Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ČVEKE- anketno vprašanje

ČVEKE- anketno vprašanje

Ne, ne dela počasi. Jaz sem imela prej muzejski računalnik, pa MSN nič ne upočasni. Pa tudi virusov ni. Ti možeku lepo reci, da nima izbire, hi hi hi.

:)))

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

kak to? pa saj maš računalničarja…naj ti poštima! porkaduš!

AMEN!

Čaki, da ga spustim do računalnika:-)))))))

A ti MSN imaš?

Ja trenutno smo vse gor ::))

:————>(

Uživajte!

Pridi zraven 🙂

Madonca ste pa že napisale enih litanij!

Dobr večer tudi tebi!!!
:::::::::::::))))))))))))
Kako si kaj??

Ta trenutek………….sem tolk super, da vas vse objamem pa imam še čist dost placa za še koga :)))

Dober večer tudi vam 🙂

elium1, saj si vprašala mene tisto o tem kako sem ;))

Seveda, da tebe!!!
Kaj se ti je pa tok lepega zgodilo, da si tok vesela???

Danes še ne, si mož nekaj zmišljuje, da je full kompliciran protokol (beri ne ljubi se mu):-(

Drugače pa kdaj kasneje z največjim veseljem!

Dove** mi je en mejl napisala (to je blo prej), potem sem imela pa še en dolg telefonski pogovor z eno super gospo, potem sem pa še en dolg mejl napisala še eni super gospe… in to je to.

OK, te držim za besedo!!!
Drgač, te lahko me vodimo skos proces ::))

To ti sama narediš v petih minutkah. Še meni je uspelo, pa se v računalnike nikoli ne spuščam…

:)))

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Proces MSN?

Ane!

Sploh ni v skladu s tistim kar sem ti napisala na mail:-(

Ampak takole se mal otresem temačnih misli…

Fajn, da si vesela!;-)))))

tko k irc, sam boljš vsaj za men 🙂
ja pa lepo da si took dobre volje

He, he!

Saj, če ne bo jutri hotel, bom takoj prijavila kak HELP!

Bodite pozorne!;-))))))))

Čeprav MOjca bi rekla: ne kliči ……

Vem, sam ne vem, če si ga lohk naštimam, ker nam nekaj nagajajo (sesuvajo računalnike in server). Madonca, smo tako zaščitl te računalnike kot ogroženo vrsto, pa še ni dovolj 🙁

Tisti mail… saj sploh še ne veš, če bo kaj nucalo…. Me je kar strah!

A bi mi namailala kaj več o oni super gospe, če ti je seveda?

Firbec too be!

Dove** ni problema. Grem zdaj odgovarjat na mail. Potem grem pa spat. Lepo se imejte vse čveke tega sveta 🙂 Pa-pa!

Lahko si ga naštimaš??? Zakaj ne??
http://messenger.msn.com/

No, fajn! Pri nas je isto!!!:-(((((((((

Rač. je tako zafilan z antivirusnimi programi, da se komaj premika… Če bi Kennedya tolk ahtali, bi danes užival penzijo na kakih Karibih in zažiral državo…

New Report

Close