Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ČVEKE- anketno vprašanje

ČVEKE- anketno vprašanje

Najprej bi izkoristila svoj post, da se vam zahvalim za zadnje dni, ko ste bile z mano!

Sicer me pa res matra firbec ali drugi dan še enkrat preberete čvek od prejšnjega večera?

Jaz ga včasih, če imam čas. In, se tu in tam kar zamislim, kako mi uspe zložit skupaj kako ornk neumno;-((

No, zdaj grem pa mulčka pedenat!

Res sedajle prebiram poste zadnjih dveh dni(ker imajo otroci počitnice smo ves dan na terenu).Čveki res nimajo ne repa ne glave-mislim čveke,ki dosežejo okoli 100 odgovorov.Vem pa,da ko enkrat padeš v to čvekanje,to preprosto ne opaziš,ker……uživaš v tem.

Če je to povabilo na čvek,se še oglasim,sedaj pa me čaka neko nuuuujno opravilo.

Ponavadi zjutraj preberem, ker mi zvečer sin vzame računalnik…
Nocoj imam “srečo”, ker ga ni doma.haha

Ja!

A se kateri lušta (jaz bi kar čokoladnega ali jajčnega) ;

oooo, daj ponudi! Bi pasalo…

men tud 🙂

A je katera že pila ali delala jajčni liker, menda je zelo dober! Jaz bi ga naredila in ga dala za darilo (če bi ga še kaj ostalo, seveda)???
Imam pa doma tega iz terana in borovnic, ta je tudi zelo dober!!MOjca a prideš?

Seveda….ne kliči hudiča…hihi

Da ne bo spet en tak #kartako#čvek prilagam link, sigurno bo kateri koristil. Brskam po netu in iščem predvsem recepte za likerje in najdem še vse kaj drugega!

MOjca, kaj si mislila s tem – ne kliči hudiča- a bi vse popila al kaj???

…hja….saj veš…Štajerci….

A misliš, da smo mi Korošci kaj boljši ….. res, da nimamo svojega vina, imamo pa kaj drugega …

no, te pa tak ni problema…ha ha

Jaz pa sem te dni v mislih s teboj. Imamo počitnice, pa je posledično manj časa.

Pa pa

Vem, PM, vem!

Thanks!

Jaz ne berem čveka za nazaj. Enkrat sem ga poskusila, pa ni imelo smisla, sem se samo zafecljala…

:)))

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Jaz tudi danes;-)))

No, tista ena te fejst mara….

Ej, a lahko midve nekaj na privat? Mi pišeš na mail?

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Aha!

Nič privat! Jaz sem radovedna….haha

PM a ti kej abeo* vidiš / slišiš????
Kako napredujejo???
Kava????
:::)))))

Kaj ti radovedna duša nisi prebrala, da ne morem na icq, ker mi pol vse blazno počas dela?;-(

zakaj pa niste na msn-ju???
samo vprašam :::))

Meni ga mož noče naštimat, pa saj bi verjetno tudi počas delalo;-((((((

Ja, MSN je res super. Kar zinštalirejte si ga, potem pa veselo na delo, ups. čvekalo….

:)))

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

New Report

Close