Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Cucki več vredni kot otroci

Cucki več vredni kot otroci

Se strinjam z naslovom teme in pravim hvala bogu da je tako.

Malo vročine ne bo nič škodilo. Problem je samo v tem, da je narod postal obupno razvajen. Kako so pa ljudje preživeli vročino v vseh tisočletjih, ko še niso poznali klimatskih naprav? Kako se je takrat rojevalo? Pravzaprav še pred tridesetimi leti skoraj nihče ni imel klime, ne v avtomobilu, ne v stanovanju, ne v službi, zdaj boste pa brez tega kar vsi pocrkali ali kaj?

Avtorica očitno misli da maš lahko rad ali živali ali otroke… Tretje možnosti da lahko oboje očitno ne premore… To more bit težko življenje če vedno vidiš samo opcijo a in opcijo b, vseh ostalih možnosti
ti pa um ne zmore dat na voljo… Sem za to da se ne živali ne otrok ne pušča v razgretih avtomobilih in da čimprej namontirajo klimatske naprave v porodnišnico

Jaz pa ne razumem, zakaj se operacije delajo pod narkozo.
Desko med zobe, tako kot so delali nekaj desetletij nazaj, pa bo!

Ja zakaj že so pa potem zaradi unih psov naredili tako paniko pa Policijo in nevem kaj, saj včasih niso imeli klime v avtu in je vse OK. Res znate pametovati kaj je bilo ja bilo je tudi zdravstvo bolje urejeno, kot danes in to brez klim. Žal!

Vse vam prav pride, da lahko pizdite brez veze. Zdaj vas je sama skrb za uboge otročiče, ker jim je poleti vroče, po drugi strani pa pizdakanje čez permisivno vzgojo, ki mularijo zavija v vato in razvaja, da ne spoštujejo nobene avtoritete, namesto da bi se jih s trdo roko vzgajalo. Kaj bi vi sploh radi pravzaprav?

Aha. In prava vzgoja se začne edino tako, da otrokova mama rojeva v čim bolj nemogočih razmerah …

Poletne temperature so torej nemogoče razmere. Ubogi mučeniki, kaj hujšega se vam res ne bi moglo zgoditi. 30 stopinj celzija avgusta? Kakšne pošastne razmere! Kakšni nečloveški pogoji bivanja! Kakšna strahota!

Žalostno je, da se odrasel človek tako lahkotno norčuje iz tako resne teme.

Stanje je kritično, ne samo resno. Nova porodnišnica je stara 30 let, stara pa čez 200. Ves ta čas se je tam rojevalo in okrevalo brez klimatskih naprav. Od letos naprej se temu reče nečloveške razmere.

Tako ali tako je splošno znano, da so idealne razmere za rojevanje na polju, med odmorom med okopavanjem krompirja …
Kako lahko ženske sploh pomislijo, da bi morda lahko rojevale in okrevale po porodu v drugačnih razmerah?

Ali naj vrnemo v prakso še obvezno rezanje presredkov in privezovanje nog v stremena?

P.S.: Počasi, a zanesljivo prihajaš v leta, ko boš verjetno vedno pogosteje potreboval zdravstvene usluge. Le glej, da ne boš izbral preveč modernih metod in ustanov. Lahko škodijo zdravju.

Tako ali tako je splošno znano, da so idealne razmere za rojevanje na polju, med odmorom med okopavanjem krompirja …
Kako lahko ženske sploh pomislijo, da bi morda lahko rojevale in okrevale po porodu v drugačnih razmerah?

Ali naj vrnemo v prakso še obvezno rezanje presredkov in privezovanje nog v stremena?

P.S.: Počasi, a zanesljivo prihajaš v leta, ko boš verjetno vedno pogosteje potreboval zdravstvene usluge. Le glej, da ne boš izbral preveč modernih metod in ustanov. Lahko škodijo zdravju.
[/quote]Si zelo zašla!
Kaj ima veze tvoj odgovor z mučenjem psov nedavno? Poveličevati v tem primeru enega kot to delaš ti je nehumano!
Vsako živo bitje si zasluži kapljico vode in zrak. Tem psom je to bilo odvzeto!!!
Sem mama, nisem ljubiteljica psov in sem za human odnos , ne za poveličevanje!

Si zelo zašla!
Kaj ima veze tvoj odgovor z mučenjem psov nedavno? Poveličevati v tem primeru enega kot to delaš ti je nehumano!
Vsako živo bitje si zasluži kapljico vode in zrak. Tem psom je to bilo odvzeto!!!
Sem mama, nisem ljubiteljica psov in sem za human odnos , ne za poveličevanje!
[/quote]

Se opravičujem. Priznam, nisem se najprej opredelila do naslovne teme, ampak sem se lotila komentiranja odgovorov.

Popravljam napako:
Zelo sem vesela, da se je na področju skrbi za živali začelo premikati na bolje in da ljudje in ustanove reagirajo v primerih neustreznega ravnanja oz. mučenja živali. Upam, da se bo ta trend ohranjal in da se bo stanje še izboljševalo.
Če se ljudje povežejo, očitno še vedno lahko dosežejo spremembe. Dajmo to upoštevati in morda bomo tudi še na katerem drugem področju ‘premikali gore’.

Eno takšnih področij, kjer bomo ljudje morali kmalu ‘zavihati rokave’, pa je tudi zdravstvo.
Bi bilo pa presenečenje, če ne bi uspeha ene skupine drugi skritizirali, namesto da bi ga vzeli kot spodbudo za dosego svojih ciljev.
Presenečenje bi bilo tudi, če nekateri ne bi zagovarjali zastarelega in neustreznega stanja na določenem področju kot čisto sprejemljivega.

In ker mi ta miselnost, da naj nekdo trpi, ker pač nekdo nekje trpi še bolj ali ker je bilo takšno trpljenje nekoč ‘standard’, pač ni blizu, sem v tej temi kontrirala takšnim zapisom.

A nikjer nisem oporekala pomoči psom ali omalovaževala trud ljudi, ki so sodelovali v akciji reševanja psov iz pregretega vozila!
Pač nisem pristaš polariziranja v stilu, če si za to možnost, pomeni, da nasprotuješ drugi, za področja, ki so pravzaprav neodvisna ena od drugih.

Hkrati lahko potekajo informiranja ljudi, akcije in izboljšave na več področjih.
Za to je pravzaprav dokaz tudi ta tema, saj se v teh dneh v medijih pojavljajo tako zgodbe o reševanju psov kot sedaj še o stanju v bolnišnicah, in nas tako skušajo podrezati, da morda vsaj malo izboljšamo svet okoli nas.
http://www.rtvslo.si/zdravje/novice/v-nekaterih-sobah-ljubljanske-porodnisnice-tudi-29-stopinj-celzija/462856

http://www.rtvslo.si/zdravje/novice/na-infekcijskem-oddelku-ukc-ja-maribor-v-sobah-30-stopinj-celzija-in-vec/462677

http://www.rtvslo.si/crna-kronika/svicarski-drzavljanki-na-obali-odvzeli-pse-ki-jih-je-puscala-v-avtomobilu/462624

Ko se boš odločila, da poveš po resnici tako kot je bilo, ko boš nehala lagati ter prikrojevati resnico tako kot tebi paše, se bomo pogovarjali naprej. Prej ne. Z lažnivci ne debatiramo.
[/quote]

Lažeš ti in ostale cuckojebke prav tako..
Koliko čas so bili cucki sami v avtu, ne piše nikjer saj tudi ugotoviti ne more nihče. Vse je zgolj ugibanje. Vsekakor v avtu niso bili dolgo, če pa so veterinarji in inšpektor lepo napisali, da so cucki imeli odprte šipe v avtu, da so imeli nastavljeno vodo v posodi in da niso bili dehidrirani.
So pa kazali znake vznemirjenosti, kar je logična posledica tega, ker so “pametni” cuckojebci hodili okoli avta jih gledali in galamili okoli.
Torej psi niso bili dehidrirani, imeli so odprto šipo, v dveh primerih so imeli vodo poleg, v enem primeru pa vode ni bilo. Ampak v vseh treh primerih drugega zdravstvenega stanja veterinarji pri psih niso zaznali razen vznemirjenost in v enem primeru hitrejše dihanje. Kar je logično in nič nevarnega.
Torej psom do takrat ni bilo še nič hudega, zgodba sloni samo na predvidevanju, kaj bi lahko bilo, če bi bilo……
Vse drugo je prikrojevanje, natolcevanje in jezikanje vas cuckojebk, ki ste itak znane po svoji degeneriranosti in pomankanju zdravega razuma..
In ko se tema nanaša še na primerjavo z otroki, povem še to;.
Večina od vas cuckojebk tako rada poudarja, da ima rada pse in živali oh in sploh in hkrati v isti sapi zagovarja splav otroka, češ da je otrok v vašem telesu tujek, ki ga imate pravico spucati, ker to je bojda sodobna pravica in samo vaša stvar. Gravžate se mi.

Imaš povsem prav, za vse je denar, za migrante, za nevem kaj vse, za zdravstvo ga pa kao ni. Oglasili so se vsi v en glas zaradi tistih psov in prokletih cuckov, ki nam serjejo vse povsod. Da bi se pa kdo za stanje, kakršno je v porodnišnicah in bolnicah oglasil ah to pa ne.
[/quote]

Tudi jaz se zelo strinjam z doticno gospo.

Imaš povsem prav, za vse je denar, za migrante, za nevem kaj vse, za zdravstvo ga pa kao ni. Oglasili so se vsi v en glas zaradi tistih psov in prokletih cuckov, ki nam serjejo vse povsod. Da bi se pa kdo za stanje, kakršno je v porodnišnicah in bolnicah oglasil ah to pa ne.
[/quote]
In kaj narediš Za to? Zberi denar in kupi klime ali pa pojdi tja in jih pahljaj. Zberi ljudi in naredite nekaj, če ti to ne da spančakat. Ne vem kako smo sploh rodile pred 30 leti.
Sicer pa takole. Pomagati je potrebno vsakemu živemu bitju. Je pa res, da se pes ni prostovoljno zaprl v avto, v porodnišnico pa gremo prostovoljno.

Lažeš ti in ostale cuckojebke prav tako..
Koliko čas so bili cucki sami v avtu, ne piše nikjer saj tudi ugotoviti ne more nihče. Vse je zgolj ugibanje. Vsekakor v avtu niso bili dolgo, če pa so veterinarji in inšpektor lepo napisali, da so cucki imeli odprte šipe v avtu, da so imeli nastavljeno vodo v posodi in da niso bili dehidrirani.
So pa kazali znake vznemirjenosti, kar je logična posledica tega, ker so “pametni” cuckojebci hodili okoli avta jih gledali in galamili okoli.
Torej psi niso bili dehidrirani, imeli so odprto šipo, v dveh primerih so imeli vodo poleg, v enem primeru pa vode ni bilo. Ampak v vseh treh primerih drugega zdravstvenega stanja veterinarji pri psih niso zaznali razen vznemirjenost in v enem primeru hitrejše dihanje. Kar je logično in nič nevarnega.
Torej psom do takrat ni bilo še nič hudega, zgodba sloni samo na predvidevanju, kaj bi lahko bilo, če bi bilo……
Vse drugo je prikrojevanje, natolcevanje in jezikanje vas cuckojebk, ki ste itak znane po svoji degeneriranosti in pomankanju zdravega razuma..
In ko se tema nanaša še na primerjavo z otroki, povem še to;.
Večina od vas cuckojebk tako rada poudarja, da ima rada pse in živali oh in sploh in hkrati v isti sapi zagovarja splav otroka, češ da je otrok v vašem telesu tujek, ki ga imate pravico spucati, ker to je bojda sodobna pravica in samo vaša stvar. Gravžate se mi.
[/quote]Pojdi sedet za pol ure v razbeljen avto, pa vodo ti bomo dali.

Tudi jaz se strinjam z avtorico. Pisanja o tistih psih v avtu ni videti konca. O mamicah, ki rojevajo v nemogocih razmerah pa nic. Samo o tem je bilo govora. Zakaj toliko pozornosti za pse in skoraj nic za otroke. So psi nasa prihodnost?

ker plačujemo zdravstveno zavarovanje za to, ne pa za davke za vsakodnevne scene tebe in tvojega psa.

In kaj je tako nemogoče v tistih razmerah? A jih bičajo med rojevanjem?

Lažeš ti in ostale cuckojebke prav tako..
Koliko čas so bili cucki sami v avtu, ne piše nikjer saj tudi ugotoviti ne more nihče. Vse je zgolj ugibanje. Vsekakor v avtu niso bili dolgo, če pa so veterinarji in inšpektor lepo napisali, da so cucki imeli odprte šipe v avtu, da so imeli nastavljeno vodo v posodi in da niso bili dehidrirani.
So pa kazali znake vznemirjenosti, kar je logična posledica tega, ker so “pametni” cuckojebci hodili okoli avta jih gledali in galamili okoli.
Torej psi niso bili dehidrirani, imeli so odprto šipo, v dveh primerih so imeli vodo poleg, v enem primeru pa vode ni bilo. Ampak v vseh treh primerih drugega zdravstvenega stanja veterinarji pri psih niso zaznali razen vznemirjenost in v enem primeru hitrejše dihanje. Kar je logično in nič nevarnega.
Torej psom do takrat ni bilo še nič hudega, zgodba sloni samo na predvidevanju, kaj bi lahko bilo, če bi bilo……
Vse drugo je prikrojevanje, natolcevanje in jezikanje vas cuckojebk, ki ste itak znane po svoji degeneriranosti in pomankanju zdravega razuma..
In ko se tema nanaša še na primerjavo z otroki, povem še to;.
Večina od vas cuckojebk tako rada poudarja, da ima rada pse in živali oh in sploh in hkrati v isti sapi zagovarja splav otroka, češ da je otrok v vašem telesu tujek, ki ga imate pravico spucati, ker to je bojda sodobna pravica in samo vaša stvar. Gravžate se mi.
[/quote]

točno tako. pasjejebk je res sama ljubezen, samo ne do sočloveka. v veliki večini jim je pa edini dosežek v življenju lastništvo psa, do katerih se obnašajo tako, kot se normalni ljudje obnašajo do svojih potomcev. ko to vidiš, lahko samo zamajaš z glavo do kam je človeštvo prišlo. obup, ko je človek tako zafuran, da ne prepozna več razlike me človekom in žvadjo!

Preberite sami za sabo, pa boste brez težav ugotovili, zakaj imajo nekateri raje živali. Kaj vraga pa je v vas, kar bi kdo lahko imel rad? Ničesar ni, ničesar. In če boste vzgojili potomce za sebi podobne….

živali imajo raje, ker so totalno zakompleksani z fardirbano samopodobo in nesposobnostjo ljubezni do sočloveka. včasih si umislijo psa, kot nadomestek partnerja ali otroka, včasih pa zgolj za modno muho. nč bat, mi bomo vzgojili svoje otroka tako, da bodo ločili kaj je človeka, kaj pa žival.

Vidiš. Stvar je v tem, da se napačni razmnožujete in pofrdirbate tale svet še bolj s svojim pridelkom.

Vidiš. Stvar je v tem, da se napačni razmnožujete in pofrdirbate tale svet še bolj s svojim pridelkom.
[/quote]

Še dobro, da ti s svojim psom ne moreš imeti pridelka. To bi šele bil posrečen “vaš” svet.

New Report

Close