Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Cmok, cmok

Cmok, cmok

Vas vse pocmokam za dobro jutro!
cmok

Jutro, maja!

Ker sm ravno kle, ti tud js pošiljam en cmok….zaradi moje dobre volje! :))

Cmok Cmok, Rianna

jaz bi raje cmok od kakega kosmatega deda…….hahahahah
Dobro jutro!

:)) Sem opazila ja! Samo da si srečna! :))

hahaha, jaz tudi (no, ne ravno preveč kosmatega!)!!! Saj če sem čisto odkrita, so bili ti cmokci bolj namenjeni našim korenjakom tu, ampak za vas drage moje pa vseeno en tak na lička, saj se imamu tu vsi radi, ne!

Jutroooo. Cmok (na lička). :)))

:)))

Cmokca vsem damam!

O ljubi moj, samo nate sem čakala. mmmmmmmmmm

Jutro tudi gospodu. Cmok.

Pol se pa več kot stavek nima smisla oglašat.

Dobru jutro še enemu gospodu.

o ne, ne, ne. Diskretni, on je moj najdražji, ostali ste mi ljubi, nekateri pa samo simpatični. Ti si mi ljub, čeprav se ne prilepim na vsak tvoj post in odgovor, tako kot na Kira. :))
torej, cmokec posebej zate.

Res ljubica? Kako lepo!

Zdravo mala! Dons pa nič “našpičena”? Se vidi da pri tem najbolj pomaga če se našpičiš, hehe

Dvomiš v moja čustva do tebe?! Ah Kir no, saj veš da mi samo ti lahko polepšaš dan, pa naj bo še tako siv, dolgočasen in deževen. Ko vidim tvoj nick, moj obraz obsije sonce in nasmešek je zagotovljen. Vsaj do 15. ure.:)))

O ti moja mala porednica! Tako lepo mi pišeš. In nič na mojega srčka ne paziš, kaj če mi ga raznese?

Pišem ti samo resnico! Pazim na tvojega srčka, brez skrbi. Ravno zato so moji izlivi ljubezni bolj zadržani. Ne veš koliko ljubezni te še čaka pri meni!!!
cmok

Sem se ohladila, čeprav nisem bila “našpičena”. Žal. Ampak… zunaj je sonček in sem dobre volje. Poljubček.

Torej me vse najlepše šele čaka?!? Le s čim sem si prislužil vse to?

jaz sem si pa ves večer predstavljal kako se drajsaš:-)))

Jaz tudi:)))

S tem, da si kar si in nas razveseljuješ s svojim optimizmom. S svojim včasih malo dolgim jezikom, s svojo zrelostjo,…..Zato, ker tudi najboljša vina točijo v najdragocenejše kozarce z največjo ljubeznijo, ker se zavedajo, da je vsaka kapljica dragocena!

Potem si že vsa pocmokana v tem lepem jutru,))..jaz ti pa namesto cmoka dajem raje en dobr kofe..tak penast kapučin posut z malo dobrega kakava in brez cukra, ker imava obe zelo sladek življenje..ane;))hihi

Znaš prav za srce, ni kaj :-)))

New Report

Close