Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Cmok v grlu

Cmok v grlu

Hči 18 let, je malo bolna. Vročina do 38, boli jo glava, kosti in pravi, da ima občutek kot bi imela cmok v grlu. Zdravnica ji je rekla naj počaka kak dan in potem spet pokliče. Mene pa zanima s čim bi lahko bil povezan ta cmoki v grlu ? Izkušnje?

Verjetno ima vneto grlo in ima občutek cmoka. Ali se ti ne zdi? Poglej ji malo v usta pa ti bo takoj jasno.
Je hči prvič v življenju bolna?

Z vnetjem grla. Če je virusno, se zdravi simptomatsko. Za grlo naj grgra žajbljev čaj (potem izpljune, ne spije).

sluznica oteče in se čuti smok. po bolezni izgine

Namaže naj se z materino dušico (kremo) po vratu, da bo vdihovala hlape. Cmok se “zmehča” in ga lahko odhrkne. Ko sem jaz to preizkusila, nisem mogla verjeti, da res tako deluje.

Grla sploh nima vnetega in je ne boli. Saj ravno zato je čudno.

Kakšno kompliciranje! Poleg bolezni je prišel še cmok v grlu. Bo že preživela.

Zivio, jaz sem imela cmok v grlu,moja osebna zdravnica mi je dala napotnico za orl,SLA sem na pregled in mi je rekel,da je to od vdihavanju suhega zraka,ko imam usta skos odprta,se ponoči ne diham skozi nos in posledično se zaradi tega naredi cmok v grlu ,ki pa ga tudi zdravnik ni videl in pa rekel je da imam eno nosno sluznico neprehodno da ne morem vredu duhati skozi usta naj se kontruliram kako diham.dal mi je antibiotik in po jemanju tega mi je izginilo.je zelo neprijetno,vem,zato ji naj osebna zdravnica napise napotnico za ORL.LP pa hitro okrevanje:-)

Lahko je tudi samo obcutek cmoka v grlu, ki se lahko pojavi v stresnem obdobju ali pri kaksnih tesnobah, strahu. Verjetno je za pocakat par dni, ne bo hudega

Nikoli ne bom pozabila, ko sem bila stara okoli 19, 20 let (pa sem zdaj že 50) in imela občutek cmoka v grlu. In to kar nekaj mesecev. Kot bi imela nekaj v grlu. Zdravnica nič videla, na ORL nič našli. Ko mi je osebna zdravnica rekla, da ni nič, sem bila prav jezna, kako lahko reče, da ni nič, če pa čutim, da imam nekaj v grlu! No, po nekaj mesecih je občutek izginil in sovpadal z prekinitvijo odnosa s fantom s katerim se nikoli nisem prav dobro počutila, ampak me je tako vztrajno osvajal in mi kazal toliko pozornosti in ljubezni, da sem hotela vseeno probati z njim, čeprav nisem bila zaljubljena vanj, mi je bil pa všeč. Ampak očitno sem šla tako močno proti sebi, da je nekje moralo udariti ven. Občutek cmoka v grlu se je začel kmalu po tistem, ko sem se odločila, da bom z njim in izginil po tistem, ko sem videla, da ne morem biti z njim in končala razmerje. Da bi lahko bilo to, sem pomislila šele kasneje, ko je cmok v grlu izginil. Ne vem, lahko bi bilo tudi kaj drugega in bi slučajno sovpadalo, ampak… kdo ve.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno85961, 24.04.2024 ob 08:03

Nikoli ne bom pozabila, ko sem bila stara okoli 19, 20 let (pa sem zdaj že 50) in imela občutek cmoka v grlu. In to kar nekaj mesecev. Kot bi imela nekaj v grlu. Zdravnica nič videla, na ORL nič našli. Ko mi je osebna zdravnica rekla, da ni nič, sem bila prav jezna, kako lahko reče, da ni nič, če pa čutim, da imam nekaj v grlu! No, po nekaj mesecih je občutek izginil in sovpadal z prekinitvijo odnosa s fantom s katerim se nikoli nisem prav dobro počutila, ampak me je tako vztrajno osvajal in mi kazal toliko pozornosti in ljubezni, da sem hotela vseeno probati z njim, čeprav nisem bila zaljubljena vanj, mi je bil pa všeč. Ampak očitno sem šla tako močno proti sebi, da je nekje moralo udariti ven. Občutek cmoka v grlu se je začel kmalu po tistem, ko sem se odločila, da bom z njim in izginil po tistem, ko sem videla, da ne morem biti z njim in končala razmerje. Da bi lahko bilo to, sem pomislila šele kasneje, ko je cmok v grlu izginil. Ne vem, lahko bi bilo tudi kaj drugega in bi slučajno sovpadalo, ampak… kdo ve.

Želodec. Gerb. Zasluzenost telesa.. to vse je lahko famozni cmok v grlu. Je treba poskusiti s hrano najprej urediti..pa mogoče s pomočjo tablet, če ne gre drugače.

New Report

Close