Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Cucki več vredni kot otroci

Cucki več vredni kot otroci

Drhal se razmnožuje po svetu in taki bi radi še nadstandardne razmere v porodnišnicah, da bi bili še bolj uspešni s svojim genetskim onesnaževanjem zemlje.

jeba.t ga … lažje je imeti rad pse, mačke, kanarčke (ki ti nič nočejo in so odvisni od tebe) kot ljudi, ki imajo svojo voljo, bi kaj tvojega …

Jaz pa v obeh primerih vidim da novinarji eni ali pa drugi pač pišejo tisto kar se bere in s tem nabirajo svojo popularnost. Ne eni ne drugi pa nebi naredili nič da se zboljša.
Glede zapiranja v avto v tej vročini, saj ni važno za katero živo bitje gre, mislim temperatura naraste v pol ure lahko tudi na 60 stopinj ali več.
Glede porodnišnice, ja je vroče ne verjamem pa da bi klime v sobah pripomogle k večjemu zdravju otrok. Ker če je ovoj zgradbe slab, kar je, če ni zunanjega senčenja, če so okna slaba,… po možnosti še klimo postavijo napačno pa imamo idealne pogoje za prehlade, angine, pljučnice,… Si res želite novorojenčka postaviti v sobo kjer iz ene strani greje sonce iz druge pa piha mrzla klima? No jaz ne.
Sem rodila pred 12 leti tudi v taki vročini kot je sedaj. Pač otroke smo imeli v porodnišnici ves čas samo v pleničkah, kakšen bodi ali pa majčka. V 3 dneh hči ni imeli nobenih oblačil na sebi razen ko je zaspala če je bila potreba sem jo pokrila z rjuho. In to je bilo to.

Se tudi jaz zelo strinjam z avtorico.

Se pa sprašujem, zakaj toliko ljudi podpira to norijo s psi. Kaj res niso več sposobni sobivati z ljudmi in imajo zato raje pse?

Sicer mi ni jasno, kakšno povezavo imajo psi s porodnišnico in razmerami v njej, me pa vseeno zanima, zakaj se ne združite in naredite nekaj v smeri, da se zadeve uredijo. A ja, čakate, da bo kdo drug.
p.s. A če potamanimo vse pse, bo v porodnišnici manj vroče?

Pohvala Bauhausu:
https://www.vecer.com/primer-bauhaus-bodo-morala-zasebna-podjetja-resevati-zdravstvo-6541078

»Zaradi izjemno visokih temperatur letošnjega poletja smo včeraj Porodnišnici Ljubljana donirali prenosne klimatske naprave in ventilatorje. Upamo, da smo s tem pripomogli k boljšemu počutju novorojenčkov in njihovih mamic,« so v družbi Bauhaus Slovenija včeraj zapisali na svojem facebook profilu …

Aha. In prava vzgoja se začne edino tako, da otrokova mama rojeva v čim bolj nemogočih razmerah …
[/quote]

To, kar so bile pred 30 elti normalne razmere, so zdaj nemogoče razmere?

To, kar so bile pred 30 elti normalne razmere, so zdaj nemogoče razmere?
[/quote]
Ej, pa kako, da si ljudje montirajo klime v stanovanja, na delovna mesta, v avte?
Res ne razumem te mehkužnosti sodržavljanov …

Tega ni nikjer na svetu!

Jaz v stanovanju nimam klime.

In koliko imaš stopinj v stanovanju?

Ej ne vem, ne merim. Star blok, dobra izolacija, dam rolete dol, ladovina..

Hm, zakaj pa ste dali delati izolacijo?
Pustili bi stanje, kot je bilo že dolga leta čisto dobro!!

New Report

Close