Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Covid in migranti

Covid in migranti

Vas ni nič strah? V Iranu se neuspešno spopadajo s korono, od tam pa ljudje bežijo proti Turčiji. Turčija pa zdaj berem, da jih oborozuje in pušča proti Grški meji. En okužen in 3.6 milijona oboroženih koronovcev bo na poti k nam!!!!! Ne vem ali se naj smejim ali jočem. Meja z Grčijo bo po twitanju sodeč kmalu padla in se jih bo vsulo. Jaz sem že cel večer v šoku.

V bistvu imaš prav. Iran, sosednja država je pa Turčija, kot kot Slovenija in Italija. V Iranu se je ušel izpod nadzora. V Italiji pa tudi. Seveda, zato so pa odprli mejo, tile so najbrž že okuženi, ker so sigurno že okuženi Iranci pomešani. Tempirana bomba. Pol bo pa zahod kriv, ko bodo začeli padati. Mi še za svoje nimamo opreme, kaj šele za njih. Isto balkan.

Se kdo reče,da JJ vse načrtno?!

Vse to je začelo odkar je odstopil Šarec:

Corona, Janez Janša, Migranti, padec finančnih trgov, prazne police v trgovinah, pomanjkanje mask, pomanjkanje bencina na črpalkah…


Tip je res car. Kolk enega materiala se je vsul odkar je na “oblasti”, prej pod Šarcem pa nič. No ja, mask in razkužila tudi pod Šarcem ni bilo. Torej ni bil tako za en drek kot trdite. Res pa JaJotu ne seže do žulja na peti.

Saj glede izbeglic se ve da nam lažejo kot pes teče, lažejo verjetno tudi o primerih koronavirusa pri nas in coronawatch o globalni statistiki primerov in smrti. Namen je verjetno, da ne izbruhne globalna panika. Tako ljudi pomirijo a Kitajci ne nosijo zastonj skafandrov in zapirajo ljudi v hiše. Gledal sem tud video, kako kurijo žive ljudi, mrlič in živ skupaj v črni vreči, nato pa skupaj v peč. Navadne gripe se ne bi tako trudili zajeziti.

o živih in kurjenju?
[/quote]

https://www.google.com/amp/s/amp.ibtimes.sg/coronavirus-patient-claims-chinese-medical-team-sent-alive-patients-cremation-video-40217

Bilo tudi po ntd dnevniku in se en youtub kitajc govori isto. Obstajal je posnetek na tw in ga ne najdem, ko spalijo familijo, 2 starša in otroka skup. Otrok se živ in ga s palico tišči v vrečo in v krematorij. Če kdo ima naj zalepi prosim link

New Report

Close