Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Cuckold par

Cuckold par

Iščem cuckold par, da se pridružim kot bull. Izkušen, rad dominiram.

 

Chastity, sissy, forced bi je plus.

 

Dosegljiv na [email protected]

Kolk plačaš

Mislim, da si Point falil. Če to vprašaš nisi primeren zame. Lp

Mislim, da si Point falil. Če to vprašaš nisi primeren zame. Lp

Iščem samo Pare kjer je FLR

 

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Xantalope, 18.01.2023 ob 11:21

Iščem cuckold par, da se pridružim kot bull. Izkušen, rad dominiram.

 

Chastity, sissy, forced bi je plus.

 

Dosegljiv na [email protected]

Starost in lokacija?

42, osrednjeslovenska

Nekaj mi povej prosim, a si že velikokrat bil s kakšno ženo pa da je mož zraven gledal? Jaz sem že z večimi spala z vrednostjo moža, zraven pa še nikoli ni bil….si nekak ne predstavljam……

Hvala za odgovor

 

Sploh pa FLR še zdaleč ne pomeni cuckoldinga. Kaj si naj potem pomagam z “bullom” ki sploh ne razume osnovne ideje, kaj šele same dinamike takšnega odnosa.

Piši mi,da ti napišem moje izkušnje…sem iz celjskega konca…[email protected]

Odgovor na objavo uporabnika
Štajerska1972, 19.01.2023 ob 20:20

Nekaj mi povej prosim, a si že velikokrat bil s kakšno ženo pa da je mož zraven gledal? Jaz sem že z večimi spala z vrednostjo moža, zraven pa še nikoli ni bil….si nekak ne predstavljam……

Hvala za odgovor

 

Jih je bilo nekaj, ja. Dejansko ni tako redka fantazija…pri obeh spolih.

Ponavadi izgleda nekako tako, da se prvo dobimo na pijači, kjer se pogovorim z obema glede želj, pričakovanj, da sta oba za to in zakaj.

Potem se z vsakim posebej glede fantazij, soft in hard limitov, kako želita da poteka, itd.

Parkrat se je zgodilo, da sem po pijaci zavrnil sodelovanje saj par ni imel razcisceno zakaj ali pa nista bila oba čisto 100% za to in sta to počela na željo partnerja.

Živijo Štajer(s)ka,
me veseli, take rabimo 🙂
Jaz sem bil že s parimi tako, da je bil mož poleg. Ampak ne toliko cuckold kot stag/hotwife situacija, torej da mož ni za nič prikrajšan. Pač ga vzburi gledanje svoje partnerke z drugim, tudi sam kaj sodeluje vmes (orala z njo, tudi meni, če si zaželi poskusit, dvojna penetracija) oziroma si jo vzame, ko jaz opravim.

Če rad gleda, če bi rad sodeloval zato, da ti dobiš dva hkrati, če je radoveden do istega spola … potem le poskusita. Če mu je dovolj, da ti prideš z nasmeškom in mu zaupaš podrobnosti, potem verjetno ni treba.

Hvala za razlogov obema. Mogoče se opogumil in probam. Mogoče celo da bi on gledal in imel na sebi kletko za penis…..na tujih forumih veliko piše o tem…..bo zanimivo bilo

Piši da ti zabijem svojo 21cm kajlo

si malo potreben:):):)

Odgovor na objavo uporabnika
Štajerska1972, 20.01.2023 ob 13:17

Hvala za razlogov obema. Mogoče se opogumil in probam. Mogoče celo da bi on gledal in imel na sebi kletko za penis…..na tujih forumih veliko piše o tem…..bo zanimivo bilo

No lepo da sva pomagala.

V kolikor pa vaju premaga želja, veš kje me najdeš.

Uživaj 😉

Evo.

Tud jaz štajerc.

Piši zasebno

Pozdrav iz kopra muskarac za par 40.170.81

New Report

Close