Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Današnja noč

Današnja noč

.je bila grozna………tamala z vročino vso noč, vsako uro se je zbudila; ko je pa malo zaspala pa jaz nisem mogla spati, ker so me ledvice tak bolele, da sem bruhala vsako uro…..In zdaj sem na šihtu taka, kot, da me je avto povozil………bi kar sede zaspala. Za ponoret no.
Bi rabla zdaj njega, da bi me nežno objel okrog pasu in poljubil na boleče mesto…….

………………al pa vsaj bolniški list……………….

...................................... ..........................drgač sm pa angelček........................

Kaj pa počneš v službi, če je mala bolana????? K pediatru in na nego!!!!!

Je pa tudi to verjetno, ker se luna bliža. :(((( Pri nas je vsako luno juhuhu ponoči.

Sicer sem pa jaz danes krasno spala … :)))))))))))))))))) Malega imam namreč na počitnicah pri tašči … :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

kaj počnem v službi?……..sem sama, sodelavka je na dopustu in če grem zdaj na bolniško, bo celo sranje. So mi dali vedeti. Hvala bogu, da imam vsaj taščo, da mi otroka lahko čuva. Bom pa šla popoldan k zdravniku, če ji ne bo bolje.

hja……..

……………če ne boš sama poskrbela zase – kdo bo?????…………….

...................................... ..........................drgač sm pa angelček........................

misliš, da ne vem?!……saj, če bi bilo tako hudo, da res ne bi šlo, bi vsekakor šla. Je pa zajebano, ko ti dajo vedeti, da si niti slučajno ne bi “privoščila” biolniške zdaj, ko sem sama. Jebi ga. Hitro dobiš po “pi*čki” pri nas.

nekaj podobnega smo me dale skozi na morju,…..

***************************************************************************************************** Prijateljstvo ne nadomesti ljubezni,a če je iskreno,je vredno polovico nje!!!

Hoj.res ste imele nesrečno smolo.Dvojno.

Popoldan takoj k zdravniku.Pij veliko vode,še bolje odvajalne čaje lipovega bezgovega ali hmeljevega.Špricerje kar opusti trenutno!

sem brala, ja. Pravo sranje, res.

tamala?

ojla stara moja…..

leta letijo - iščem stevardeso.....

norc!

a greva na sladoled?

leta letijo - iščem stevardeso.....

raje na pivo.

kolk časa pa traja to sranje(tako ali drugače)……..ponoč sem bruhala…zdaj me pa zvija…..za popizdet

@----->----->---@----->------>---- Vsak da je izgubljen, če življenje ni v njem,če iskrenih ni nasmehov in nekaj majhnih "lušnih" grehov! manatea

Razo kako si večni zapeljivec?

Pismo ej … … kako so ti lahko “dali vedet” … … Pa ja je otrok na prvem mestu neglede na vse … oštja!!!!!!! Grrr … kolk me to razpizdi, ej!!! Hvalabogu jaz v službi nimam teh težav … so mi pa v vrtecu vzgojiteljice pravile, kako vozijo mame bolne otroke v varstvo, ker dajo čene delodajalci mamam odpoved … … Mislim … SVAŠTA!!!! Kot da ni zakon dovolj jasno zapisan … IN PRAVICE VSAKEGA OTROKA DO STARŠEVSKE NEGE, KO JE BOLAN!!!!

Res … hvalabogu za tašče … …

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

To oni samo pobavajo…… jaz se že ne bi pustila….. čist nič ti ne morejo…. lepo te prosim….. Bi jim jaz nakopala kakega inšpektorja prow takoj…..

🙂

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

aha………..nem raje rekla nič. Te hitro fliknejo ( za kazen) kam daleč…….

jaz sem bila 10 dni doma, ker so vsi trije otroci dobili neko trebušno virozo… Dan po božiču sem prišla nazaj v službo, pa mi je direktorica dala delavsko knjižico in rekla, da so celo tolk prijazni in so mi napisali datum prekinitve dela 31.12.
Pa sem bila ves čas dosegljiva po telefonu in natanko vedela, kje so šoferji (delala sem v špediterskem podjetju), ali carinijo in kaj bodo nalagali nazaj, poleg tega, da sem jim dobila kr nekaj novih strank iz Španije in Francije….

pač, ni vse tko kot piše v zakonih… huh, še zdaleč ne… tudi v državnih službah ti znajo zelo zelo nagajat…

Bi jih dobili takoj za vrat….

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

ja, sej… jaz sem se pa takrat res krivo počutila, ker so bili vsi trije bolni, pa še december je bil… in polno dela.
In še ženski sem na razgovoru rekla, da bodo v primeru bolezni otroci pri moji mami… Samo kaj, ko je bilo pa tako hudo – vročina, slabost, bruhanje…. ne morem dat treh otrok tolk bolnih mami za čuvat, no :(((

pa itak sem bila ves čas na mobiju dosegljiva, nobena fura ni zaradi moje odsotnosti šla v maloro….

JA, SAJ TO JE NAJBOLJ ŽALOSTNO; ups.črke…..ko delaš , je vse ok, ko pa rabiš kdaj bolniško ali si pač odsoten od dela, pa si najslabši.

In nisi inšpektorjev poklicala?

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

New Report

Close