Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ČUDEŽ …

ČUDEŽ …

Dobro jutro, mili in dragi prijatelji. In zelo
lep in uspešen dan želim vsem, ki boste v
službah, doma, v okolju, ki vam je drago,
morda tudi v …….. postelji ??? Tudi tam je
lepo!!

—————–
Kdor doživlja življenje kot skrivnost, ima oči,
s katerimi vidi več, tudi tisto, kar ostane mnogim skrito.
To lahko vsakdo poimenuje po svoje. Temu lahko na
primer rečemo tudi čudež. Veliko čudežev se dogaja
okoli nas – seveda, če jih vidimo.

Vsak od nas lahko pobrska po svojih spominih in ugotovi, da so se v njegovem življenju dogajale stvari, za katere ne ve razlage, zakaj so se zgodile tako. To so bili čudeži.

Odločajmo se za čudeže vedno takrat, ko nekaj dobrega v življenju ni dosegljivo na noben drug način. Nemogoče je mogoče, če se zgodi čudež.

Naj se dogajajo čudeži, da nam bo lepše, da nam bo bolje. Verjemimo vanje, računajmao nanje, molimo zanje.

Čudeži obstajajo, toda morda se še premalo zvedamo, da smo mi tisti, ki jih ustvarjamo.

/Z.Modrej/
————————————

Eh, prijatelji moji, še dobro, da sem spoznala tega tako čudovitega človeka, gospoda Zvoneta Modreja. Zame je tudi to čudež, verjemite. Ničkolikokrat ga prebiram, znova in znova prebiram tudi že prebrano in vedno znova me osupnejo njegove misli, ki me vodijo k novim gledanjem in novim spoznanjem reči, ki jih je kdaj pa kdaj tudi težko razumeti. Da, tudi Z.M. je moj čudež.

In življenje pa še vedno doživljam kot skrivnost, ki mi je podarjena vsako jutro posebej. Kot skrivnost, za katero mi je zjutraj dana moč, da jo začnem raziskovati in nad njo bedeti. Kot skrivnost, ki mi ponuja tudi težke preizkušnje. In ker za vsakim dežjem posije sonce, imam občutek, da so začeli postajati sončni žarki močenjši, toplejši, milejši, bolj bojžajoči. Tudi to je čudež.

Moj čudež pa ste tudi vi, prijatelji. Moj čudež je tudi zadnje leto in pol, dragi Tjavendanovci. In moj čudež je ……. tudi danšanji dan.

Naj bo čudež tudi vam. Spešl čudež želim Janiju, tam izza …….. spešl čudež želim mucinemu mladičku ……… in slehernemu od vas, ki ste tukaj, tudi moji Niobči želim en spešl čudež, morda ……… eh, morda…………… morda pa malo večjo odejico???? z vonjem po zvončih???, pa Severnci želim več kot spešl čudež v njeni novi službi, pa …… čisto in popolnoma vsem……… tudi Zvezdici, že ve zakaj in kako ……….. pa Nikitki, čudež na potenco !!! In vsem, čisto vsem, od Brusita, do Pandice, od Saška, do Gaie, od Štumpija, ježka, do ………… KR, ki lepo počiva zdajle. Naj bo odpočit počitek tudi njegov današnji čudež!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

……… še najbolj, najbolj spešl čudež pa
naj se dotakne našega zajčija ……. naj mu
bo zvezda severnica vodnik, čebelica pa
njegov sopotnik po trati, kjer je še nedavno
tega tako vesel prevračal kozolce ….. naj najde
spet to deteljo, naj prevrača kozolce, a naj bo
čudež tisti, ki jo bo primoral kozolce obračati !!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Mariči….čudež je že to, da sem se narisal sem gor….sicer pa le pomahec in pozdravček in želja, da se tako vzdušje nadaljuje in nadaljuje in nadaljuje…..

By by

in nadaljuje in nadaljuje……….

Jutro

Čau Seba. Nadaljuje ja :))))))))

Čao, Saško. And so on, so on

hm..ja

Le , kje so čudeži ?

Povsod ….. samo obrni se, stoji za
teboj ……. čudež si še ti, KR!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Mar nisi videla kako hudo je z sebo in zajčekom? Mi je prišlo na misel, da je bolje kar uidet ?
Vendar tu si ti. In jaz bom s teboj !

Ma, KR, saj ni hudo veš, to je igrica. Lepa in čudovita
igrica. Seba in zajček sta prijatelja in kot prijatelja
se igrata. Zato so nam naredili tale peskovnik.

Česa se bojiš? Mene? Nikar, KR, ne grizem, nisem
nasilna, mene se ni treba bati. Če je kdo miroljubno
bitje, sem to zagotovo tudi jaz. Ne obremenjuje se
z menoj, prijatelj, če ti to povzroča strah in bojazen.

Le piši in oglašaj se na forum. Ker te nisem vesela
in srečna le jaz, ker smo te veseli in srečni vsi.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Mariči !

Heeej !

Leeeeeeeeep je ta pomladni dan , pa
če zunaj snežene prekle padajo , hahaha ?

Srečno

Lep pozdrav vsej čudežni gmajnci ,
pa zalublen dan vam želim .
Lep !
…. hitim … se grem …. eh , delat moram .
Cmoki za vse !

Ejjjj, moja mila Niobči. Kje si, od kod se
oglašaš. Brzim na sestanek, se kasneje
spet kaj oglasim!

Lubčka moji čudoviti Nobči!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Tebe uf,se ne bojim.Komaj te čakam! Sestanka ni konec ljubi, pauza:-))
Uf,imava delo danes z mladiči :-))

zdravo Nioba !

New Report

Close