Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Čudno!

Čudno!

Kar redno sledim temam ki jih podajate na ta forum in prebiram komentarje forumcev…In kar ne morem vrjet kolk je tle potrebnega folka…kolk je tu izkušenih ljudi, tako moških kot ženskih…hja…in nevem kako da jaz ne srečam takšne, kot so tle gor punce…Ki vse rade počno ( fafajo, majo rade v rito…da rade pogosto sexajo)…takšno bi rad srečal…hja…upam da bo kaj sreče…mate predlog kje iskat? 🙂

toncjek, kdor isče ta najde 🙂 amapk ne preveč iskjat, takrat še z baterijo pri belem dnevu zgrešiš. taka fejst babnica bo našla tebe!!! samo ne obupat. morš pa neki procentov tule na forumu dol vzet, marsikaj so samo gole (dobesedno :))) )fantazije. pa sej nas je takih odprtih punc veliko! sam ene se potem v resnici fine delajo, pa jih je sram… 🙂

ta odgovor pa cenim SADNA…si povedala resnico…glede resničnosti teh pogovorov tukaj…thnx:)

žal je res tko. jaz se samo trudim, da si ne bi kake iluzije v glavi ustvarla, ampak sej ni nič slabega v fantaziranju. pomembno je samo,da se zavedaš, da forum nikoli ni bil in ne bo odraz resničnosti!

Če malo prebereš forum, vidiš kako se “ta fejst” babnice obnašajo po tistem, ko mislijo, da so opravile svoje poslanstvo! Zato je najbolje, če si “ta fejst babnico” poišče kar sam. Tudi jaz sem si jo in, ko berem druge, samo še bolje ugotavljam, da sem se pravilno odločil. 😉

Spet narobe! Forum JE odraz resničnosti. Drugače bi tule mogoče bila ena sama tema ali pa še ta ne!

lej, sej ne pravim, da je forum izmišjija. jaz gotovo pišem kar mislim in še marsi kdo.je pa dejstvo, da je pa veliko takšnih odgovorov, ki so bolj tisto, kar naj bi bilo in tisto, kar pisec postov želi, da bi drugi slišali. meni obisk foruma čisto paše, je pa dejstvo, da ni čisto vedno tako, kot je zapisano. se ti ne zdi?

aja pa še tole: si ne delam utvar, tudi v pogovorih na 4 oči je velikokrat slišat veliko več kot se v resnici dogaja, tako da če potegnemo črto, je resnično stanje pravzaprav v intimah lastnih glav in teles.

New Report

Close