Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Cukrček…

Cukrček…

kje si, Cukrček? 😉
raz-dojko 😉

Cukrček pa medek pije iz čebelice, ali ne razbojniček???

No kar uživaj ti privoščim, ali čutiš to??? Cmoka in naj ti nočka hitro mine, in naj te nič ne zebe, pa ponoči mi malo manj nagajaj kot to nočko!!!;)))
Zjutraj pa itak kofi skupaj pijeva…in mogoče ti še kaj zašepetam predno grem ninat…pa-pa;;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Tako ja, pocartej ga še ti malo, tega našga razbojnička 😉
Dans je bil sicer mal navihan, pa vseeno si zasluži veliko pozornosti in enga velikga cmooooooka. ;))

Ja danes sem ga samo brala, nisem ga navajena tako razposajenega, si ga cisto zmesala helci…drugace pa ga jaz crkljam že od nekdaj…

In on to prav dobro ve, cuti…ali ne razbojnicek???;)))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja ja, saj vem, da ga crkljaš… ne samo to, ti ga prou razvajaš… Hm, ne smeš ga tolko, kje si pa že vidla razvajenega razbojnika? 😉
Zdej jo bo hmal mahnil delat, se mi zdi?…
Prej nas bi pa le lahko pršu polupčkat 😉

No če je pa cukrcek, cukrcke je treba pa razvajat ne???
Poljubckal nas bo pa ponoci, no pokrival nas bo, kot vedno ali pa odkrival, saj ne ves kaj ga pici to noc, samo da ne kaka cebelca???
Razbojniček, kje siii, me malo zebeeee???Cutis???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hihi, je že tu… slišal in uslišal te je ;))) res je cukrček

evo, vidiš…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

He he 🙂 danes ste me res razposejale,… sem brničkal od cveta na cvet…
Hehe, se splača o volku… Cmoka, rožici moji :**

cmoka tudi tebi Cvetko ; medek na rožicah si, tak sladek in njam njam… 😉

Mater se ti gode, kaj, tako lepo te obletavava nazadnje pa gres se k drugi čebelci, si pa res lump, veš to??? Cmoka nazaj, tako samo mojo, jo čutiš???;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

vse čutim, kaj pa vidve čutita kaj… kam bi zdaj smuknili..

jaz se ne bi branila kaksne dobre nezne masaže, nato pa crkljanje in ninanje…bo to???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

u šuukkkccccoooooooo / čebelnačk ;))

Ja dob’r, kako se bomo zdaj zmenil ;))) Učitelj, ne znam :)))

Ti že jesta z roke!Obe nekam povabi,pol pa ….kino!
Sp

joj, kej je ratalu s tem kinom… kdor ne bere redno, misli, da smo taki filmoljubi, da smo skoz u kinotu 😉

ps. zakaj v kino, če je v šukci bolj toplo?

ampak jaz imam rada kino, res rada gledam kaksen dober film…kaksno dobro akcijo…ni boljsega

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ti to meni!
Da te ni sram!Cel dan pred monitorjem preživiš,in zdaj pa še kino!
Buh!
Čaki,saj rada me pa še vedno imaš,a ne?
Sp

jaz tudi čo, ma tuki je kino usaki dan eneparkrat… to pa ni več normalno… da bi člouk hodu u kino večkrat kot sexa… hm, čudno čudno… 😉

Ej, moram pogledati da nisi ti tisti od podaj, ki prileti kot kaksen kanarcek in civka…..

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

jaz grem velikokrat v kinota 😉 pa nikol nevem, zakaj se je šlo ;)))

mislita si kar hočeta, ali ne pomislita da imam kino kar doma, taksnega in drugacnega???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

seveda ko ti pa cebelca nagaja…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ja to pa zato, ker zaspiš, ko te čebelica carta = božka med… sladoledk… ;))

New Report

Close