Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Da bi ga….

Da bi ga….

….strela nesla tega čistilca ulic!Zganja tak hrup že od 5-ih naprej,kot da bi jumbo jet na ulici pristajal in za njim moraš še ekstra pometati!
Dobro jutro vsem!
Sp

Sprevržko, lepo jutro in manj jeze, no!
Ne boš več takooo lep….:-)

Cmoka na lička.

Nič jeziti se, poglej kako je lep dan, bo lep in zakaj jeza…brez veze, raje pomisli na kaj lepega in te naj ta ropot popelje tja v višave, kjer si najraje!

Cmoka za lep dan, dragi prijatelj!;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Hvala Sonči!Tudi mnogo nižje sem zelo rad,predvsem v eni stvari .-)
Sp

Čau Žverči!
Sem pa tako lepo spal in nekdo me je za nekaj držal,da me preprosto zbesni,ko en dvajseti faktor,ki ga še plačujem,ob 5.-i uri prekine to pravljico!
da bi se mu ščetke zavozlale!
Pozdrav lepotički tja D od DG(iz A)!
Sp

pppššššššššššššš, naj ugibajo, ne vse povedati!!!;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Če lahko ve žena in ljubica,lahko zvedo tudi ostali,saj ne kradem,sam jemljem,kar mi narava ponuja…približno tako,kot naš petelin:-)
Sp

no vidiš to je to, ko sem dejala kakrsen gospodar….

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Mi je pa zdaj še ena bolj nora misel padla na pamet(a jo imam?):Recimo,da bi ena ženska počepnila v ogradi takrat,ko petelina ven spustim,in je ves zmešan,a bi bil sposoben tud na žensko skočit?Joj,kako me ta fora zabava:-))))
Sp

O sprevržko-sprevrženc…pa probaj ne, pa bodi ti namesto ženske in nastvi se mu in boš iz prve roke izvdel ali bo petelinček tudi tako sprevržen kot ti???;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ah to pa ne!In veš zakaj?Ker ve,da sem jaz nad njim v hierarhiji kurnika:-))))
Se me boji!
Sp

Ali je on edini, ki se te boji….v kurniku mislim;))!

p.s. Ali sva zopet sama, kot vceraj zvecer…se malo in bom odhitela tudi jaz…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Te je pa res razkajfal…. ej, kdo te je za kaj držal – pa ne, da te je ženička za rokico šlatala??
U, madona, napreduješ…:-)))

Ja,ta stvar pri nas je tako redka,kot lunine mene!Pa še takrat me en ku*c v tisti konzervi s ščetmi zaje*a!
Sp

New Report

Close