Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek črnoglede napovedi za prihodnost

črnoglede napovedi za prihodnost

Pozdravljeni!

Tole sem danes prejela na mail in mi je kar sapo vzelo ko sem prebrala. Zdaj pa se sprašujem koliko je v tem resnice. Moje mišljenje je sicer deljeno/mešano, ampak mi je dalo misliti.

Lp
————————————————————————

3.svetovna vojna 2010
objavljeno dne: 29.9.2008 ob 18:05

Črne napovedi je izrekla jasnovidka Vangelija Gušterova, poznana kot Baba Vanga. Starka je v življenju do potankosti točno napovedala že številne svetovne katastrofe, med katere sodi začetek 2. svetovne vojne, nesreča ruske jedrske podmornice Kursk in napad na Svetovni trgovinski center.

Napovedala tudi svojo smrt
Gušterova je napovedala, da se bo tretja svetovna vojna začela po poskusu atentata na štiri državnike in po sporu v Indiji, ki naj bi se zgodil leta 2010. Vanga je obenem napovedala tudi pretekle spopade v Gruziji, kar je tudi prebudilo že dolgo pozabljeno prerokbo svetovno znane jasnovidke. Vanga je sicer umrla 11. avgusta leta 1996. Srhljivo pri tem je, da je starka napovedala tudi točen datum svoje smrti. Še pred smrtjo je napovedala tudi svojo naslednico, 10-letno slepo deklico iz Francije, o kateri naj bi se v prihodnosti še veliko govorilo.

Ko je leta 1980 starka napovedala: “Ob koncu stoletja, v avgustu leta 1999 ali leta 2000, bo podmornico Kursk zalila voda, kar bo objokaval cel svet,” so njene napovedi obsojali in jih razglašali za blaznost. Ko pa je nato avgusta 2000 podmornica Kursk dejansko potonila, so Vangine napovedi postale še kako smiselne.

Napoved 11. septembra
Leta 1989 je slepa starka dejala: “Groza, strah. Ameriška dvojčka se bosta sesedla pod napadi jeklenih ptic. V grmu bodo zavijali volkovi in prelita bo nedolžna kri”. Besede so seveda opisovale teroristični napad na Svetovni trgovinski center, ki se je zgodil 11. septembra leta 2001. Ameriški predsednik v času napada je bil George Bush, kar se v prerokbi navezuje na grmovje.

Vanga je za čas svojega življenja napovedala tudi perestrojko v nekdanji Sovjetski zvezi in smrt princese Diane. Krožijo celo govorice o tem, da jo je v času druge svetovne vojne obiskal Adolf Hitler, ki naj bi njeno hišo zapustil vidno razburjen, saj naj bi mu Baba napovedala njegov neslavni konec.

Prerokovala že s 16 leti
Vangelija Pandeva Dimitrova, po poroki Vangelija Gušterova, se je rodila tretjega oktobra leta 1911 v makedonskem mestu Strumica. V Bolgariji je živela od leta 1942 naprej. Vid je izgubila kot 12-letna deklica, saj jo je dobesedno odnesel tornado. Našli so jo zakopano pod kupom kamenja, medtem ko je imela oči polne peska. Prihodnost je začela napovedovati s šestnajstimi leti, vendar so se njene sposobnosti razvile do najvišje stopnje šele po tridesetem letu.

Jasnovidka je trdila, da so njene paranormalne sposobnosti povezane z nevidnimi bitji, ki ji pošiljajo informacije skozi čas in prostor. Med bizarnimi napovedmi je omenila tudi, da bodo ljudje čez približno 200 let vzpostavili vez z Nezemljani, medtem ko nekateri izmed njih že dalj časa živijo na Zemlji. Nezemljani naj bi prihajali iz planeta imenovanega Vamfim.

KAJ JE NAPOVEDALA….

U jednim ruskim novinama u maju ove godine sabrana su neka od prorocanstava Vangelie Gushterove, poznatije kao Vanga, koja je kao isecak preneo i Serbiandownload.

2010. – Pocetak III svetskog rata. Rat ce poceti u novembru 2010. i zavrsice se oktobra 2014. godine. Pocece kao obican rat, zatim ce biti upotrebljeno prvo atomsko, a zatim i
hemijsko oruzje
2011. – Kao rezultat radioaktivnih padavina, na severnoj polulopti ne ostaje ni zivotinja ni biljaka. Zatim muslimani pocinju hemijski rat protiv preostalih Evropljana.
2014. – Vecina ljudi patice od cireva, raka koze i drugih koznih bolesti (kao posledica hemijskog rata)
2016. – Evropa je skoro bez ljudi
2018. – Kina postaje nova svetska sila. Zemlje u razvoju prestaju da budu eksploatisane i postaju eksploatatori
2023. – Orbita Zemlje se neznatno menja
2025. – Evropa je i dalje jaso slabo naseljena
2028. – Stvaranje novog vida energije (verovatno kontrolisana termonuklearna reakcija). Glad postepeno dobija na snazi. Kosmicki brod sa ljudskom posadom polece ka Veneri.
2033. – Polarni led se topi. Nivo okeana raste
2043. – Procvat svetske ekonomije. Evropom vladaju muslimani.
2046. – Svi ljudski organi mogu da se uzgajaju. Zamena organa postaje jedno od najboljih metoda lecenja
2066. – Za vreme napada na muslimanski Rim, S.A.D. koriste novi oblik oruzja – klimatsko. Naglo zahladjenje
2076. – Bezklasno drustvo (komunizam)
2084. – Oporavak prirode
2088. – Nova bolest – starenje za nekoliko sekundi
2097. – Brzo starenje pobedjeno
2100. – Vestacko sunce osvetljava tamnu stranu Zemlje (ovo nije sasvim objasnjeno – da li ce se vestacko sunce okretati sa Zemljom, ili ce Zemlja biti sve vreme okrenuta Suncu, kao sto je Mesec okrenut prema Zemlji)

ne širi panike … tudi, če bi bilo res, kaj bi ti pomagalo?

Sicer nikoli ne verjamem v takšne ali drugačne vedeževalce. Priznam pa, da tega ni bilo prijetno prebrati:(

To je krožilo že nekaj časa nazaj. Vtipkaj v googla njeno ime in noben zadetek ne bo starejši od pol leta. No pred meseci je krožilo, da se začne vojna novembra 2009, torej smo dobili +1 leto.

ne se ozirat na črnogledosti
Uživajmo teh par petkov, k jih imamo 🙂

Življenje je kratko
Življenje je kratko; krši pravila, pozabljaj hitro, poljubljaj počasi, ljubi počasi, smej se nekontrolirano ter nikoli ne obžaluj tistega, kar ti je pripeljalo nasmešek na tvoja lica.

******************************************************************************************************** Je juho polil pa jih je slišal : a zdej si pa sit, k boš lačen ...

Zaradi vsesplošne svetovne krize zna nekje počit.

No, tole me je malo potolažilo.

“2011. – Kao rezultat radioaktivnih padavina, na severnoj polulopti ne ostaje ni zivotinja ni biljaka. Zatim muslimani pocinju hemijski rat protiv preostalih Evropljana.

2016. – Evropa je skoro bez ljudi”

Kolikor je meni jasno, je Evropa na severni polobli.
In če na tej severni polobli ne ostane ne živalica ne rastlinica, kako preživijo Evropejci – ljudje?
In kako je lahko 4 leta pozneje Evropa skoraj brez ljudi, če že l.2011 ni ostalo nobeno živo bitje?

Res je kar groza to prebrati,sploh ko pomisliš koliko smo še mladi in da bodo verjetno to naši otroci doživeli,če se zgodi!Nekaj časa nazaj sem gledala en film(ne spomnim se naslova) ki je opisovall kajvse je napovedal Nostardamus in je bilo veliko tega res!Pa pomislite kdaj je on živel….
Verjetno res zna kmalu kje kaj udarit in verjetno ne bomo dolgo časa brezskrbno v miru živeli,vendar dokler je tako kot je nam nič ne manjka!
Verjamem pa da se zna zgodit da bi bila lahko naslednja vojna-tudi svetovna zaradi vode-če se seveda nič od tega ne bo ursničilo!

Meni se že to čudno zdi, ker se samo Evropa omenja. Kje so pa druge države??? Halllo.

No pa da vidimo če je zadela??? Upajmo da ni.

:-)))))))))))))))))))))))))))))

Tudi če bi vse ostalo še nekako verjela, ok prvo letnico tudi čisto možno da se bo tako zgodilo, se pravi III vojna od l.2010, ampak vsi ostali dogodki po letnicah … to je pa dejansko krneki.

Poknilo bo definitivno spet, samo vprašanje je kje in v kakem obsegu. Srčno upam, da bo to isto, kot je bila panika okrog prehoda tisočletja. In da se nič ne zgodi.
Ampak glede na recesijo še zdaj lahko čakamo samo tako inflacijo, kot smo jo preživljali v osemdesetih, pa smo v totalnem dreku.

Ah, ena stara babnica iz culukrafije pa res ve kaj je orbita, kemijsko orožje,celo KLIMATSKO orožje….bla bla, kr neki…

Ne morem verjeti, da tole že od daleč resno jemljete. Na kakem nivoju pa ste, no. Petletni froci? Moj bog.

V drugi polovici leta 2008 je bilo napisano, da bo konec leta 2008 izvršen atentat na 4 svetovne voditelje – tudi ona napovedala (očitno narobe).
To, da se orbita menja, so pisali že drugi in za to ti ni treba biti jasnovidec.
Uporaba atomskega in kemičnega orožja je verjetno (žal) samo stvar tega, kdo bo imel jajca to uporabiti. Kemično orožje pa Američani itak uporabljajo že vsaj od Vietnama dalje.
Nov vir energije je nujen – tega tudi ni treba napovedovati. Ravno tako bo veliko več lakote, ampak predvsem zaradi izredne rasti svetovne populacije.

Kr neki bi rekli v Ljubljani:-)))

Jah, stvar je taka, da nas že itak ni več. Leta 2000 je bilo konec sveta. Rešili so se eni, ki so imeli pripravljene čolne, osrtali pa ne.

Moja mami je vedno rekla, da so že od nekdaj bili taki, ki so paniko delali.

se že mal bolj počutm uf…..dobr da so nekateri bolj pozitivni….

Nikoli nisem bil kaj preveč črnogled in te napovedi za prihodnost so tako tako… Nostradamus je marsikaj napovedal, je pa tudi zelo lokalizirane dogodke znal zelo posploševati.

Edino nekaj je res: šele zadnjih 65 let ima človeštvo orožje, s katerim dejansko lahko zradira večino sveta. To je dejstvo, napovedovanje natančnih datumov pa ne smatram kot relevantno.

Ja, se pa še na koncu kak idiot najde, ki se bo po teh datumih ravnal :S

Nisem brala do konca ker je brezzveze.

Jaz mislim tako in se opravičujem za besede: kar se financ tiče smo itak že v riti, globje ne moremo. Če bi bila jaz jasnovidka, bi rekla da je finančno konec sveta. Vauuuuu kako grozno se sliši. AMPAK kaj nas ljudi dviga nad opice????

To je UM, RAZUM, ZMOŽNOST PREŽIVETJA.

Glej jaz nisem revna, sem pa nekje srednji razred, ki se v tem trenutku prebija in poskuša preživeti. Če nam to uspe smo na konju. Ne napovedi in razna besedičenja, REALNOST je tista ki nas obdaja, smo v njej in moramo preživeti.

Briga me za razne kvazi preroke, jaz bi samo rada prežiovela in h kruhu spravila svoje otroke.

Zdravo!

Tudi,če bo kaj od tega dejansko res, v kar niti ne dvomim, pa žal nimamo kaj storit ali spremenit.Ali pač? Najboljš je čimbolj polno živeti sedanji trenutek, ljubiti drug drugega in skrbeti za čisto okolje,kolikor pač kot posamezniki lahko..
Sicer pa, če spremljamo dogajanje po svetu, se že sedaj godi toliko hudega in krivic, lakote in nasilja, da te zmrzne pri srcu. Toliko enega denarja se dnevno obrne za orožje, na drugem koncu pa umirajo komaj rojeni otroci, ker nimajo hrane, cepiva in ustrezne zdravniške oskrbe. Kaj ni že to grozno? Pa tudi vojne se dogajajo marsikje, pa se o tem v novicah sploh ne govori, saj je najlažje spregledat, >nč vedt

New Report

Close