Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Daj, prijazna backica,

Daj, prijazna backica,

povej ali ti gre danes kaj na seks in poteši našo radovednost. Vsaj neki nam lahko daš, saj nisi Gorenjka (brez lešnikov). Pohiti, ker nas bodo itak prec segnal.

KIR, povej si kaj mislil name včerej? Se spomniš, sem rekla, da mi ti povej kaj bi počela.

Jasno da sem mislil! Ali veš kaj se je potem zgodilo?!? V sanjah sem te – božansko!

Kir..daj povej kako si jo..bacek, kajne da si zelis to brat;)..Kir..ti pa dokaz , da si upas…

Tudi jaz sem mislila nate. Povej, kako je blo?

Ja, zelo lepo je bilo. Bila sva na popolnoma sama na otoku – ona odeta le v prozornni pajčolan, sprehajala sva se med drevesi in rožicami, le veter ji je kuštral skodrane lase…Kopala sva se v bazenu s toplo vodo in polnem rdečih vrtnic, vsa je dišala po njih. Ljubila sva se na zeleni trati in kot da se nikoli ni končalo… Živela sva le od zraka in naslade.. A kaj, ko je zazvonila ura in vse sanje so sublimirale…Škoda!

Romantik da si? Zanimivo. In vse vulgarnosti so kar izginile iz tvojega besednjaka. Pohvalno. Lepo.

Pismo, kar naprej mi skačejo noter, da nimam nobenega miru!
Ja, tudi romantik sem, nisi vedela? A ti nisi?

Sem. Ampak, kot praviš, noter skačejo (pa ne v hlačke) in se ne morem prepustit, Tebi, na primer…

A sva sama?

Jaz vama drzim sveco..pa ne vec dolg casa, ker vidm da nista za akcijo;)..počasna sta..haha

Je en len dan zame dones. Preveč sem umirjena, sproščena, zaspana, da dela, ki ga jasno včerej nisem opravila, ne omenim. Bo boljš…Saj vidiš, da nas malo tudi zmerjajo, da vse sami opravimo. Kje so pa zdaj, da spravijo zadevo v akcijo?

Men sicer prijazne danice težijo, a v tem času si jih prav nič ne želim. Bolj me zanima tvoja mucka, jaz bi ti pa skočil pod hlačke. Sem ponoč občutil, da imaš čudovito

Da, ta trenutek. Kaj si mislila?

Sva, sva za akcijo! Si za trojčka?

Ko je treba “delat” jih ni, ko je treba nagajat so vsi tu;)…hihi..kok je svet lep..se tebi tudi zdi tako;)..in KIR..pust stranke..prid sem..med naju…

trojcka..nikoli ne reci nikoli…

Zdej s me pa še ti zrajcala! Gremo nekam, da se do konca, veš kako spodnjice tiščijo!

Kakšne barve so tvoje oči? Dišiš? Obrit? Sej nisem zahtevna preveč, kaj?
Si ljubil ženo včerej? In ti je prišlo?

Oči – svetlomodre. Če dišim? Zjutraj se obrijem in med ostalim popipsam – ne vem s kom, ker mi to žena kupuje, čeprav ona pravi, da ji moj švic diši, tako kot meni njen. Hecno, ne?
Seveda sem se ljubil sinoči, saj sem moral, ker me je čakala do konca tekme! Pa še varal sem jo, ker sem ves čas mislil, da sem v tebi. in očitno sem bil dober, ker ji je 5-6 prišlo, men pa samo enkrat! Ženske, povsod ste na boljšem!

Jaz še zacela nism ..KIR..počak se mal…še mcn;)

Hitr zasčni, komaj čakam….

Daj, povej kaj si mislila? Ali imam res tako debelega kot pravijo?

kako ti paše, da ne zgubljava časa..haha

Kako mi paše? To bo pa težko rad imam dolgo, nežno predigro, seks pa na tisoč in en način, v glavnem pa tako, da ženska doživi čim večkrat, to je najslajše

New Report

Close