Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu današnji dan…

današnji dan…

…je bil pa od hudiča, mene je kar malo sram, priznam, grem zdaj v ilegalo, me baše cajt in je cajt tudi, da se malo umirim, kajti iz očeh se mi lahko prebere kako sem potrebna dobrega fuka zdele za znoret…in kako naj grem taka med ljudi..le kako…se bojim, da me zagrabi prvi pravi moški, ki zna brati ženskam iz oči;))..haha…imejte se banda pohotna..za danes imam dovolj,bili ste odlični…hvala…čao!

Ja jaz tud pravm da ste odlicni…sploh si nism mislila da so tle taki talentu za zgodbice pisat. 😉
Ampak..tud jaz se pocas poslavlam..

www.studentarija.net

no, jaz se ne bom še čist poslovila…bo pa vsekakor lažje dihat zdajle, ko se vse mal umiri…in delat tud…

cmoka vsem…

……ja danes je bilo pa več kot luštno, mogoče nekoč v kakšnih sanjah spet podoživimo fantazije………..
Tudi jaz se za danes polavljam!

Današnji dan lahko strnem v dve besedi – ADIJO PAMET!

Ženske. Nikar naj vam ne bo nerodno. Zavedam se, da je težko pričakovati, da bi ostale ravnodušne, kaj šele da bi se kdaj res srečale. Ko sem bral danes napisano sem bil čisto razvnet. Že dolgo časa ne kot danes! In koliko umazanih misli se mi je porodilo. Samo, da ne pregorim v tej silni želji. (hehehe) Še tole. Vmes sem napisal eno zgodbo. Čisto po spominu. In ta spomin je čudovit in svež, čeprav več kot leto dni star. Objavim ga, ko dobim odgovor recenzentke. ;)) Hej ti! Poglej mail!

Poljub vam. Prisrčne ste.

In danes vse tiho je bilo;))

Ni čisto. Boš presodila čez par minut. 😉 Včeraj sem opisal eno kratko izkušnjo in stranke so dons končno nehale težit. Mislim kaj se grejo!? Pišem, zapiram oči in domišljam kako ližem čisto neznan ženski jezik oni bi pa, da delam.

Riti! :)))

Danes ne bo nič?

Samo ne danes dragi, prosim, kdaj drugič;))…nehaj rajcat in pojdi delat ja, vidim stranko, ki te čaka;))…nehaj sanjat…ej kako lahko pol delaš z ljudmi, ko si ves zrajcan..če bi meni kdo uletu pred nos včeraj…in bi bil moj tip…uffff…res ne vem kako bi se izšlo…;))ti bi bil kriv!!..haha

muzamo ja…sem pa vseen še enkrat mal preletela včerajšnje aktivnosti…
paci!!!paci!!!misli…ufff…
lp

Kaj če bi bila enkrat avtorja ti in jaz???

KIR kako pa da si bil ti vceri kr tiho…tsssss…cist si me razocaru…

www.studentarija.net

Ni blo časa, pa še zraven nisem prišel, ker sem moral vsake pol ure v WC in si pomagat! Ko pa sem zagledal še tvoje čudovito sanjarjenje, bi me skoraj kap!
Moram ti priznat ruby, da imaš neverjeten smusel za skupinsko delo, hahaha

kaj čakaš/ta?…v bistvu sem tud jaz mal presenečena, ker se pa res čist nič nisi oglasil včeraj…????
spremljal pa si?

Zaradi tega ker sem bral, je na mizi ostalo kup dela! Še tri dni ne bom prišel na zeleno vejo!!!! Pol pa? Kdo ve? Morda vse od začetka, sam moram backo prekopirat, hahaha

hočeš rečt, da te sam backa lahk tok “zmotivira”, da začneš pisat????…

kar sem te brala (sem ti že priznala, packa jaz!!!), sem bla večkrat mokra (kje že???hehe) kot suha…

Ne, sam ona je lepše pisala kot jaz!
Drugače pa sem ti že včeraj napisal, da si kriva mojih težav v hlačah!

Ja no..sj so nas na faxu ze ucil da je teamsko delo zlooo pomembno ;))
Drugic pa vseen kej napis 😉

www.studentarija.net

Jasno da bom! Samo “dihat” moram zače, sokriva si pa tud ti, da je zdaj taka gužva!

Za teamsko delo pa si tudi ti prejela čisto desetko!

se mi zdi, da so mi bile tud tvoje besede rajc…

“Drugače pa sem ti že včeraj napisal, da si kriva mojih težav v hlačah!”

– se me zato v takoooooooooo velikem loooooooooooooku izogibaš???

Kje si videla da se te izogibam??? Nekdo te je hudo nahecal, saj veš kako me firbec matra ali je res tvoja muca taka kot si jo zamišljam

hehe, dražiš…
a se men sam zdi al bi ti res raje svoje očke in nos tko čist do moje mucke približal, te je težko pisno prepričat, kaj?
jah, pa tako sem se trudla, da bi jo čim bolje opisala…

Ljubica. Ti znaš zelo, zelo lepo opisovat. Rekel bi, da si lepa ženska.

Pa ne samo očke in nos, imam tudi jezik, pa še kakšen organ, ki bi mu tako pasal tisto čudovito zadevo preiskat :-))

hehe…se strinjam, da bi ti pasalo…no, saj branla se tud kaj velik ne bi, sam mal, zarad lepšega…cmokec, ful me ima, da bi se zdajle mal “zavrtela” s tabo, mal sladke besede na uho zašepetala in se tkole pocartala…

ampak, zadnje dneve sem nenormalno divja…
najprej moram mal hormone umirit…najbolje bi bilo se mal odklopit od tlele, pa vidim, da ne teb ne plemenitemu ni uspelo in mi kar vse dol pade…

cmoka zate…

New Report

Close