičen razlog, zakaj sem za Janšo

Čist praktičen razlog, zakaj sem za Janšo

Zelo iskreno.

Janša je proti ljubljanskim hohštaplerjem, ki vidijo samo LJ in bi radi imeli zelo bogato LJ in revno ostalo Slovenijo.

To ljubljansko hohštaplerijo pooseblja Janković.

Janković je moj smrtni sovražnik, saj se zavzema za to, da bi se ves denar stekal samo v LJ; ostali pa naj pockramo.

Janša je proti temu, zato bom vedno volil zanj.Sploh ko vidim, kako gre Ljubljančanom na živce, mi je lepo.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Moj razlog, da ga bom volil pa je v tem, da ni domišljav, je skromen, inteligenten, sočuten, razumen, preudaren, delaven in človek s takimi lastnostmi tudi drži dano besedo. Tudi v primeru, da ne bi dobil drugi mandat, v kar pa ne verjamem, bo ostal zapisan v slovenski zgodovini za vedno in to v samih superlativih. Tega mu ne more nihče odvzeti. Janez Janša je narodni heroj.

Res je narodni heroj in veliki zmagovalec osamosvojitvene vojne.Jugonostalgike to boli, zato ga ne marajo.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

V resnici te daje rivalstvo med MB in LJ.
Janša in večina gov.si so iz drugih krajev Slovenije. S tem, da se imajo v Ljubljani vsi čisto dobro in je za nobeno ceno ne bi radi zapustili. Enako bi bilo s teboj.
Basen o lisici in grozdju?

Z Jankovičem (smrtni sovražnik? kako ljubko otročje:))itak ne boš imel nič, dokler se ne boš preselil v Lj.:)))

Ja, s tem da Janša razporeja sredstva tako, da imamo tudi mi kaj od tega, ne samo vi.

Mene ne moti, da Janša živi v LJ.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Janković je moj sovražnik, ker se zavzema za takšno politiko, da bi LJ dobila ogromno denarja za neke fuzbal stadione, ostali pa precej manj.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Zoki se očitno zgleduje po zagrebškem kolegu, ki dela nekako podobne neumnosti kot še sledijo pri nas.

Janković naj rajši razširi ljubljanske vpadnice…

Ja, glej, če imajo Hrvati tako, da je ZG bogat, ostali pa revni, še ne pomeni, da mora biti Slovenija enaka, kajne.

Sem mislil, da nam je vzor Švica, Avstrija..ne pa neka Hrvaška.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Sam si prejle ugotovil, da če bi nam bila vzor Švica bi mi DELALI.
Kje si prebral, da nam je Hrvaška vzor?

Jankoviću očitno je.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Si se ti, kot ves denar, tudi stekel v Ljubljano študirat?

_________________________________________________ http://monoblog.over.net/zogca/ Včasih pekel, včasih sanje …

Ne.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Maribor ima svojo Univerzo :).

Vem, da jo ima. Kljub temu pa … Pri nas na fakulteti je bilo pol študentov iz Maribora. So bili pa zelo fejst ljudi. In večina jih je v Ljubljani tudi ostala. Da ne bo pomote, nimam nič proti. Imam Štajerce zelo rada.

_________________________________________________ http://monoblog.over.net/zogca/ Včasih pekel, včasih sanje …

Precej ljudi iz našega konca gre pa študirat v Maribor, čeprav je Ljubljana mnogo bližje. Tako da…

ker je kul. ker je edini, ki ne skače iz ene stranke v drugo, ker vedno stoji za svojimi načeli. ker lahko ure in ure govori brez listkov. ker smo v evropi.

Si se ti, kot ves denar, tudi stekel v Ljubljano študirat?[/quote]

Kam pa naj bi šli študirat, če so morale biti skoraj vse univerze samo v LJ? Poglej pa še drugo stran: kdo bi pa napolnil te objekte, pa trole, pa stanovanja (najemnine so včasih prekleto drage – pa tudi na črno), kdo bi pa jedel v študentskih menzah – če ne bi bilo mladih ljudi iz cele SLO, ki so se bili prisiljeni voziti v LJ? Torej ste imeli ljubljančani od provincijalcev tudi koristi. Zdaj so vam pa odveč? Če jih ne bi bilo, bi vsak dan izgledala LJ kot ob vikendih – vse prazno, večina pa v provinciji nabira ozimnico, pa počiva na vikendih (Gorenjska, Koroška, Dolenjska, Štajerska, Primorska…) Če drugače rečemo: Ljubljana nujno potrebuje dnevne migrante, ker sama sebi ni dovolj, prav tako pa ti migranti potrebujejo LJ zaradi lastnih potreb.

Napisala sem, da nimam nič proti, če Mariborčani hodijo študirat v Ljubljano. Lepo te prosim! Ali bereš, preden odgovarjaš? Ne, Ljubljana dnevnih migrantov ne potrebuje. Ker Ljubljana sploh več ne prenese tolikšnega števila ljudi in njihovih avtomobilov.

_________________________________________________ http://monoblog.over.net/zogca/ Včasih pekel, včasih sanje …

Ja, prej si res napisala tisto o MB. Tole kar sem ti pa replicirala, je bil pa zelo dvoumen odgovor Spiderju, ki sem ga prej prebrala.

Da je LJ prepolna avtomobilov, se s tabo kar strinjam. Jaz sem sicer govorila o skrajnosti – da odmislimo iz LJ VSE, ki prihajajo vsakodnevno v LJ – od šudentov, profesorjev, uslužbencev, delavcev itd. Poizkusi si zamisliti ta scenarij, pa me boš razumela. Rešiti bi se dalo – t.j. zmanjšati dnevni dotok tako, da naredite selekcijo, kdo lahko in kdo ne sme priti med tednom k vam. Roko na srce, da se to zgodi čez noč, LJ doživi kolaps drugačne vrste, kot danes s pločevino.

V zadnjem delu prejšnjega odgovora tiči pa tudi en velik razlog, zakaj tako veliko ljubljančanov potrebuje provinco. Sicer pa ob koncu vikenda malo poglej koliko in kdo se vozi v LJ iz smeri ostalih SLO pokrajin in kako so vozila naložena. Dejstvo je, da eni brez drugih ne moremo. Kar je pa tudi prav. Sori, če ti to ni všeč!

Meni je povsem vseeno, kdo hodi, kaj tukaj dela, od kod je in podobno. Priznam pa, da … Stanje na ljubljanskih cestah zjutraj in popoldne. Katastrofa. In kar je najhujše, v vsakem avtu po eden. Jaz, če hočem zjutraj kam priti (hvala bogu mi ni treba) moram na najbolj prometno cesto v celi širni Sloveniji. To je cesta, kjer vse stoji. Večkilometrska kolona vsako jutro. Brez izjeme. In vsako leto je hujše. Moje mnenje je, da Ljubljana tega več ne prenese. Ne ljudi, pločevine ne prenese.

_________________________________________________ http://monoblog.over.net/zogca/ Včasih pekel, včasih sanje …

To je res.danes sem bil cel dan v LJ in stanje je neznosno.Pa je bila sobota.Kako je šele čez teden..

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

To je zato, ker imate takega župana, ki rajši gradi štadione, kot pa razširja ceste.

LJ ima problem, da infrastruktura ni prilagojena številu prebivalcev, ki se tam nahajajo oz. imajo v tem mestu dnevne opravke.

Ni kriv samo janković, saj je šele eno leto župan; temveč župani pred njim.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Tole je povsem mimo. Odkar je prišel Jankovič, se vsaj nekaj dogaja. Prej se ni dogajalo nič Simšičeva in Potočnikova … Kaj sta naredili? Nič.

Ceste širiti v takšnem mestu tudi ni nekaj, kar lahko narediš čez noč. Kako bi razširil Slovensko cesto? Kam?

_________________________________________________ http://monoblog.over.net/zogca/ Včasih pekel, včasih sanje …

New Report

Close