Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Da gre zdravnik oz kar dva iz Italije direkt v službo

Da gre zdravnik oz kar dva iz Italije direkt v službo

En iz MB, drug iz Metlike! V stiku sta bila z mnogimi bolniki. Kje sta imela pamet, če so vsi opozarjali na previdnost pri potnikih iz Italije? Povrhu bo jutri še koncert v Stožicah, na katerega pridejo Italijani. V enem tednu bo pri nas huje kot v Italiji!
Nekdo je Slovenijo iz neznanih razlogov postavil za zgled pripravljenosti. Zdaj bo vodilna v hitrosti širjenja virusa.

Mah, saj veste, kakšni so lahko nekateri moški ali ljudje v takih “njihovih letih”. Kaj bo meni kdo govoril in dirigiral, jaz se sam odločam, kaj in kako bom, briga me. Jaz sem zdravnik.

Kot druzba smo neodgovorni. Zivim na meji z Italijo in danes je slo kar nekaj druzin na smucanje v ogrozena obmocja v Italijo, ker so smucarske karte zastonj?! Vsi bodo v ponedeljek v sluzbah, otroci v vrtcih, solah….. Ni potrebna panika, ampak zdrava kmecka pamet pravi, da ce ni nujno izogibajmo se nekaj casa nepotrebnim izletom, nakupov….

Skupine Hrvaških in Italijanskih turistov v Ljubljani videvamo že najmanj 3 tedne. Skupine hodijo kot na promenadi. Ljubljano oblegajo že brez koncertov.

New Report

Close