Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek D O B R O J U T R O !

D O B R O J U T R O !

P i š e m z e l o p o č a s i, k e r v e m, d a s e š e n i s t e d o b r o p r e b u d i l i . . .

Eh, dovolj – BANDAAAA, VSTAN’TEEEEEE!
Se mi mudi, pričakujem pomemben obisk… moram pa za vnaprej malo nadoknaditi, ker ne bom toliko z vami.
Cmoka, zdj pa pisti, čakam.

… izgleda, da se še sama nisem dobro zbudila, ga preveč lomim. Pomagajte mi, prosim….pa ne lomit, to znam tud’ sama…… Alo, wake up!!!

kakšno jutro??? Za mene je že lep čas dan…. mater, spet ga bomo kidali :)))

ooooooo, zeeeeeeeeeehccccaaaa

Tebi se bo pa tole zimo šaufla čisto znucala – a ti vsak centimeter kidaš?! Raje vzemi metlo in pometi vstran…:-)))
Cmoka na lička.

Na, pa si dobila eno šalčko mrzle vode za jutranjo lepoto. Vstani, lenoba, pa potelovadi, si boš koj dvignila pritisak….:-))

hehehe moja šafla je že čisto pr konci…. se mi zdi, da se mi je že na roke zarasla….. heheeh cmoka tudi tebi!

Če tko zatuliš,pa moram res dupence dvignit!
Ah,pa je tako vreme,da bom najbrž nazaj legnu še za malo,če kaj atomskega ne usekaš;-)
Sp

NO SAJ TI NI TREBA VSEGA POVEDATI………….hihihi

pa da boš fletkana….

leta letijo - iščem stevardeso.....

Lepo te je videti takole razposajeno…cmoka za lep dan in daj cmoko še tistemu, ki pride k tebi, če je kaj fejst…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ti bom tvoje predvčerajšnje štumfe pod nos pomolila boš še prosil, naj neham….

Obljubim, da te ne zatožim.
:-))
Cmoka.

Je pa ja moj….smo sami lepi tukaj!
Cmoka.

Ne palim!
Vsaj tri tedne stare morjo bit,pa od tistega Mehota od Kosova morajo bit…ja,točno tiste,ki stojijo v kotu!
Sp

Vem, vem, uživaj;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close