Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Dajmo otroke iz šol samoiniciativno!

Dajmo otroke iz šol samoiniciativno!

Seveda se ne, ker si egoističen človek, ker Dokler se ne bo zgodilo to, da bo tvoj oče na kisiku in mama v dihalni stiski in zanjo ne bo frej naprave za predihavanje na infekcijski, sploh dojel(a) ne boš, kaj se dogaja. In potem bo vsega kriva država, ker vas ni zaščitila in padale bodo tožbe bolnicam in zdravstvu. Reševanje vseh velikih problemov človeštva je potrebno začeti od posameznika navzven, ne pa od vrha navzdol. Razumeš? Verjetno ne, vzemi si čas za rszmuslek in se javi naslednji torek. Takrat bodo, po moji napovedi, vse šole tudi uradno zaprte.
[/quote]

Jaz sem staršem dala navodilo, naj ne hodita iz hiše, naj se izogibata ljudem. Moji otroci normalno hodijo v šolo, s starimi starši pa se trenutno ne družimo. Če bo moj oče pristal na kisiku, kako bo to moja krivda? Večina ljudi, ki bo zbolela, si bo kriva sama, ker se ne obnaša samozaščitno! Starejši naj bodo doma, pa bo vse okej. Sta zelo samooskrbna in ni razloga, da hodita kamorkoli. Zaradi okužbe prek otrok skrbi samo tiste, ki se niste dali v karanteno pred lastnimi starši in jim nosite če ne drugega, viruse iz trgovin in službe.
Skrbi me za tiste v domovih in okužbe prek zdravstvenega kadra, ki očitno še za lastno varnost ne zna poskrbeti!

Seveda se ne, ker si egoističen človek, ker Dokler se ne bo zgodilo to, da bo tvoj oče na kisiku in mama v dihalni stiski in zanjo ne bo frej naprave za predihavanje na infekcijski, sploh dojel(a) ne boš, kaj se dogaja. In potem bo vsega kriva država, ker vas ni zaščitila in padale bodo tožbe bolnicam in zdravstvu. Reševanje vseh velikih problemov človeštva je potrebno začeti od posameznika navzven, ne pa od vrha navzdol. Razumeš? Verjetno ne, vzemi si čas za rszmuslek in se javi naslednji torek. Takrat bodo, po moji napovedi, vse šole tudi uradno zaprte.
[/quote]

Sama sebi kontriraš. Če se začne posamezniku in odgovornosti posameznika, so to v prvi vrsti sami starejši, ki se morajo izolirat v tem času. Ne moremo drugi v celoti zagotavljat, da bodo ostali zdravi. Ne v tem času, ko razsaja korona, ne drugače.

Gabrovi dnevi?
Bolniška do 5 dni samo z opravičilom staršev?
Polimere pa če zna al pa ne.
Tak al tako bodo čez 1 teden zaprli šole potem pa bodo poleti not spravljali.


Kdo vam brani, da imate otroke doma. Ker bodo čez en teden vsega naveličani, bodo začeli v najhujšem vzponu tega virusa begati okrog in okrog. Ga ni vraga, ki bi najstnike priklenil doma v stanovanje. Če imate hiše, potem bo mogoče le manj tega, v mestih pa to ne gre. Pustite nas dedke in babice same, pomagajte nam, če vas bomo prosili, drugače pa skrbite, da bodo vaši najstniki ( ki bodo brez problema tole preboleli) čim dalj od nas starih!
[/quote]

BRAVO, se strinjam, tudi moja mama je takega mnenja. Seveda eventuelno pride tudi to v poštev, ampak ne si mislit, da bodo potem vsi 24/7 doma, pa brali knjige..

ampak ne si mislit, da potem ne bo pouka poleti..vse kar bo zdaj odpadlo, se nadoknadi julija ali avgusta..kar je tudi edino pravilno.
Ker se otroci po šolah (vem za svoja dva na OŠ) že na veliko menijo, da komaj čakajo, da se razširi korona, da bodo doma??? In že delajo plane, kaj in kje in s kom bodo delali ta čas.

New Report

Close