Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu čudni zvok

čudni zvok

eno uprašanje- ali se vam pogosto iz vagine sliši tisti (za mene zelo grozni) zvok? to me res zelo moti in mi “kr use dol pade”.
se to da kako preprečit?

lp

Hja, tudi meni se je to dogajalo…. Dokler se nisem sprostila in ne čakala samo na tisti finiš….. Ne “vleči vase”, sprosti se in uživaj… Meni se je po porodu spremenilo….

Sej bo.

2

Nam trem pa se to ne dogaja.

nam štirim pa se isto in je tudi s fulam neprijetno

a misliš tisto cmokanje v pičkici? ko ga porivaš notri pa ven.

Ma daj sprosti se in uživaj v vseh zvokih! Bodi vesela, da ima tvoja kakšen zvok, plastične Ančke ga menda nimajo! 😉

kaksn zvok…en je tak kot bi imela vetrove, ker pride v noznico zrak..drugi je tak, ko je vse mokro in cmoka..drugih pa ne poznam in mene ne moti ne en in ne drugi..uzivaj, saj baje ko cmoka moškemu to paše, mu da vedet, kok si zagreta za njega, vsa mokra…un drugi zvok, pa tudi ve, kaj pomeni…ne sekiraj se, ti samo uzivaj in ne misli na take stvari!

se podpišem pod sarin* post. moj celo pravi, da ga to zrajca:))

Verjetno se ti bo zdelo malo perverzno, ampak jaz si včasih privoščim tudi to, da notri vpihnem zrak… 😉 Vse ostale komentarje pa prosim na “kulturen” način! 🙂

Ja kren, to pa je zabava potem. Prej samo neka tišina, pa globoko dihanje, naenkrat pa …. ojej

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

mislim, da takole “pihanje” kar nekaj parov prakticira (skoraj vse prijateljice, s katerimi smo si tako blizu, da govorimo tudi o seksi stvareh), jaz ne, mi ne odgovarja. Paziti je treba med nosečnostjo, ker lahko pride do poškodb plodovega mehurja, samo v vednost…

kren a to pac nardis zato ker ti je vsec ta zvok al je se kksn drug razlog?

www.studentarija.net

eh, zvok ko zvok… kaj te češ zaj.

ko prdnem, je tud bol čuden zvok, da bi me še lahko ki sram blo…

… ampak to še ni nič v primerjavi s smradom, ki sledi (:-P)

ok… zares… pač zvok ko zvok, se sliši, ja, pa resnici na ljubo ni ravno vilinsko petje, ampak da bi zaradi tega vse dol padlo…

… o to pa ne, da bi blo treba bit zaradi tega kaj prikrajšano ;-)))

V bistvu to ne prakticiram kaj pogosto. Redkokdaj! Zakaj pa niti jaz nevem. Takrat me ima, pa naredim 😉 Je pa fino slišati nekaj, na kar ona nemore vplivati. 😉

Ne en, ne drug me ne motita. Tipu je sploh vsec, ko je mokra, ko se se jajcki slisjo, ko z njimi udarja.

če misliš na tisto smokanje, ali pa ti. “prdanje iz lule”…pol se ne sekiraj…to je zrak ki se nabere v vagini, in seveda da to tvori hecen zvok…raje svojemu razloži kaj je to…pa naj ga da ven, pa ti stisni mišice medeničnega dna…da iztisneš zrak…pol pa spet naprej z gro..pa ne bo več tega zvoka:-))pa sprosti se….pogovorita se…da bo vedel…če že ne…da ne prdaš…ampak da je pač kriv zrak in vlažna vagina:-))

Midva se temu sam nasmejeva…pol pa uživava dalje:-))

LP N.

Baje glede onega pihanja, da lahko pride tudi do resnih posledic, če se pretirava in da strokovnjaki to odsvetujejo, ker je prišlo že do raznih usodnih zapletov. Obstaja celo nek poseben medicinski izraz za takšne primere. toliko za opozorilo.

New Report

Close