Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu daj mala, privoščiva si

daj mala, privoščiva si

Daj mala…….. privoščiva si kratko sprostitev…..najini dve urici, ko lahko pozabiva na otročkarijo, službo… skrbi. Najin čas, ko v katerem postaneva le Ti in jaz….
Tako rad se spogledujem s tabo……obožujem, ko tvoja roka znajde na mojem stegnu…drsi čedalje višje, narahlo poboža mojega tičkota in se hip zatem umakne. Nasmehneš se mi.
To je najina igra. Igra, ko tudi jaz tebe pobožam, na skrivaj..pogladim tvojo mucko…… in se umaknem…

Odpraviva se nekam v samoto…..no na bolj skriti kraj lokalčka….. Začutiš mojo roko na notranji strani stegna in zadrhtiš…dovoliš mi, da te božam in se pomikam čedalje bliže tvoji muci….ki kar vre od pohote…… Končno potopim svoje prste vanjo ..zaječiš od ugodja…razširiš stegna in se prepustiš… mmm, kako paše, noro te vzburja…tudi mene….. Pogleduješ proti vratom, če bo slučajno kdo vstopil, a nikogar ni. Prepustiš se mojemu prstu ki že noro šiba po ščegetavčku…ohhhh…
Zibava se v divjem ritmu strasti. Misel, da bi naju lahko kdo zasačil, še dodatno rajca……
Čutiš, kako ti po nogi polzijo sokovi iz razgrete muce…tako je mokra, da kar cmoka, jaz pa še kar drsim s prstom, not in ven, not in ven…

Zvijaš se od naslade, da ne morem verjet….

in tako nadaljjujeva najino pregrešno igro..medtem pa čas teče dalje……..za naju…..

leta letijo - iščem stevardeso

zehhhhhhhh

ja, in pol si se spet zbudil sam?
al sanjaš kar z odprtimi okami?
*_*

razo mislim da se je tebi čas ustavil, tam nekje….. sred osemdesetih- skratka smo že v novem tisočletju če še ne veš

takrat pa sem bil še čisto pridkan……..čeprav je čas tekel zelo počasi…hahah

polsuš, ni me treba zaj******…..sem pač taki, ki sem…….

pa ti?

leta letijo - iščem stevardeso

zakaj mi ne pustiš veselja….da sanjam o tebi…..

leta letijo - iščem stevardeso

ti sam sanjaj, ti dovolim! zadovoljen? :))

pa ti kot, da bi me(se ) poznala…hihiih…ko veš, kak malček pozornosti rabim…pa sem že zadovoljen..khmmm

idi…. idi…bo treba res izza ekrana stopit…hehehehhe

leta letijo - iščem stevardeso

sem že, je tak dovolj? pismo, zdaj pa ekrana več ne vidim, :))

nekoč..nekoč…se boš temu smejala….če bom imel dovolj jojčekov..hahah

idiiiiiiiiiiiiiii…moja…………cmoka

leta letijo - iščem stevardeso

New Report

Close