Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Cmok, cmok

Cmok, cmok

Jutro Jaz-ika. Zjutraj mi vedno delaš skomine in to po kofetu. Mmmm, kaj bi dala za skodelico kave sedajle.
Lep dan ti želim.

Bea, se je včeraj dobro izšlo..upam, da ja in zakaj si ne privoščiš kofija…bemti, tak luksuz si boš pa ja nardila za dobro jutro, jaz brez tega ne pogledam v dober dan;))..če v službi ne gre drugače..kupt en grelc vode in kofija in uživat..alo gremo!

Ne ni se izšlo, kot bi si želela. Je pa vsaka stvar za nekaj dobra. Danes je nov dan, zunaj je sonček in torej gremo dalje… če ne drugega v lov za kofetom:))). Grelec imamo, kavo tudi, za silo bo.

Imaš prav ja, vsaka stvar je za neki dobra in za neki slaba, to spoznamo šele mal kasnej,))..pridna..da si boš polepšala jutro z kofijem;))

Koga zdaj trebušček boli? :)))
No, jaz se za nekaj časa poslavljam. Me nekdo nujno potrebuje.
cmok
papa

Saj te jaz tud muci! Upam da ni prehudo

Trebušček? To pa ne povem
Cmok!

Dobro jutro najdražji moj. Tudi tebi bi bila negovalka, če bi me res potreboval. :))) Saj se mi zdi čigav trebušček je občutljiv. Ji boš že pomagal, ne?! :))

Dobro jutro draga moja! Bi mi pomagala? Lepo, lepo

:))Veš da bi ti, pri vsem. Saj sem ti že ničkolikokrat napisala, zate vse!

…………do kolen v toplo vodo………..hohoho

mmm, zlata si!

Ne, skočila bi pod avion:-)))))

Ne srček, tako neumna pa spet nisem! Vse, kar koristi tebi in meni.

To si ti rekel.

Mislil sem na avion, ki je 10.000 m nad zemljo:-))))

Tako čutim!
Cmokca!

Sem razumela dragi moj. :))) Aviacija mi niti ni tako neznana. Ampak tudi to je mogoče. Ampak koristi ni nobene od tega.

Na, zadaj tudi jaz ne razumem o kakšni koristi govoriš. Pa tudi jaz sem daleč od tega da bi bil blond:-))))

Ma, pozabi! Brez veze, zakaj bi obremenjevala tako lepo glavico kot je tvoja!?!
cmok

Sprašujem se… katera glavica je zdaj v igri;))?!

Mal pa lahko! Prosimmmm

:))) Obe!

Najbrž spodnjo:-)))))

Bom dragi, z veseljem, ampak na malo drugačen način kot zdaj.:)
Pa ta prosimmmm bi rada slišala tudi drugače, mmmmmm še,še!!!

Zdajšnji način ni pravi Majči??

New Report

Close