Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Danes bom z vami moje drage mončice

Danes bom z vami moje drage mončice

Tvoja anonimna pisanja in napade. Niti en zapis ni bil registriran, le kasneje, ko si se hvalil, kaj si naredil, si pisal registriran.
Tako da nima prav nobenega smisla, da trdiš nekaj, kar vsi vemo, da ni res.

Res so te ene kure včeraj pogrešale. No in potem je ena od njih zakokodakala: “Jutri bo pa prišel!” in res – evo tebe. Mater, te ma pogruntanega!😄😄

Res so te ene kure včeraj pogrešale. No in potem je ena od njih zakokodakala: “Jutri bo pa prišel!” in res – evo tebe. Mater, te ma pogruntanega!😄😄
[/quote]

aja? nisem videl… ;)) Potem pa res fino da sem tukaj a ne? ;))

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Res so te ene kure včeraj pogrešale. No in potem je ena od njih zakokodakala: “Jutri bo pa prišel!” in res – evo tebe. Mater, te ma pogruntanega!😄😄
[/quote]
Crazy frog? Identično pisanje.

O, lejga, si bundo že zvagal? 😁

Mone in monoti, v čem je fora, da pišete njegovo ime? Ste zato pomembnejši in bolj hrabri, sploh ta črni z brezveznimi imeni? Jaz za marsikoga vem, kako mu je ime, pa tega ne pišem javno.

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

O prjatu, sm vidla sam naslov teme, sm rekla to je pa 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} Vagabund, in res je :))

Tud mene ni blo pogost, tko da ne vem kolk te je ktera pogrešala, ampak forum pa popestriš, vsaj men 😛

Hejo kroto mojo! Hahahahah. A veš da sem zmetal vse ciprese ven ;)) Pa še v Sloveniji sem bil vmes, tako da dons iz postle ne morem hahahaha. Dremam že cel dan.
Danes smo meli tak veter, da še mulcev ni blo treba ven vlečt ;))
Tu pa vidim, da veliko novega. Pa vsak drugi multinick označijo da je Vaga hahahahhaahahah

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Hejo kroto mojo! Hahahahah. A veš da sem zmetal vse ciprese ven ;)) Pa še v Sloveniji sem bil vmes, tako da dons iz postle ne morem hahahaha. Dremam že cel dan.
Danes smo meli tak veter, da še mulcev ni blo treba ven vlečt ;))
Tu pa vidim, da veliko novega. Pa vsak drugi multinick označijo da je Vaga hahahahhaahahah
[/quote]
Si tudi danes naš?


Si tudi danes naš?
[/quote]

Vi imate pa res obsesijo s tem človekom😳

Vi imate pa res obsesijo s tem človekom😳
[/quote]
Z njim ne s tabo, te to moti? Njemu godi.

Vi imate pa res obsesijo s tem človekom😳
[/quote]

Nekaj nas je, ki se v takih temah oglasimo in ga pokomentiramo, 1/2 odgovorov, vključno z “avtorjevim” začetkom, pa so njegovi odgovori.


Crazy frog? Identično pisanje.
[/quote]

Niti slučajno. Če želiš, lahko moje pisanje spremljaš še naprej, pa valda je kakšna razlika:)) Moram natančno prebrat poste od Crazy frog, da vidim, kaj je to zaena žvau!

Niti slučajno. Če želiš, lahko moje pisanje spremljaš še naprej, pa valda je kakšna razlika:)) Moram natančno prebrat poste od Crazy frog, da vidim, kaj je to zaena žvau!
[/quote]
Tukaj je že nekaj razlike. Ona veliko uporablja klicaje, minuse, narekovaje, meni je njeno pisanje všeč. V prejšnjem zapisu sem bil prepričan, da si ti ona, še emota si istega uporabil.

Nekaj nas je, ki se v takih temah oglasimo in ga pokomentiramo, 1/2 odgovorov, vključno z “avtorjevim” začetkom, pa so njegovi odgovori.
[/quote]

;))) Vagabund. Tisto, kar je Vagabund, tisto sem jaz. Na misel mi ne pride, da bi pisal neprijavljen. Se preveč cenim, da bi nekaj dostavil na ta forum, pa se ne bi vedelo KDO je to napisal 😉 Nič bat. Pišem samo prijavljen.

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Ti nisi mončica ampak mona, ki nima kaj za delati.


Tukaj je že nekaj razlike. Ona veliko uporablja klicaje, minuse, narekovaje, meni je njeno pisanje všeč. V prejšnjem zapisu sem bil prepričan, da si ti ona, še emota si istega uporabil.
[/quote]


Tukaj je že nekaj razlike. Ona veliko uporablja klicaje, minuse, narekovaje, meni je njeno pisanje všeč. V prejšnjem zapisu sem bil prepričan, da si ti ona, še emota si istega uporabil.
[/quote]
Všeč? Kot, da pove, kaj pametnega? Eno isto sranje je, kot Vaga in Viharni, ki mu je za prazen nič naklonjena.

Hejo kroto mojo! Hahahahah. A veš da sem zmetal vse ciprese ven ;)) Pa še v Sloveniji sem bil vmes, tako da dons iz postle ne morem hahahaha. Dremam že cel dan.
Danes smo meli tak veter, da še mulcev ni blo treba ven vlečt ;))
Tu pa vidim, da veliko novega. Pa vsak drugi multinick označijo da je Vaga hahahahhaahahah
[/quote]

Hehe, te je pamet srečala in si vejovje vn fliknu. Pohvalno.👍
Pa doma si bil, pa nč na kofe povabil? 😁

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

Hehe, te je pamet srečala in si vejovje vn fliknu. Pohvalno.👍
Pa doma si bil, pa nč na kofe povabil? 😁
[/quote]

Ko pridem naslednjič v slovenijo sigurno rufnem za kofe hahahah. Ja, vejevje smo pa ven zmetal.

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Hehe, te je pamet srečala in si vejovje vn fliknu. Pohvalno.👍
Pa doma si bil, pa nč na kofe povabil? 😁
[/quote]
Tudi ti ista S P A K A.


Tudi ti ista S P A K A.
[/quote]

Si si pa primerno ime nadelo. 😁

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

Si si pa primerno ime nadelo. 😁
[/quote]
🤣 🤣

New Report

Close